Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

Vec sad znamo da kao drugi idemo u grupu E a kao prvi u grupu F.


Sa grupom E je jebada jer nam 100% upada Virtus ili Patras kao nosioc + ako se Buducnost povampiri eto i njih na mestu 4D

 

u F se vec dosta lakse dise ali to nazalost vise ne zavisi od nas.

 

Ali ko im jebe mater, prosli smo jednu grupu smrti, moze i jos jedna.

Link to comment

Pisao ja ranije koliko je bitno da budemo prvi. Kao prvi imas laksi raspored u drugoj fazi, sto opet povecava sanse da budes i tamo prvi, sto ti donosi prednost domaceg terena u 1/4f.

 

Nismo imali srece da se Venecija povampiri do ove mere, no s druge strane, prosuli smo utakmicu kod kuce protiv direkt rivala, to ne bi smelo da se desava.

Link to comment

Jedan stariji čovek, Grobar, koga ovako znam iz vidjenja iz Pionira mi juče dovodi pod ruku nekog čoveka i pita mene da l znam ko je gospodin. Ja kažem da ne znam i onda mi kaže da je to Manceov brat, Goran. 
 

Prezabavno je sinoć bilo u Areni, a drugi highlight ću kasnije ispisati na Pitajte pravnika. 😎

Link to comment

Pitaj golubove iz Albe. 

 

E dobar i Trinki Winki na konfi, sve lepo čovek objasni što treba da se objasni. Mrzi me da otvaram raspored ali vapi ovaj tim za jednom tekmom u nedelji barem do kraja godine. 

 

Tvrdi obručevi, taman će da se naviknu kad bude bitno. 

Link to comment

Da se ne lazemo, uzasni smo juce bili. Da su Zagor i Jare bili zakucani za klupu, kao sto su odavno trebali, dobili bismo ubedljivo. Ovako smo gledali jos jedno u nizu izdrkavanje masnog zabarskog programera..

Link to comment
7 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Da se ne lazemo, uzasni smo juce bili. Da su Zagor i Jare bili zakucani za klupu, kao sto su odavno trebali, dobili bismo ubedljivo. Ovako smo gledali jos jedno u nizu izdrkavanje masnog zabarskog programera..

+1 ritas nikad gori, raspadaju se...

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...