Jump to content
IGNORED

Serie A 2019-2020


goofs

Recommended Posts

1 hour ago, goofs said:

 

Jbni kalcopoli, sad bi bili na 4 boda iza, 5 kola do kraja, sa ovom Juventusovom formom...mada bi Juventus verovatno pokrao bodove na drugom mestu. Ne moze se protiv djavla.

ne znam, meni su oba penala postojala. 

 

steta i za lazio sto se ovako raspao.

Link to comment

Atalanta je na putu da postane prvi tim posle 70 godina koji ce postici 100 golova u sezoni. Katanacjo radi kao svajcarski sat, nema zajebavanja :D ruku na srce, liga tek poslednjih 10ak godina ima 20 ekipa, to je 4 utakmice vise. No uvek ce mi urezano u secanje ostati ona sezona kad je Milan bio sampion sa 36 datih golova na 34 utakmice. 

Link to comment

93/94

 

ali primili samo 15

 

Capello trener

 

P Francesco Antonioli P Mario Ielpo P Sebastiano Rossi D Franco Baresi (capitano) D Alessandro Costacurta D Marcel Desailly D Filippo Galli D Paolo Maldini D Stefano Nava D Christian Panucci D Mirco Sadotti[34] D Mauro Tassotti (vice capitano) D Rufo Emiliano Verga C Demetrio Albertini C Zvonimir Boban N. Ruolo Giocatore C Angelo Carbone C Francesco Cozza C Fernando De Napoli C Roberto Donadoni C Stefano Eranio C Alessandro Orlando C Dejan Savićević A Daniele Guerzoni A Brian Laudrup A Gianluigi Lentini A Daniele Massaro A Jean-Pierre Papin A Florin Răducioiu A Marco Simone A Marco van Basten

 

ima tu par poznatih imena

 

 

 

 

 

Link to comment

Pomagajte... Kako se zvao onaj luđak trener Lazija koji je vodio tim u Laudrupovo doba? Kako je Lazio primao golove iz kontri, na nekom korneru je skontao da ostaje samo izvođač Laudrup, a da svi drugi ostanu nazad. :D 

Link to comment
2 hours ago, mlatko said:

93/94

 

ali primili samo 15

 

Capello trener

 

P Francesco Antonioli P Mario Ielpo P Sebastiano Rossi D Franco Baresi (capitano) D Alessandro Costacurta D Marcel Desailly D Filippo Galli D Paolo Maldini D Stefano Nava D Christian Panucci D Mirco Sadotti[34] D Mauro Tassotti (vice capitano) D Rufo Emiliano Verga C Demetrio Albertini C Zvonimir Boban N. Ruolo Giocatore C Angelo Carbone C Francesco Cozza C Fernando De Napoli C Roberto Donadoni C Stefano Eranio C Alessandro Orlando C Dejan Savićević A Daniele Guerzoni A Brian Laudrup A Gianluigi Lentini A Daniele Massaro A Jean-Pierre Papin A Florin Răducioiu A Marco Simone A Marco van Basten

 

ima tu par poznatih imena

 

Ima, kako ne. Mislim da Van Basten nije igrao uopste te sezone, ali su Masaro i Papen pokidali. Ne znam kakav je bio Laudrup za Milan, ali je bio igracina u to vreme. Boban i Dejo genije, Desai i standardna Milanova odbrana 90ih. U Seriji A su 8 puta igrali 0:0, 8 mucnih utakmica.

 

Ironije li Ligu sampiona su pokidali te godine, 12 utakmica bez poraza, uz gol razliku 21:2, tukli Monako 3:0 u 1/2f i Barsu 4:0 u finalu. Ali su i grupu prosli sa 2 pobede i 4 remija :D 

Link to comment

ozbiljno pitam. meni su 80-e oznacile italijanska liga sa maradonom, bonjekom, platinijem, falkaom, zikom..

i sakijev milan je stvoren krajem 80-iha a to mi je najjaci tim svih vremena.

Link to comment
7 hours ago, ArleKino said:

Pomagajte... Kako se zvao onaj luđak trener Lazija koji je vodio tim u Laudrupovo doba? Kako je Lazio primao golove iz kontri, na nekom korneru je skontao da ostaje samo izvođač Laudrup, a da svi drugi ostanu nazad. :D 

Carosi ili Lorenzo

 

 

Jaca je bila 90-ih, krajem decenije i najjaca domaca liga u istoriji fudbala

Link to comment

Ja bih isto rekao kraj 90ih. Nije bilo Maradone, ali je bilo Zidana i Ronalda. Italija je bila jaka tada, i svi domaci (minus Zola) su igrali u Seriji A, bila je i najbogatija liga u tom trenutku, a i tad je bio onaj period sa 4 razlicita sampiona u 4 godine. Neke sezone su kretale kao trka u 6. Ne znam moze li bolje od toga u modernom fudbalu.

Link to comment

oki. verovatno to gledam kao zal za mlados' a i vise sam pratio.

a najbolji tim 80-ih i 90-ih?

meni svih vremena sakijev milan.

 

Edited by bradilko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...