Jump to content
IGNORED

Serie A 2019-2020


goofs

Recommended Posts

Najbolji tim ikad je Juventus 05/06 kad su ispali iz lige :fantom:

 

Bufon

Zambrota, Kanavaro, Kjelini, Tiram /Zebina

Kamoranezi, Emerson, Vijera, Nedved

Del Pjero, Ibrahimovic / Trezege, Mutu

 

 

Edited by dillinger
Link to comment
5 hours ago, dillinger said:

Ne moze biti jaca 80ih kad su mogli imati samo 3 stranca, makar to bili najbolji svetski igraci, u odnosu na kraj 90ih kad nije bilo tih ogranicena. 

 

Kad se sve sabere mora biti da si u pravu, ali to je bas ono sto su bas najbolji od najboljih osamdesetih isli u Italiju. Najbolji Nemci osamdesetih igraju u Italiji. I Rumenige, i Mateus, i Voller, i Brehme, i Klinsmann. Holandjani takodje, Brazilci isto. Devedesetih to nije slucaj. Mislim da recimo osamdesetih ne bi moglo da se dogodi na Rivaldo ili Roberto Carlos u svom peaku ne igraju u Italiji. Ali jeste to, kad se sve sabere, kraj devedesetih - od povecanja broja stranaca, tj. sezone 1996-97 bi trebalo da bude neprikosnoven.

 

 

Link to comment
2 minutes ago, dillinger said:

Najbolji tim ikad je Juventus 05/06 kad su ispali iz lige :fantom:

 

Bufon

Zambrota, Kanavaro, Kjelini, Tiram /Zebina

Kamoranezi, Emerson, Vijera, Nedved

Del Pjero, Ibrahimovic / Trezege, Mutu

 

 

 

Gulit, Rajkard i Van Basten vrede za 6 igraca iz tog tima. Jedino sto je bolje su golman i trener.

Link to comment
1 minute ago, Meazza said:

 

Kad se sve sabere mora biti da si u pravu, ali to je bas ono sto su bas najbolji od najboljih osamdesetih isli u Italiju. Najbolji Nemci osamdesetih igraju u Italiji. I Rumenige, i Mateus, i Voller, i Brehme, i Klinsmann. Holandjani takodje, Brazilci isto. Devedesetih to nije slucaj. Mislim da recimo osamdesetih ne bi moglo da se dogodi na Rivaldo ili Roberto Carlos u svom peaku ne igraju u Italiji. Ali jeste to, kad se sve sabere, kraj devedesetih - od povecanja broja stranaca, tj. sezone 1996-97 bi trebalo da bude neprikosnoven.

 

 

 

Pa da ali kakav je ostatak tih timova 80ih bio? Nisu Italijani bas toliko kvaliteta imali. A i 90ih najbolji Italijani su igrali kod kuce

 

 

Ili gledaj to ovako: 80ih su I najbolji Jugosloveni igrali kod kuce. U Kalcu ja ne znam ko je igrao, matori Sliskovic eto. 

 

A 98: Mihajlovic, Jugovic, Stankovic, Mirkovic, Boban, Asanovic, Stanic, Boksic... 

Link to comment
Just now, dillinger said:

 

Pa da ali kakav je ostatak tih timova 80ih bio? Nisu Italijani bas toliko kvaliteta imali. A i 90ih najbolji Italijani su igrali kod kuce

 

 

Ili gledaj to ovako: 80ih su I najbolji Jugosloveni igrali kod kuce. U Kalcu ja ne znam ko je igrao, matori Sliskovic eto. 

 

A 98: Mihajlovic, Jugovic, Stankovic, Mirkovic, Boban, Asanovic, Stanic, Boksic... 

 

 

Da, u pravu si za nase u uopste igrace iz istocnog bloka. Samo, vise vrede ovi Nemci koje sam nabrojao nego svi ovi nasi.  :) 

 

Slazem se da je najjaca liga od dolaska Ronalda do njegovog odlaska. Pre Ronalda ipak nista ne moze da se poredi sa ligom u kojoj su u isto vreme Maradona i Platini (a osvoji je Verona). 

