Jump to content
IGNORED

Wimby-dimby


mlatko

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    185

  • Arkadija

    119

  • dùda

    91

  • Tsai

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

Apsolutno ne mogu da verujem jos uvek sta je uracio juce i kakva je to mentalna gromada [emoji44] Je l ovaj sigurno nas?


Na 7:7 i bl za matorog ja se iskljucila. Tu sam pukla definitivno i prebacim se na livescore, tacnije Sofu (ovi prvi dosta kasne), odlepim na 2 ml, ali opet cini mi se lakse u tom momentu to podnosim nego da gledam live, kad spasi ih ovaj nas, ja vicem (ko je rekao psujem?), ali ne ukljucujem se i dalje u prenos, da ne baksuziram.
No, dodjosmo do 11:11 i kada posle 40:0 dozvolio bl za matorog...tu totalno skrenem i vratim se u prenos da vidim jel je lud il nas samo zajebava???

Posle ceremonije i svega ostalog, odgledala sam i tih 8-9 gemova naknadno i sve je tacno sto Visko pricao: kraj nije dok Novak to ne kaze, a i bogami znao da ce da pobedi samo se eto malo zezao [emoji849][emoji849]

Inace te setnje po hodnicima i kuloarima [emoji5] W, caskanje sa kraljevskim princevicima (ova rutina mu bas dobro ide) i legendama ovog sporta, kao i pozdravljanje mase sa terase, imate sve to i na SK (jezim se od ES jos ako Banjac prenosio [emoji3])

Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

Što je neverovatno, to je Federer, nije neki Indijanac. Pa čovek je trebao I ono juče da dobije, ono je samo Novak mogao da okrene i niko nikad ni pre ni posle njega.

Sent from my EVR-L29 using Tapatalk
 

 

- ne pratiš naraciju kod nas :happy:, olderer je izlešinario većinu gs titula protivu indijanaca kao što su hjuit, rodik itd, on je vaistinu trebao da završi sa osvajanjem gs titula 2012, ovako ima osnova da se smatra goat-om

59 minutes ago, Grandilof said:

 

3 komada, 2 puta AO i jednom Wimbledon. Rafa je i poceo ovu losu seriju protiv Federera kada je usrao AO '17 u petom.

taj drugi ao je uzeo sa 36,5 godina, pa je nisam računao :D jer nije frapantno dostignuće kao 2 gs u 35-oj godini

Link to comment

Stvarno je dobar onaj tekst gore.

 

Let’s put our cards on the table here. If you’re reading this outside a very limited geographical area in Eastern Europe, there’s a good chance you were rooting for Federer today. There’s also a good chance you don’t like Djokovic much. Federer worship has become—sometimes tediously—a default position for both casual fans and the tennis cognoscenti, and Djokovic has never been widely loved within the game. To his own fans, his relative unpopularity has to do with American and western European chauvinism and the reluctance of privileged fans from traditional tennis countries to see a Serb gate-crash the glass tower of Nadal and Federer. To everyone else, it has to do with Djokovic being kind of smug and needy and stressful to watch, and the way he seems like he’s a little too desperate for you to like him, and the way he rips his shirt off when he’s furious, and the way he smirks and bellows and hams it up for the crowd in ways the crowd didn’t ask for and doesn’t especially want. Let’s say both sides have a point.

 

 

Odličan je The Ringer, ja tamo pratim šta pišu o Jokiću, a sad vidim da ima dobrih stvari i u drugim oblastima.

Link to comment

Negde nađoh podatak da u ta tri TB, đed ima 11 a Nole 0 UE.

To je zbilja fascinantno.  To je taj ključ meča.

Nole vaistinu vanzemaljac :D.

 

Ed.

Slovce

Edited by dùda
Link to comment

Pa da, rekao je da je čekao taj brejkove. Dakle, bukvalno je bilo "ok, samo da dođem do taj brejka, tamo se maksimalno uozbiljim, i onda ne pogrešim ništa i to je to" :D

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...