Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

28 minutes ago, keitel said:

Baš loš tajming za Parahovskog. Nemamo sučim pred Kuzmića i Odža, biće čudo ako izvučemo nešto.

 

Pa nije baš da je do sada pokazao išta što bi trebalo da nam podiže očekivanja od njega na toj utkamici

 

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

3 minutes ago, copkillah said:

 

Pa nije baš da je do sada pokazao išta što bi trebalo da nam podiže očekivanja od njega na toj utkamici

 

 

I to je istina, ali nadao sam se nekom specijalu za njega ili tako nešto. Nemoguće da je baš toliko oronuo u poslednjih 6 mjeseci.

Link to comment
2 minutes ago, keitel said:

 

I to je istina, ali nadao sam se nekom specijalu za njega ili tako nešto. Nemoguće da je baš toliko oronuo u poslednjih 6 mjeseci.

 

Link to comment
51 minutes ago, goofs said:

Brt, Kuzm je poceo da igra kosarku pre dve nedelje, a za svaki minut Odza cupa se kosa medju komsijskom publikom. Ako Art nije igrao do sada, sva je prilika da ne bi igrao ni u derbiju. Voleo bih doduse da znam gde/sta je puklo, posto centra slicnih karakteristika necemo naci.

 

Nije nigde posebno puklo, vise zbir stvari koji je doprineo da bude samo senka od igraca. Prvo on vuce hronicnu povredu ledja koju moze samo donekle da zaleci, pa onda ima problema sa stopalima, videlo se od prvog dana da nije u stanju normalno da trci (cak ni da hoda), izbegava kontakt igru.. Jos kada se na to nadovezu zdravstevni problemi sa detetom, mislima nije uopste ovde, tako da se ispostavio kao skupi promasaj..

Link to comment
7 minutes ago, 1n54jd3r said:

zivo me interesuje koliko je kesa izmuzao za ovo jedno veliko nista

 

ima(o) je najveću platu u timu, a koliko je dobio, ne znam :lol:

 

Link to comment

mene uopste ne zanima koliko je izmuzao, jer na te stvari kao navijac nemam nikakav uticaj.

dok je ova sns uprava u klubu para ce biti. nedovoljno za nesto ozbiljnije, ali ce ih biti za pokrivanje ovakvih i slicnih promasaja.

to naravno ne znaci da nas u nekom momentu nece sacekati katanac, ali to se nece desiti sve dok u upravi kluba sjedi makar i treci esalon vladajuce stranke.

Link to comment
26 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Nije nigde posebno puklo, vise zbir stvari koji je doprineo da bude samo senka od igraca. Prvo on vuce hronicnu povredu ledja koju moze samo donekle da zaleci, pa onda ima problema sa stopalima, videlo se od prvog dana da nije u stanju normalno da trci (cak ni da hoda), izbegava kontakt igru.. Jos kada se na to nadovezu zdravstevni problemi sa detetom, mislima nije uopste ovde, tako da se ispostavio kao skupi promasaj..

 

Pa ok, vidis, nisam znao za te detalje, tj. znao sam sam samo za sjebana ledja. Jbg, ako je to slucaj sa njegovim fizickim stanjem onda nije trebalo ni da ga potpisujemo. 

 

I da budemo jasni, lik nije nista izmuzao, sami smo krivi sto smo mu ponudili toliki novac. 

Link to comment
19 minutes ago, goofs said:

I da budemo jasni, lik nije nista izmuzao, sami smo krivi sto smo mu ponudili toliki novac. 

mislio sam konkretno na deo za raskid ugovora

 

elem, napad nam je bezidejan vcrs do bola

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...