Link to comment
20 minutes ago, Meazza said:

 

Gulit, Rajkard i Van Basten vrede za 6 igraca iz tog tima. Jedino sto je bolje su golman i trener.

izvinite sto smetam, ali ne treba preterivati

Link to comment
9 minutes ago, Meazza said:

 

 

Da, u pravu si za nase u uopste igrace iz istocnog bloka. Samo, vise vrede ovi Nemci koje sam nabrojao nego svi ovi nasi.  :) 

 

Slazem se da je najjaca liga od dolaska Ronalda do njegovog odlaska. Pre Ronalda ipak nista ne moze da se poredi sa ligom u kojoj su u isto vreme Maradona i Platini (a osvoji je Verona). 

 

 

Pa ne samo nasi, uzmi I Brazilce:) izaberi bilo koju god eto npr 98:

 

Ronaldo, Edmundo, Amoroso, Aldair, Cafu, Doriva, Leonardo, Ze Elias, Ze Maria... 

Link to comment
9 minutes ago, 189- said:

izvinite sto smetam, ali ne treba preterivati

 

Ozbiljno to mislim. Gulit je bio prava prirodna stihija, dominacija i harizma kao takva, a od spiceva koji su igrali u Italiji Van Basten se moze porediti samo s Ronaldom. Ne, ni Batistuta.

Edited by Meazza
Link to comment
3 minutes ago, dillinger said:

 

 

Pa ne samo nasi, uzmi I Brazilce:) izaberi bilo koju god eto npr 98:

 

Ronaldo, Edmundo, Amoroso, Aldair, Cafu, Doriva, Leonardo, Ze Elias, Ze Maria... 

 

Pa znam, ima mnogo vise Brazilaca, plus su tu Ronaldo i Zidane, zato i kazem, mora biti jaca liga od 1997 do 2001.

Edited by Meazza
Link to comment
3 minutes ago, Meazza said:

 

Ozbiljno to mislim. Gulit je bio prava prirodna stihija, dominacija i harizma kao takva, a od spiceva koji su igrali u Italiji Van Basten se moze porediti samo s Ronaldom. Ne, ni Batistuta.

 

Ali dominacija svih njih jeste se upravo ostrila u neujednacenoj konkurenciji gde su ekipe imale 3 vrhunska stranca, 2 odlicna Italijana I gomilu mediokriteta. To je kao Bundes liga u 21.veku ako joj oduzmes Bajern- zato Jovici I slicni u njoj dominiraju. 

 

Ali u vremenu Ronalda ides svaki vikend na Nestu, Davidsa, Montera, Kafua, Mihajlovica, Tirama.. 

Link to comment
On 18.7.2020. at 0:26, dillinger said:

Najbolji tim ikad je Juventus 05/06 kad su ispali iz lige :fantom:

Bufon

Zambrota, Kanavaro, Kjelini, Tiram /Zebina

Kamoranezi, Emerson, Vijera, Nedved

Del Pjero, Ibrahimovic / Trezege, Mutu

 

To je onaj tim kojeg je 18-godišnji Fabregas školovao, a odbrana Eboue-Toure-Senderos-Flamini hermetički zatvorila? :fantom: 

 

On 18.7.2020. at 1:01, Meazza said:

 

Ozbiljno to mislim. Gulit je bio prava prirodna stihija, dominacija i harizma kao takva, a od spiceva koji su igrali u Italiji Van Basten se moze porediti samo s Ronaldom. Ne, ni Batistuta.

 

Batistuta je čovjek...ne, biće koje je spasilo Tottija da u penziju ne ode bez ligaške titule. Onaj ko jebenu Romu dovede do titule zaslužuje beatifikaciju.

Link to comment

18godisnji Fabregas je i najbolji Fabregas, izbacili su i Real a i sa 10 igraca bili ravnopravni Barsi, ne bih ja taj Arsenal potcenjivao. Uostalom svi pobrojani igraci nikad posle takve partije nisu pruzali. 

 

Taj Juve je nekonvencionalan izbor ali stvarno na papiru nikad jaci tim nije igrao u Italiji. OK na stranu malverzacije ali imali su za celu sezonu samo 1 poraz, od takodje prejakog Milana

Edited by dillinger
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...