Jump to content
IGNORED

Serie A 2019-2020


goofs

Recommended Posts

Sari je trener B kategorije. Mizerno su igrali cele godine. Juventus je bio u piku tamo 2017. godine, ali su se žešće raspali u finalu. Posle je krenuo zamor materijala, nosioci prestari, a ni Kristijano ih nije oporavio. Ključ u ruke Dibali i totalni ribilding. Prethodnici, Alegri i Konte su daleko bolji. Poketino je dobro rešenje od ovih što se pominju, mada ja Đubrentusu želim nekog Ranijerija, Niku Kovača ili Mojesa. Taman da jednu deceniju ne vide nikakav trofej.

Link to comment

Ko je A kategorija ako je Sari B, Klop i Pep, jos neko? Da moram da biram izmedju Sarija i Kontea uvek bih birao Sarija. 
 

Mizerno su igrali jer im je tim krš, Kjelini povredjen cele godine, Bonucji je raspad jos od epizode u Milanu, sredinu drze Rabio Bentankur Pjanic i nesrecni Remzi, u navali debeli Iguain. Nije to nimalo spektakularna postava.

Link to comment

Morali su da preduzmu nesto. Previse je para munuto u ekipu, da rezultati budu ovakvi. Meni je dovoljno da vidim kako napred igraju Ronaldo i Dybala, pa da ocekujem leprsavu igru. Stoji da su obojica promasivali dosta sansi (zamor materijala, sta li vec, Ronaldo je na zalasku, ma koliko bio spreman), no to ipak nije neko opravdanje.

Link to comment

Klop, Pep, Zidan, Alegri, Konte, Hansi Flik (ide u tom pravcu), Poketino (verovatno). Ranije Murinjo i Anćeloti. Danas ih je pregazilo vreme. Ferguson, Hajnkes, Venger i Van Gal su bili takva kategorija. Doduše potonju dvojicu je pred kraj karijere pregazilo vreme. Sposobni da unaprede najveće timove, odnosno da se snađu u njima.

Link to comment
2 hours ago, Bogotac said:

Pa,sad nije da nema dobrog agenta,Juve ce ovaj otkaz kostati samo 20 miliona.


Lepe vesti.
 

I ja mislim da je Juve nošen na Ronaldovim ledjima, puno igraca koji su zašli u godine, prošli svoj pik. Golmani 1 deda, drugi treća klasa, odbrana 150 godina, vezu “vadi” Betankur, Iguain 32 Ronaldo 35. 
 

Misilm da je Sari imao problem da “zavede red”, bojim se da nije autoritet kakav je potreban tim zvezdama (i u Chelskiju i u Juveu). 
 

 

 

Link to comment
46 minutes ago, John Coltrane said:

Misilm da je Sari imao problem da “zavede red”, bojim se da nije autoritet kakav je potreban tim zvezdama (i u Chelskiju i u Juveu). 


+1 deluje da nije autoritet, sto je veliki problem kad upadnes u gotov sastav, a manji kad ga sam gradis kroz godine

 

nego ovo sa Pirlom ce biti ozbiljna zajebancija, ako neko od bivsih igraca ima kefalo da bude dobar trener to je definitivno on. al da mu uvalis veliki klub ovako, bez dana trenerskog iskustva...iskreno ne znam ni za jedan drugi slican primer u istoriji a da je imao nekog uspeha, bio je onomad Seedorf u Milanu i to je bila blaga katastrofa. Dok on izuci zanat najurice ga i bord i publika, pogotovo publika razmazena kao Juventusova.

Link to comment

Pa dobro, eto prilike onda nekim drugim klubovima za kakvu takvu borbu za titulu sledece sezone. Mada videcemo kakav je, iskreno nisam ni znao da je postao trener. 

Sari je u Napulju bio autoritet, tu je rodjen, cela ta prica, ali Celzi i Juve su top klubovi i tu jeste imao problema. Setimo se sukoba sa Ronaldom tokom sezone, izvinjavanja itd. Nek mu je sa srecom u svakom slucaju. 

Link to comment

Pa da, iskreno, ovo mi deluje kao zicer za Inter i (da li je realno da cu ovo reci) Atalantu da se potuku za skudeto. 
Sto, s obzirom na moje prognozerske sposobnosti, znaci da ce oni zavrsiti sedmi a skudeto ce uzeti neki Rimljani :D

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...