Jump to content
IGNORED

Serie A 2019-2020


goofs

Recommended Posts

13 hours ago, crtamOrasi said:

А добро, неки од ових играча су стварно врхунски трансфери, док други нису уопште јефтини јер су даване астрономске плате и ненормално велике награде менаџерима због обављених трансфера. Уосталом, лако је лешинарити када имаш паре, тешко је бити геније када је буђелар празан.

 

Ti pises kao da je Juve jedini na svetu! Sto Bajern, Real, Barsa, Siti, Live, nisu u stanju da pokupe ovakve igrace na free? Juve vec dugo ima najbolju transfer politiku, bar po mom misljenju. Ono sto prodaju zamene, ne gomilaju igrace, perfektno rade.

I imam utisak da nikad ne pretplate igrace.

Link to comment

Meni je tu Gonzalo najsumnjiviji transfer za onolike pare, ali i delimicno se isplatio tako sto su uzeli Napoliju, a ovaj je trpao u prvenstvu. Ona ekipa iz CL '15 kad su igrali finale protiv Barce, na dovodjenje igraca da ako potroseno sve ukupno koliko je Buffon placen '01. To im ne mozes osporiti da ubadaju sa igracima. 

Link to comment

Pa opet kao sto Orasi rece, lakse je kad imas neogranicen budzet [plus svaki gubitak mozes da maskiras ovim prodajama igraca za koje niko nije cuo raznim djenovama za po 20 miliona]. 

Obestecenja su ionako manja stavka od visine plate, tim prije sto mogu na razne nacine da to raspodjele na vise sezona, tako da maltene i ne osjete da su potrosili pare. 

 

Sto ne mjenja cinjenicu da je Juventus uglavnom dobro kupovao, ali opet, lako je dobro kupovati kad pogresna kupovina ionako ne ostavi narocite posledice. 

 

Inace sa te liste za free transfer, prakticno su samo Pogba i Pirlo bili nosioci igre, ovo ostalo uglavnom dobri igraci ali nije da su napravili neki ogroman posao s njima. Khedira, ako ista, bio vjerovatno najgori igrac Juventusa zadnje 2 sezone. 

Link to comment
8 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:

Inace sa te liste za free transfer, prakticno su samo Pogba i Pirlo bili nosioci igre, ovo ostalo uglavnom dobri igraci ali nije da su napravili neki ogroman posao s njima. Khedira, ako ista, bio vjerovatno najgori igrac Juventusa zadnje 2 sezone. 

 

+1 takodje, su bili odbaceni igraci drugih evropskih velikana, nije meni ta lista nesto impresivna.

 

Koji Juventusov igrac je bio u prici za najboljeg igraca Evrope/Sveta u poslednjih 7-8 godina? Nesto ne mogu da se setim nijednog, nije tu bilo likova kao sto je nekad bio Zidan.

Link to comment

Pa ono, izvukli su max iz igraca poput Pirla, Pogbe, Vidala, Evre, Teveza pa i mucenog Morate. I oni sa tim vezase ko zna koliko titula u Itlaiji, 2 CL finala i boga mi treba krv da prolijes da ih izbacis tamo, a la Bayern kod kuce 0:2 spasava, Real 0:3 takodje kuci itd. I drugi su imali priliku da pokupe takve igrace i naprave nesto od njih.

Link to comment
2 hours ago, John Coltrane said:

 

Ti pises kao da je Juve jedini na svetu! Sto Bajern, Real, Barsa, Siti, Live, nisu u stanju da pokupe ovakve igrace na free? Juve vec dugo ima najbolju transfer politiku, bar po mom misljenju. Ono sto prodaju zamene, ne gomilaju igrace, perfektno rade.

I imam utisak da nikad ne pretplate igrace.

 

Шта имамо све тамо? Нарцисе, едиповце, силеџије, психопате, лопове, дрогераше, преваранте, фашисте и Кјелинија. Супер трансфер стратегија, заиста нико не ради бољи посао кад је одабир одвратних ликова  :fantom:

 

Занимљиво је да си ставио Бајерн у ту групу, а онолико су излешинарили конкуренцију по Немачкој, често и на исти начин. Енглези плаћају јер имају пара, Шпанцима се имиџ суперклубова делом заснива и на масним трансферима. Даље баш и нема ко да уђе у причу, сем ненормалног ПСЖ-а.

Што се Јувентуса тиче вреди рећи да су и промашивали, али јесте биље од просека. Да је неко чудо невиђено није, просто бездушно користе паре и то што имају шапу над целом лигом.

Link to comment

Koman zamenjen Bernardeskijem, Matuidi placen 25milki, sezona pre te prodaju Pogbu dovedu Pjanica, prodaju Moratu dovedu Iguaina, pre toga prodaju Vidala dovedu Kediru na free (iskidan povredama doduse u prvoj sezoni), uvale Martija Milanu i za te pare dovedu Teveza.

 

Ako izuzmemo Ronalda i Iguaina, oni posle Kalcopolija nisu platili vise od 35mil£ za igraca.

Ne znam, meni to deluje kao "odmerena" transfer politika koja vrhunski gadja i pogadja sa zamenama.

 

A za tvoj drugi pasus, mozda si me pogresno razumeo, ali ja sam te klubove pomenuo u kontekstu dovodjenja igraca bez obestecenja, a ne za "masne pare". Voleo bih da mi neko nadje bar 5 jednako dobrih pojacanja koji su maznuti na free.

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Страшно, пре два дана је деловало као да је најбоља сезона управо пред њим, а сада ово. Не дај се, Синиша!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...