Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

72205357_686979955109725_603219152324263

 

Objavljene cene ulaznica za mec drugog kola Evrolige protiv Fenerbahcea.

 

500 dinara ulaznice za nivo 400
1.000 dinara ulaznice za partere
1.200 dinara ulaznice za tribine



 

 

 

Link to comment

al je Vesić šuknuo kamere u Pioniru pod krov, centralna kamera snima kao iz drona :isuse:

 

vrti mi se u glavi od ovoga

 

 

Edited by levi
Link to comment

Faje je mnogo zajeban lik, ako nastavi ovako da igra bice da cemo zaraditi od Derika Brauna.:D X faktor u ovom poluvremenu, isekao je Primorci igru cetvorke ispod kosa i ovi ne mogu kos da vide. Da sudije ne sviraju kao da od svakog faula dobijaju po sto evra Primorka tesko da bi bila dvocifrena.

Link to comment

Ovaj Kole mora da je neki verni podanik večitog nam zamenika. Jedno 15 puta je izreklamirao prelepost novog Pionira. 

Kameru su mogli lepo o plafon da okače, umesto visećeg semafora koji je bio najavljivan, pa da bar bude full pičija perspektiva. 

Link to comment

Da su još malo podigli kameru Filip se ne bi video uopšte. Jezive njuške, uspeli su da upropaste i prenose košarkaških utakmica. Valjda će se setiti da povade 12 stolica u 4 reda na sredini tribine, i tamo postave kameru.

Link to comment

Nema nam ga Laki da otera Lorenca Brauna zbog nekrvavih kolena.:D

 

Trudili smo se neko vreme da vratimo Primorci onaj poraz u Superkupu, dok ne odosmo na 36 razlike, ovo posle toga cemo ocigledno gledati cesto ako Tomic na vreme ne oseti da su starci pomislili da su zavrsili posao i ne zameni ih brzo mladjim i energicnijim igracima koji imaju sta da dokazu. Sve osim idiota od sudija i retardovih minuta je konacno licilo na nesto. Sto se sudija tice, gledanje ABA lige nakon evroligaskih utakmica je ozbiljno mucenje. Ne znam ko gura ovog celavog Crnogorca, valjda im zbog kljuca treba neki sudija odozdo. Covek je retardiran, ne znam da li sam jednu utakmicu gledao koju je sudio da je nije upropastio.

Link to comment

Koperski mučenici nisu mogli da vide koš kada je na parketu bila najjača postava i dok smo se cimali u odbrani. Cenim da će mnogi u aba imati taj problem. Nevolja nastaje kada krenu neke rotacije, posebno one koje uključuju Čovića i Odža. A kada su zajedno na terenu to je negledljivo.

Edited by Nikodije
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...