Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

Šteta za treću četvrtinu, nudili su nam se samo tako. Sad drži gaće da bude samo - 12

Mislim da je sve jasno. Krijemo karte za nedelju.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment
7 minutes ago, *edited by mod said:

Šteta za treću četvrtinu, nudili su nam se samo tako. Sad drži gaće da bude samo - 12

Mislim da je sve jasno. Krijemo karte za nedelju.

Sent from my H3213 using Tapatalk
 

Kakvo će gaženje(nas od onih tamo) da bude u nedelju. QQ.

Link to comment

Ako odes negde skinutih gaca velika je verovatnoca da te na kraju izjebu. Trinki je rekao da nema nista protiv poraza manjeg od 13 razlike, pa je onda ovo i ostvaren plan. Jbga ne licimo ni na sta. Povredjen prvi plej, startni centar je od pocetka sezone samo fizicki prisutan na utakmicama, tanko je ovo. 

Link to comment

Danas da dobije lokomotiva pa da uđemo u istoriju kao jedina ekipa koja je 3 kola pre kraja bila na prvom mestu u grupi a uspela da ispadne.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment
10 minutes ago, Tresko said:

Kakvo će gaženje(nas od onih tamo) da bude u nedelju. QQ.

nece.

bilo je derbija u kojima su oni bili mnogo veci favoriti nego sto su sad, pa su se gazenja desavala jako rijetko.

Link to comment

stigao nas umor. nema ni prvog pleja, nema od pocetka prvog centra. bice to to bolje. 

mica beric nahvalio malog trifunovica. dobro je da se vratio mali. jos staru frizuru i toeto.

 

Link to comment
Dobila Venecija, tesko cemo sad do prvog mesta, nismo smeli da prospemo onu utakmicu prosle nedelje.
Nije isključeno i dalje. Ako dobijemo naredne 3 igramo protiv zadnja 3 tima, od toga dve kod kuće. Ako se uzme ritas onda nam gostovanje Lokomotivi možda bude ključno za prvo mesto.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment

Nije iskljuceno, naravno, ali treba dobiti Lokomotivu u gostima, a trenutno kako igramo to nam je nemoguca misija. Plus im je sad dosao i Kuzminskas.

 

Sledece nedelje igraju Tofas i Venecija u Turskoj, mislim da je to glavni pik za jednu utakmicu koju Italijani moraju da prospu, ove dve posle su mnogo lakse.

Link to comment

Ok, sa ovom utakmicom ja sam se već pomirio sa sudbinom da će ovo biti još jedna bačena sezona u bunar. Trinkijeri je totalno izgubio konce. Nema ovde ni E od ekipe. Ovde imamo jednu raspuštenu loše selektiranu košarkašku bandu. 

 

Nije problem ni taj mučeni Parahuski ni taj čekajući godoa bek/krilo.

Problem je dublje prirode. Mi nemamo akcije. Mi nemamo plejmejkera. Prvo poluvreme nismo imali nijednu asistenciju.

 

Imamo ovog bandita Gordića koji divlja kako mu se hoće. Čovek neće da doda loptu Pejdžu koji je za njega Redži Miler. Tapka loptu 20 sekundi kao neki idiot i posle ili nekome uvali vruć krompir, bez izgrađene akcije ili krene u prodor ka košu, često bezuspešno.

 

Trinki me je baš razočarao.

Koji će ti q onaj raspadač Janković, a kao napadaš finale eurokupa? Sa tim kamenjarom? Hoće to ali u bajkama braće Grim.

 

Igramo neku odbranu, i kao odbranimo se, šutnu neki neizgrađen šut ali nema defanzivnog skoka. Par puta nas izradiše kao budale akcijama iz auta ispod koša.

 

Zašto je doveo Birčevića? Da pripaljuje trojke kad mu se prohte i da ga školuje ko stigne u odbrani? Birčevićev šut za 3 poena u EK je nekih 24/5. Čemu služi taj idiot osim što ima pasoš Srbije?

 

Svi nas pročitaše veoma lako. Skupe odbranu, zatvore Tomasa i 80% posla je gotovo.

 

Painers i Zagorac. Pa ne zna se koji je gori. Obojica nisu za Partizan.

 

Skrkane su velike pare u jedno veliko ništa. 

 

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Kao sto je posle 5:0 bilo glupo zanositi se kako smo favoriti za osvajanje EC, tako je i sad bezveze bacati drvlje i kamenje na igrace i trenera. Razumem razocaranost, ali oteraste 2/3 igraca jebote. Samo cekam kad ce neko da napise da je Trinki zabarska prevara, pa da kompletiramo teranje.

 

I mnogo jace ekipe od nas, u koje se ulaze mnogo vise para, imaju krizne periode kada ne lice ni na sta na terenu. Sezona je uvek sastavljena od uspona i padova. Lepo je sto navijaci mastaju da ekipa gazi od oktobra do juna, ali ne biva to. Uprkos teskom rasporedu, mi smo odlicno startovali, sada smo zapali u kanal, ali izvucicemo se. Tek nam predstoji period intenzivnog treniranja, kada ce mnoge stvari koje sada ne valjaju doci na svoje.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...