Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

kakvo planinarenje? ovi igrači što se spominju su barem duplo jeftiniji u odnosu na ove zvezdine iskusne skupe kajle iz evrolige. Jok nego ćemo sa alijem nikolićem, jankovićima, zagorcem, sijem i dečkićem pejdžićem na ale.  Treba napasti makar finale eurokupa što znači skockati ekipu da se makar ravnopravno bori protiv kubanja, španaca..

 

Što se tiče abe, ne treba zaboraviti na cedevitu i budućnost. sigurno će i oni opako da se pojačaju. Što znači velika borba za drugo ili treće mesto, da ne bi kao četvrti išli na čovićev drimtim.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

Ništa dok ih ne vidimo sa šalom Partizan moja kuća...

 

Gordić, Pejdž, Jaramaz, Nikolić, Vanja, Pušica, Bandža, Zagor, Tomas, S. Janković, Novica, Pecarski, N.Janković, Gagić...

Vanja, Pejdž i Pušica su ?, Ali Nikolić izgleda ide kod Saleta u Virtus, a realno bi bilo da ne gledamo više braću Janković i Gagića. Možda dođe i Voja Stojanović.

Holins umesto Vanje, plej iz italije koji igra letnju ligu menja Pejdža, Mosli + još jedan pod košem (Hamilton) da pokriju nenadoknadiv gubitak odlaskom Jankovića i Gagića... i to bi bilo to.

 

 

 

 

 

Link to comment

Koliko je realno da dođe Mačvan u Partizan? Nije igrao cele prošle sezone, neće ga niko od jačih ekipa..da li vredi rizik..?

@Mark Rothko Hamilton bi bio dobro rešenje. Ne daj bože da dođe taj samoreklamer voja stojanović. aranitović je bolji od njega a ne igra. Bilo bi idealno Holins umesto Pejdža a ne Vanje. 

Edited by BlackGeorge
Link to comment
4 minutes ago, BlackGeorge said:

kakvo planinarenje? ovi igrači što se spominju su barem duplo jeftiniji u odnosu na ove zvezdine iskusne skupe kajle iz evrolige. Jok nego ćemo sa alijem nikolićem, jankovićima, zagorcem, sijem i dečkićem pejdžićem na ale.  Treba napasti makar finale eurokupa što znači skockati ekipu da se makar ravnopravno bori protiv kubanja, španaca..

 

Što se tiče abe, ne treba zaboraviti na cedevitu i budućnost. sigurno će i oni opako da se pojačaju. Što znači velika borba za drugo ili treće mesto, da ne bi kao četvrti išli na čovićev drimtim.

 

ne mislim da se upoređujem sa Zvezdom kada je jasno da smo onaj nevoljeni blizanac.

U prethodnom postu si predložio da se oslobodimo većeg broja igrača, i dovedemo adekvatne zamene, ma koliko jeftinije bile od konkurencije,

Ne znam kakvo nam je stanje finansijske konstrukcije za sledeću sezonu, ali nisam neki optimista da ćemo imati toliko sredstava da drastično renoviramo tim.

 

*planinarenje, reefrenca na teta Đanu i film "Lepa sela..."  :D

Link to comment
10 minutes ago, Filozof manijak said:

 

ne mislim da se upoređujem sa Zvezdom kada je jasno da smo onaj nevoljeni blizanac.

U prethodnom postu si predložio da se oslobodimo većeg broja igrača, i dovedemo adekvatne zamene, ma koliko jeftinije bile od konkurencije,

Ne znam kakvo nam je stanje finansijske konstrukcije za sledeću sezonu, ali nisam neki optimista da ćemo imati toliko sredstava da drastično renoviramo tim.

 

*planinarenje, reefrenca na teta Đanu i film "Lepa sela..."  :D

 

Ali nikolić je pod višegodišnjim ugovorom valjda..nudimo ga, ima šanse da ode negde, daj bože da ga prodamo.

Sa Pejdžom će ići malo teže (višegodišnji ugovor)...jedino ako ne uskoči Mornar. Ili budućnost da nam vrati za Gordića. :cool:

Gagiću je, hvala bogu, istekao ugovor.

Janković je na pozajmici (stefan) iz fuenlabrade valjda. Nikola Janković je potpisan do kraja sezone.

Pušica je isto valjda potpisan do kraja sezone.

 

Znači ima šanse za dobro čišćenje za šta je Trinki i doveden - da on pravi ekipu a ne vučićeva vulva lončar.

Ostoja je pričao da će budžet za sledeću godinu biti pojačan za nekih 25-30% jebem liga, ne znam šta mu to znači kada ne znam koliko je bio i ove protekle sezone. Ali ovi nabrojani igrači nisu nešto skupi. Osim Hamiltona koji je, koliko se može pročitati, oko 500k.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Hvala na pojašnjenju.

 

Quote

Znači ima šanse za dobro čišćenje za šta je Trinki i doveden - da on pravi ekipu a ne vučićeva vulva lončar.

