Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

Primorska mi je i prošle godine bila kul ekipa, nadao sam se da će ući u ABA, i lepo je videti da nisu došli turistički. Budu li igrali ovako, završiće lagano u gornjoj polovini tabele.

 

Što se nas tiče, imam isti utisak kao i kad sam gledao onaj Media day - nula hemije. Bio sam na seminarima na kojima su ljudi pokazivali više života od tima koji je došao po prvi trofej u sezoni. Biće ovo neuporedivo bolje, ali baš delujemo izduvano.

Link to comment

nazalos, ni pobeda protiv olija, nije prevarila™ moj prvi utisak..

ragland je za zoa tata

faye ce opet biti startna cetvorka..

 

sto se ti ce ove malopredjasnje sramote, prvo da se nose svi u tri picke materine, pregoreo od cekanja da odgledam ove tri utakmice, a oni nam se usrali u facu, i odma da im se popisam na +20 protiv iste ove primorske za par dana..

 

drugo, a sto je u stvari prvo, valjda su sad svi skontali koliko je smesna prica ne o top8, nego o top16 sa retardiranim veprom i njegovih 20+ minuta..

na sve to, dodati promasaje oba dva browna, pa je lako sabrati ishod..

 

jos jednom da se nose u tri picke materine za ovu sramotu!!!

:fantom:

Link to comment
30 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Oba Brauna su mlohava kita od igrača.

 

:D

 

Standardni Laki mod.

 

Bice ovde stucanja dosta dok se ekipa ne dovede u red ali ovaj poraz je dosao na vreme sto se voljnog momenta tice. Danas su bas svi izgledali lose do mere da mi je na trenutke licilo da smo glavom vec u Atini i da je sledeci cetvrtak, a za neke od tih igraca znamo sta mogu. Stratos da nije Stratos veceras bi goreli forumi od teranja vremesnog Grka koji je umislio da je Dzordan, jebo mu ja mater i tako to. Kod dva Brauna postoje neki indikatori koji nisu bas sjani, kod Lorenca to sto mu je ovo prakticno prva takmicarska utakmica u Evropi a kod Derika to sto je Efes progledao nakon sto ga je Ataman otpilio iz tima. No, jos je rano da se prilepljuju igracima etikete, iako sam u potpunosti svestan forumske navike da se odmah zabaci udica za nekoliko igraca pa, ako se pogodi da je neko od njih podbacio, u steku je vec spreman "jesam li ja govorio jos onomad" post.

 

A vidim evo ga i Tito, tako da i pre citanja tog znamenitog posta zakljucujem da su obe reinkarnacije Zalosne Sove na broju, 

Edited by harper
Link to comment
16 minutes ago, harper said:

 

:D

 

Standardni Laki mod.

 

Bice ovde stucanja dosta dok se ekipa ne dovede u red ali ovaj poraz je dosao na vreme sto se voljnog momenta tice. Danas su bas svi izgledali lose do mere da mi je na trenutke licilo da smo glavom vec u Atini i da je sledeci cetvrtak, a za neke od tih igraca znamo sta mogu. Stratos da nije Stratos veceras bi goreli forumi od teranja vremesnog Grka koji je umislio da je Dzordan, jebo mu ja mater i tako to. Kod dva Brauna postoje neki indikatori koji nisu bas sjani, kod Lorenca to sto mu je ovo prakticno prva takmicarska utakmica u Evropi a kod Derika to sto je Efes progledao nakon sto ga je Ataman otpilio iz tima. No, jos je rano da se prilepljuju igracima etikete, iako sam u potpunosti svestan forumske navike da se odmah zabaci udica za nekoliko igraca pa, ako se pogodi da je neko od njih podbacio, u steku je vec spreman "jesam li ja govorio jos onomad" post.

 

A vidim evo ga i Tito, tako da i pre citanja tog znamenitog posta zakljucujem da su obe reinkarnacije Zalosne Sove na broju, 

 

 

vidi begi, ovo je moj post nakon druge pobede na olijem

 

Quote

 

realno nismo videli nista specijalno..

zo ocigledno nije neki suter, al nije pokazao ni da je neki asistent, al polako, bumo vidli.. ovo je neka sredina sto je danas pruzio, ocekujem mnogo bolje..

sa derikom je jedino pitanje dal ce imati strpljenja u prihvatanju timske igre, nema dvojbe da je dobar igrac..

za jenkinsa nije ni bilo sumnje, ma koliko da je imao usranu sezonu bilo gde, kod nas ce uvek biti svoj na svome..

najjaci utisak je gist, tako da ako ostane dobar u glavi i ako ga zdravlje posluzi, isplatice se svaki cent u njega ulozen..

