Jump to content
IGNORED

Serie A 2019-2020


goofs

Recommended Posts

9 minutes ago, crtamOrasi said:

Конкуренција су му стаклени Пероти и Патриков мали. Мислим да ће се наиграти. Ундер је инокосан на десном крилу, само ако је здрав.

Одбрана нам је хорор. Хорор.

 

Danas je Klajvert igrao desno, dakle on moze na obe strane. Pri tom njegova pozicija (izvorna) je bila AMC a tu ima i Pasotrea kog mi je mozda i najvise zao sto nije uspeo da se "nametne"

Link to comment
15 hours ago, John Coltrane said:

 

Danas je Klajvert igrao desno, dakle on moze na obe strane. Pri tom njegova pozicija (izvorna) je bila AMC a tu ima i Pasotrea kog mi je mozda i najvise zao sto nije uspeo da se "nametne"

 

Тешко да ће добити минуте "у рупи" поред Пелегринија и Заниола, пре свега јер требамо некога да изрекламирамо за у излог :dry:

Рекао је при доласку да може да игра на све три позиције иза нападача и да нема проблема са тиме. Кадар који имамо ће му дати доста места на левој страни, виђен је да тамо одигра сезону. С обзиром колико се Коки активно убацује иза леђа и оптерећује противничку страну то неће бити никакав проблем. Чак мислим да је Миктаријан у тим околностима бољи фит од класичног крила.

Пасторе је вишак, зилион повреда за једну сезону. Не би се наметнуо све и да је Меси.

Link to comment

Били су бољи прошле сезоне и од вас и од нас, и за више од разлике на табели. Нисам их гледао данас, видим да су играли у ваљаном саставу, не знам шта је оволико пошло по злу. У сваком случају, заслужено су ту где јесу, мало је неукусно ово кукање на Аталанту у ЛШ. Украли место Роми или Милану, бухуху.

Link to comment

Sardine ubise Djenovu posle izjednacenja sa dva brza gola u zadnjih 10 min. Treci gol se retko vidja, dvojica istrcavaju kontru i stizu pred golmana sami. Laznjak pa zakucavanje u gol. Izgleda jos igraju na onom prelaznom montaznom stadionu. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...