 

- ovo mi je najveća nada za iduću sezonu, da se kompletno prepusti Trinkiju vođenje sportskog sektora kluba ( a la Dulo style). Sve ostalo je put u već viđenu prošlu sezonu.

Link to comment
9 minutes ago, Filozof manijak said:

Hvala na pojašnjenju.

 

 

- ovo mi je najveća nada za iduću sezonu, da se kompletno prepusti Trinkiju vođenje sportskog sektora kluba ( a la Dulo style). Sve ostalo je put u već viđenu prošlu sezonu.

 

Pa to. Zato ga je valjda i poslao u ameriku. Da na miru prebere po Italiji, Nemačkoj i ostalim ligama šta mu treba i posle da ga zove da se vrati. :rolleyes: Kakav je to trojanski konj (lončar)...u rangu pekovića neimara.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Pa i svi prethodni treneri u post Duletovoj eri su pravili timove po svojoj volji. To nije garancija za bilo sta. Dovodis igrace cenovnog ranga koji ti je dostupan. Sa nekima promasis, sa nekima i pogodis.

 

I da dodju svi ovi koji se spominju da su u opticaju, tu ce i dalje faliti kvalitet da se osvoji bilo sta sem nebitnog kupa..

Link to comment
5 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Pa i svi prethodni treneri u post Duletovoj eri su pravili timove po svojoj volji. To nije garancija za bilo sta. Dovodis igrace cenovnog ranga koji ti je dostupan. Sa nekima promasis, sa nekima i pogodis.

 

I da dodju svi ovi koji se spominju da su u opticaju, tu ce i dalje faliti kvalitet da se osvoji bilo sta sem nebitnog kupa..

Sve tačno.

Ali makar postoji nada, a sa ovim sadašnjim timom (makar ovim delom koji treba ukloniti) čak ni to.

 

I nemojte više spominjati nebitni kup. Ili napad na evrokup ili aba liga (malo teže). kakav crni kup i prvenstvo, to onako ako dođe usput, ok.

 

Ali kao alibi za sezonu taj kup NE SME više da postoji.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
4 minutes ago, BlackGeorge said:

Sve tačno.

Ali makar postoji nada, a sa ovim sadašnjim timom (makar ovim delom koji treba ukloniti) čak ni to.

 

I nemojte više spominjati nebitni kup. Ili napad na evrokup ili aba liga (malo teže). kakav crni kup i prvenstvo, to onako ako dođe usput, ok.

 

Ali kao alibi za sezonu taj kup NE SME više da postoji.

 

Ali Trinki ne pravi ekipu za napad na Evrokup ili ABA-u. Mi para za takvo planinarenje™ nemamo. On ce naravno biti odgovoran za rezultate, ali je glupo da mu se namece imperativ da mora da osvoji takmicenja u kojima ce biti ekipa znatno jace od nas..

Link to comment
12 minutes ago, goofs said:

Pa da, ali nekako imamo vise poverenja u Trinkija nego u Peru Bozica, Canka ili Mutu.

 

Pa ok, I Dzile je sam selektirao, pa znamo kako smo prosli. Ubo sa Hatcherom, promasio sa Robinsonom, Gordonom, Majstorovicem...

Link to comment
19 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Ali Trinki ne pravi ekipu za napad na Evrokup ili ABA-u. Mi para za takvo planinarenje™ nemamo. On ce naravno biti odgovoran za rezultate, ali je glupo da mu se namece imperativ da mora da osvoji takmicenja u kojima ce biti ekipa znatno jace od nas..

 

Ne znam(o) u šta će se izroditi na kraju ovaj prelazni rok. Ne znam(o) ni koliko će ostoja da mu dozvoli da se razmaše. Sada čitam da je pritisak na njemu da ostavi gagića u ekipi. :puke:

 

Kada budemo videli na kraju sa čime raspolažemo videćemo da li tu ima kvaliteta za napad makar na finale evrokupa (predviđa se da sledeće godine oba finalista idu u evroligu).

 

Ali ne razumem čemu onda dovođenje Trinkijerija u Partizan ako se nema ciljeva adekvatno ovom klubu? Da "kupe" navijače? To ne prolazi, prolaze samo rezultati. Valjda je cilj našeg kluba da napadne evroligu. Bili smo tako blizu da uđemo u plejof evrokupa i sa ovim krševima. Ove godine Unikaha, Lokomotiva, Limož su tu najveći protivnici uz Darušafaku, Uniks, Huventud, Galatu. Videćemo kako će oni sklopiti ekipe (kao i mi uostalom) pa da kažemo da li je realno ili ne. Čekamo i Cedevitu i Budućnost šta će oni da sklepaju.

 

Za početak da se plasiramo u plejof evrokupa, pa da vidimo dalje. Toliko Trinki valjda može da ostvari.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

PO Evrokupa je minimum, kao i f4 Abe. Za sve ostalo biće povuci potegni. 

 

Vanja, zagor i bandza da ostanu, može i jaramaz sve ostalo je na prodaju. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...