Jump to content
IGNORED

Serie A 2019-2020


goofs

Recommended Posts

Jesam, naravno, zato i kazem da im on (i njegov entourage) nije puno pomogao. Mislim da je Inter pogresio sto se kategoricki odrekao Ikardija jos u junu, i sad imaju igraca kojeg ne zele u timu, a kojeg niko nece da plati posteno. Ako krenu u sezonu sa njim a on je svestan da ga ne zele tu i ne igra, nece biti dobro za tim i opadace mu cena. A ako ga prodaju sad budzasto opet nisu odradili dobar posao. Lose-lose.

Ikardi je igrac koji u normalnim okolnostima odlazi za 70-80mil lagano.

Link to comment

ludi dan u seriji A, navodno Alexis Sancez dolazi u Inter na cistu pozajmicu sa pravom otkupa za 15mil (?!?), a pride Junajted ostaje da mu placa veci deo ovogodisnje plate. Ako je sve istina bruka dobar posao za Inter, potencijalno ogromna dobit a gotovo nikakav rizik.

 

Baloteli potpisao za Brešu. Ja sam imao utisak da se on malo smirio (nevezano za ono sa vespom u napoliju), ali mi zvuci neverovatno da nije mogao da nadje bolji tim od ovog. E i da, pocinje da igra tek od petog kola, jer ima suspenziju od 4 utakmice iz poslednjeg kola francuskog prvenstva. Te kazne se izgleda sada prenose.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...