Jump to content
IGNORED

Serie A 2019-2020


goofs

Recommended Posts

Да не урекнем, али Петраки јако лепе ствари ради за сада.

Лопез, Спинадзола, Манћини, Диавара, Верету. Играчи на уласку у прајм, солидног педигреа, од којих ниједан није прескуп. Гради екипу отпозади и доводи тренеру оно што тражи. Хтео бих да се жалим, али сам овиме јако задовољан, још ако некако заиста избоксујемо Тобија... више него што сам се иједног момента надао.

 

Продао је за сада само добру робу, за коју се знало да ће се лако продати у сваконслучају. Ако заваља Олсена, Нзонзија, Гоналона, Пастореа и једног од Џека и Шика сматраћу га мађионичаром.

Приче о трампи Пасторе - Сусо и Шик - Бејли су ме баш нарајцале.

Link to comment
5 hours ago, crtamOrasi said:

Да не урекнем, али Петраки јако лепе ствари ради за сада.

Лопез, Спинадзола, Манћини, Диавара, Верету. Играчи на уласку у прајм, солидног педигреа, од којих ниједан није прескуп. Гради екипу отпозади и доводи тренеру оно што тражи. Хтео бих да се жалим, али сам овиме јако задовољан, још ако некако заиста избоксујемо Тобија... више него што сам се иједног момента надао.

 

Продао је за сада само добру робу, за коју се знало да ће се лако продати у сваконслучају. Ако заваља Олсена, Нзонзија, Гоналона, Пастореа и једног од Џека и Шика сматраћу га мађионичаром.

Приче о трампи Пасторе - Сусо и Шик - Бејли су ме баш нарајцале.

 

Cristante, Spinazolla, Mancini ... je l' mogu da vas zovem Atalanta 2? 

Link to comment
5 hours ago, maharaja said:

Što se mene tiče može to Pastore - Suso. Roma da plati 39,9 miliona + Pastore i 99% Pastoreove plate do kraja ugovora. Nije da Suso nešto mnogo valja, pride...

 

Суса Ђиамполо неће да користи јер игра са ромбом у средини. А притом му треба треквартиста екстра класе, који притом не мора да буде неки посебан тркач и који ће да се окористи о спори буилд-ап, држање поседа и стално царењине лопте. Све се слаже :fantom:

Сем ограничења Елиота на плате због којег се овај трансфер сигурно  неће десити иако има смисла за све четири стране :sad:

 

4 hours ago, Cane Vukic Prebranac said:

ДДР оде у Боку

 

Немам ништа против, изабрао је фудбал уместо пензије или неколико депресивних сезона у Америци, Кини ил Катару. Потез за сваки риспект, није окрњио легаси овим.

Link to comment
55 minutes ago, John Coltrane said:

@crtamOrasi


Spinacola je sjebao/operisao ukrstene ligamente, nadam se da ce u Romi biti zdrav.

 

Kakvi su Mancini i Veret? I hoce doci neka "bomba" umesto ovih anonimusa :dry:

 

Mancini je veoma borben (idol mu je Materaci), jako opasan posle prekida. Navikao je da igra u sistemu sa tri stopera, trebace mu svakako neki period da se adaptira.

Link to comment
2 hours ago, John Coltrane said:

@crtamOrasi


Spinacola je sjebao/operisao ukrstene ligamente, nadam se da ce u Romi biti zdrav.

 

Kakvi su Mancini i Veret? I hoce doci neka "bomba" umesto ovih anonimusa :dry:

 

И Лука Пелегрини је оперисао ацл, кљака за кљаку. Добар бек, одличан са лоптом, малтене везњак. Једина мана је што десноног игра лево. Ко Кандела некад.

 

Верету ми је блага непознаница. Тревало би да је добар техничар, солидан пасер и извођач прекида, пристојних физикалија. Потенцијално највећи добитак од свих.

Манћинија сматрам Видићем за тешку сиротињу, нисам баш сигуран да је оно што нам треба 1/1. Физички беспрекоран, са лоптом отанак, још доста сиров.

Link to comment

Ја мислим да је Кореа сасвим добар играч, претерујеш. Не бих имао ништа против да је завршио код нас. Сад, колико тачно вреди, ко зна, ни Андре Силва не вреди те паре сигурно. Не бих искључио могућност да се изиграва ффп прављењем плусвсленце у троуглу, иначе толике бројке немају превише смисла.

Link to comment

Izigravanje FFPa je definitivno po sredi posto je Mendes agent oba igraca i verovatno je sam sve to udesio, izmedju ostalog jasno je i jer Monako naprasno placa 30m za coveka kog juce nisu mogli da uvaljaju nikome ni za 15m.

Nisam odusevljen ovim potpisom, ali ako se stavi u kontekst da je to A.Silva+10m, onda ajde kao neka prodje. Vise me brine u Milanu sto su izvisili za nekoliko dobrih pojacanja pilicarenjem, sto najavljuju odlazak Kutronea za kikiriki i sto su se naprasno zalepili za Turcina iz Juventusa i nude 30m+ iako je ovaj ovog leta placen Sasuolu 18m.

Link to comment

Турчин је одличан играч, али не знам зашто га продају истог лета и зашто би Милан опет пристао да га рубе пегује.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...