Jump to content
IGNORED

Serie A 2019-2020


goofs

Recommended Posts

4 hours ago, crtamOrasi said:

Аман, клубовима требају стадиони из 21ог века. Тржни центар, реики, ресторани, велнес, биоскоп, куглана, спа, пословни простори и остала срања која генеришу вероватно и више пара него сам стадион. Нико неће да глетује и кречи бетонску кутију са столицама, није то поента.

Да је леп Сан Сиро јесте, да је споменик фудбала јесте, али то не прави довољно пара.

 

I sva ta sranja moraju bas u stadion. SNS is gonna take the world.

Link to comment

Ни мени се не свиђа, али они клубови који себи не могу да приуште да се испруже за шљаштећи шопинг мол уместо стадиона ће сутрадан бити у још већем финансијском заостатку. Један од разлога зашто је рубе оволико (финансијски ерго и на сваки други начин) доминантан у овој деценији је управо тај што не играју више на полупразном бетонском лавору.

Сан Сиро јесте култно место, али није ни прво ни последње које је прегазило време и које ће отићи у историју, просто захтеви који се постављају пред њим нису исти као они од пре 30, 50 или 70 година.

Не знам зашто ово повезујеш са јебеним снс-ом, чак се и осећам увређеним што си то поменуо мени у одговору, као да ја заговарам светлеће, стаклене глисте од стадиона које граде људи-вепрови прљавим парама.

Само, ово је сасвим очекиван резон у капитализму, да се на што више начина од што више људи захвати што више пара, ништа више. Може да ти се не свиђа, наравно, али не знам како може да те изненађује.

 

Рецимо, ја бих поредио ово са дресовима. Сви јебени клубови носе типска најк и адидас срања, црвена за црвене, плаво-бела за плаво-беле преко истог темплејта и цепај. Мени је и најгрђи диадорин дрес ред величине лепши, аутентичнији и дизајнерски иновативнији, али џаба кад немаш где да га купиш ван Италије. Ово говно можеш да нађеш и у Синсинатију и у Кандахару. Не волим, али јебеш га, то је што је.

Link to comment

Meni ne smeta da oni grade novi stadion, smeta mi sto ce da ruse San Siro. To je kao kad bi neko srusio Koloseum. Nema problema, neka grade sta hoce i gde hoce, ali rusiti ono je vandalizam. 

 

Na stranu to sto sam nakon svega sto citam o fudbalu i finansijama postao ubedjen da je 90 posto fudbala nista drugo nego mafijasko pranje para i da tu i nema pozitivnog poslovanja osim za deset klubova u Evropi. 

Link to comment

Гледам Фиорентина - Јувентус на Арени.

 

Очи ме боле од Јувентусове гарнитуре.

 

Уши ме боле од коментатора који нема грам живота у себи.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...