Jump to content
IGNORED

Wimby-dimby


mlatko

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    185

  • Arkadija

    119

  • dùda

    91

  • Tsai

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Giggsy said:

 

To me podseti kad smo 2015. oprali Spaniju u kosarci, na dan kad smo bili na svadbi. Nas 10-15 urlamo. Doduse to bilo na tv-u u foajeu hotela :D

Tako da kontam kako je njima bilo

a mene podseti na svadbu, lete gospodnjeg 1990, kad su morali popa da nateraju da skrati litaniju, da se jede i ide na jugoslavija - argentina. posle je mladozenja kukao da je magarac sto je zakazao svadbu u toku svetskog prvenstva :D

Link to comment

Ja sam bio na venčanju u kući kralja Petra kad su igrali fed i đok na us openu. Pratio na livescoru dok nije ušlo u peti. Onda sam našao neki video beam u blizini i svedočio onim meč loptama. 

Link to comment
Na zvaničnoj web stranici turnira svi tekstovi su o tome kako je Federer izgubio. 
ovde isto dosta hvalospeva Dedi ali se ne porice da ga je Nole opusteno drsko naterao da izgubi.

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Djokovic da je pametan da prihvati ulogu villaina, da prihvati da ce u ocima ljudi uvek biti Dzoker a Fed i Rafa Betmeni, a i nadimak mu je takav. Da prestane da izigrava good gaja i da bude svestan da je njegova uloga da dodje i pokvari dan dokonim gospodjama. Malo vise Kirgios fazon a verovatno bi ga tada i ljudi vise gotivili.
Ovaj turnir je korak u pravom smeru, nije im se uvlacio nakon finala, neka tako i nastavi.

Link to comment
23 minutes ago, samo_opusteno said:

Djokovic da je pametan da prihvati ulogu villaina, da prihvati da ce u ocima ljudi uvek biti Dzoker a Fed i Rafa Betmeni, a i nadimak mu je takav. Da prestane da izigrava good gaja i da bude svestan da je njegova uloga da dodje i pokvari dan dokonim gospodjama. Malo vise Kirgios fazon a verovatno bi ga tada i ljudi vise gotivili.
Ovaj turnir je korak u pravom smeru, nije im se uvlacio nakon finala, neka tako i nastavi.

 

+1, tako je.

najbolji je bio onda kad je popizdeo na press conf, gde ono bese, RG?

kome vise da se dodvorava, ko im ebe mater. treba da ih ubija, da se hrani tim zvizducima.  

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...