Jump to content
IGNORED

Serie A 2019-2020


goofs

Recommended Posts

Malo mi cudna ova transfer politika Juventusa ovo leto, prodaja Cancela mi je bas bio wtf momenat, te zapinjanje da prodaju Dybalu (ili u drugom slucaju ne vidim da ce se nesto promeniti, tj klupa ponajvise ako ostane), sad se pominje i Bentancur u Barsu, on im bio najbolji veznjak prosle godine u jednom periodu kad je Pjanic skroz pao u formi, a drze tu Khediuru i jos kojekoga... Razumem da su stigli Ramsey i Rabiot, ali opet ne odrices se tek tako dobrog mladog veznjaka osim ako nisu sumanute pare.

Link to comment
1 hour ago, Grandilof said:

Malo mi cudna ova transfer politika Juventusa ovo leto, prodaja Cancela mi je bas bio wtf momenat, te zapinjanje da prodaju Dybalu (ili u drugom slucaju ne vidim da ce se nesto promeniti, tj klupa ponajvise ako ostane), sad se pominje i Bentancur u Barsu, on im bio najbolji veznjak prosle godine u jednom periodu kad je Pjanic skroz pao u formi, a drze tu Khediuru i jos kojekoga... Razumem da su stigli Ramsey i Rabiot, ali opet ne odrices se tek tako dobrog mladog veznjaka osim ako nisu sumanute pare.

 

Juventus ima pretrpan tim, već je i Sarri na to ukazivao. Sve su to i skupi igrači i igrači koji očekuju da igraju.

Link to comment

Torino je procjerdo poklon plasman u Ligu UEFA, jesu Vulvsi zajeban mechap, ali ispali su rutinski. A cini mi se (mada je diskutabilno) da je Torino blizi vrhu Serije A no sto su Vulvsi vrhu Premier Lige. 

Link to comment
7 minutes ago, maharaja said:

TI neki Wolverhampton ne bi trebalo da budu uopšte konkurencija Torinu. Jes da imaju milion puta veći budžet, ali su ipak Englezi, dakle posledično operisani od fudbala i svi do jednog precenjeni. Jedino je pitanje koliko imaju stranaca da izvuku...

 

Wolvesi su vjerovatno najbolji portugalski tim na svijetu i sedmi najbolji u najjačoj ligi svijeta.

 

Torino dolazi iz talijanske lige u jednom od raspalijih momenata talijanskog fudbala.

Link to comment
20 minutes ago, ArleKino said:

Torino dolazi iz talijanske lige u jednom od raspalijih momenata talijanskog fudbala.

 

Ne jednom od raspalijih nego daleko najraspalijem u istoriji italijanskog profesionalnog fudbala.

Link to comment
1 hour ago, maharaja said:

Ne znam baš. Mora da postoji core italijanskih igrača, pre svega u odbrani i na sredini. Bez novog Maldinija, Kostakurte, Pirla, Gatuza... nema nove osvojene Lige šampiona, pa makar doveli Nejmara i ne znam koga već. Idealno bi bilo 4-5 ključnih italijana, ostalo stranci.

nije da je inter bio prepun italijana kada su osvojili...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...