Jump to content
IGNORED

Serie A 2019-2020


goofs

Recommended Posts

Mozda sam priglupi prikriveni rasista ali ne razumem gde je ovde rasizam. Cak se u opisu kaze da su njih dvojica simboli dve ekipe koji se snazno bore protiv rasizma. Mozda ovo Friday ima neku konotaciju koju ne poznajem. Cisto bih voleo da mi neko objasni, bez ikakve ironije.

Link to comment

Stvarno ti treba kreda i tabla?!

Tekma se igra veceras, dakle petak. Stavis 2 crnca na stranicu na kojoj napises CRNI PETAK. Po cemu je to crni petak - po boji koze 2 igraca?

 

Link to comment

Mislim da je ovo moglo biti protumaceno kao rasisticki samo od strane ljudi koji znaju samo engleski ali ne i italijanski. Vidis velikim slovima BLACK FRIDAY i dva crnca na naslovnici i mozes svasta da pomislis. Ali tekst ispod govori da naslovnica pre ima veze sa slavljenjem manjina nego sa necim suprotnim. 

 

Ne kazem, mozda gresim.

Link to comment

Brozovic 1-1 sa golmanom, 12-13 metara od gola dize loptu i sutira svom snagom :)

Jedna od prvih stvari koje su treneri nekad ucili igrace je da se iz blizine cilja a ne razvaljuje po lopti.

Link to comment
1 hour ago, Cane Vukic Prebranac said:

Интеру фали више играча, чини ми се

 

Ipak je Romi na golu Mirante od skoro 40 godina plus Facio, Klajvert, Kristante, Pastore, Under. Interu fali jedino Barela, mada nisam bas gledao svaki mec.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...