:default_coffee:

 

 

takodjer dok je utakmica bila u toku, napisao sam da je preslikana utakmica srbija-argentina.. ne bi ih stigli 3 dana da se igralo, a znas da si bolji u 19/20 utakmica da se igra..

ova blamaza je na tomicevu dusu, a ako mene pitate poraz skoro u rangu onog protiv cibone, iako je ovaj kup samo stvar prestiza..:fantom:

Link to comment
1 minute ago, Shaq said:

 

 

vidi begi, ovo je moj post nakon druge pobede na olijem

 

 

takodjer dok je utakmica bila u toku, napisao sam da je preslikana utakmica srbija-argentina.. ne bi ih stigli 3 dana da se igralo, a znas da si bolji u 19/20 utakmica da se igra..

ova blamaza je na tomicevu dusu, a ako mene pitate poraz skoro u rangu onog protiv cibone, iako je ovaj kup samo stvar prestiza..:fantom:

 

Realno, nisi morao da ponavljas ove necitljive stvari koje pises. I jednom je previse.

 

Ali, hajde, bar ovaj isti post neces napisati na 10 foruma jer je u okviru odgovora na neciji drugi post. Ili hoces?

Link to comment

jas juce prvi put gledao primorsku, a sto je najcrnje izgleda i tomic i ekipa..

uopste nisu bili spremni na agresivnu odbranu.. zo krenuo da divlja, vepar je debil pa je debil.. te s obzirom da smo na kecu ostali bez kreacije, uzeo perp da solira, nije proslo sto mu obicno prolazi, pa onda uzeo i billy da solira, takoder nije prolazilo sto obicno prolazi, i dobili smo to sto smo dobili, opasno ponizenje..

 

conclusion: 20% za gospodina tomica i ekipu u sakoima, minimum.:default_coffee:

Link to comment
On 21.9.2019. at 21:05, Nikodije said:

 

ok, shvatio sam da si se tokom bogate karijere gledaoca kosarke nahvatao straha od partizana, pa i od voldena vidis danilovica i bogdanovica. prizajem da sam te potcenio ukoliko si pre leta ove godine bio upoznat sa voldenom. znam da si zaludan, ali nisam znao da si toliko zaludan da pratis hapoel holon. ni iz zvezde nisu toliko upoznati sa njim, pa umesto njega da dovedu cekali su igraca iz nba lige. naravno, ukoliko nas volden sahrani izvinicu ti se, i priznati da si mnogo bolji poznavalac.

 

Nego, Nikodije, kako ti sad izgledaju tvoji kurceviti postovi o nikad jacem rosteru Zvezde koja ce se prosetati pored kilavog Partizana, od pre nekoliko dana?:rolleyes:

Link to comment
36 minutes ago, harper said:

 

Nego, Nikodije, kako ti sad izgledaju tvoji kurceviti postovi o nikad jacem rosteru Zvezde koja ce se prosetati pored kilavog Partizana, od pre nekoliko dana?:rolleyes:

 

A što kurčeviti? Ti si taj koji je ovde nadobudni kurčeviti narcis, ja samo dajem sebi za pravo da iznesem mišljenje kod kojeg ostajem- Zvezda ima mnogo bolji tim od Partizana.

Ako grešim, bože moj. Tu nema ničeg kurčevitog u svakom slučaju.

Edited by Nikodije
Link to comment
5 minutes ago, Nikodije said:

 

A što kurčeviti? Ti si taj koji je ovde nadobudni kurčeviti narcis, ja samo dajem sebi za pravo da iznesem mišljenje kod kojeg ostajem- Zvezda ima mnogo bolji tim od Partizana.

Ako grešim, bože moj. Tu nema ničeg kurčevitog u svakom slučaju.

 

Da. Jebi ga. Nadao sam se da ce ti igre Partizana na Superkupu pokazati da se radi o vrlo ozbiljnoj ekipi i vrlo ozbiljnim igracima i da Zvezda jednostavno nema mnogo bolji tim ali ocigledno je mnogo vaznije drzati se slepo svog misljenja nego prihvatati realnost.

Link to comment
Just now, harper said:

 

Da. Jebi ga. Nadao sam se da ce ti igre Partizana na Superkupu pokazati da se radi o vrlo ozbiljnoj ekipi i vrlo ozbiljnim igracima i da Zvezda jednostavno nema mnogo bolji tim ali ocigledno je mnogo vaznije drzati se slepo svog misljenja nego prihvatati realnost.

 

pa dobro, tek je pripremni period. znala je i zvezda u neka prosla vremena da zablista u septembru - oktobru, a onda na prolece bude vracena na fabricka podesavanja™. razumem da su ti ove utakmice posluzile za isticanje poente, a ja bih sacekao neki veci uzorak. zapamticemo ove postove, i sto se mene tice necu imati nikakav problem da priznam da si bio u pravu i da si bolje procenio snagu timova, ako se ispostavi da si bio u pravu. ali do te realnosti™ bih ipak sacekao.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...