Jump to content
IGNORED

Serie A 2019-2020


goofs

Recommended Posts

Sesti kup Italije za Napoli.

Quote

Napoli is the fourth most supported football club in Italy with around 13% of Italian football fans supporting the club. Like other top clubs in the country, Napoli's fanbase goes beyond the Italian border; it has been estimated by the club that there are around 6 million fans worldwide.

 

Edited by W.F.C.
Link to comment

svaka cast za gatuza, ali je njegovo trenersko znanje i dalje vrlo upitno, inter ih je razmontirao pre nekoliko dana na san paulu, a pobeda na penale protiv ovakvog juventusa zaista nije nikakav podvig jer ovo sto je odigrao juventus u ove dve utakmice je najbesmisleniji fudbal koji sam gledao dugo unazad

Edited by rock bob
Link to comment

Sve to stoji, nije se on puno odmakao od onog Milana, samo bih rekao da mu ovaj tim Napolija vise lezi, ima talentovanije i tehnicki sposobnije igrace u navali koji mogu sami da stvore nesto u tim sablonskim/improvizacija napadima.

 

No na kraju dana, covek nosi trofej kuci, meni jako drago zbog toga, pogotovo zbog onoga kroz sta je prosao u poslednjih mesec dana.

Link to comment

Vraca se i liga, veceras dve odlozene utakmice za pocetak, igrace se dosta zbijeno, dosta prenosa, takoreci svakim danom ponesto. Jes da je sranje bez publike ali mozda bar bude bolji fudbal nego ovo u kupu. 

Link to comment

kakvi su ovo termini sad? nenormalno, čujem neko se dere ko lud pre pola sahata
Lacio još vodi, Roma još gubi




Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...