Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

11 minutes ago, harper said:

 

Doveo bih pola njihovog tima, o cemu pricas ti, majke ti. Volden, Tomas, Parahovski, Peiners, jos cujem da i Kilpatrika gadjaju a hteli su Gaudloka. Takodje bih doveo Jaramaza i Zagorca, mozda i Gordica ako se racuna kao domaci igrac. Tu su jos Mozli i Pejdz koje ne bih doveo kod nas ali su dobri igraci. Znam da ne pratis kosarku ali ako vec ne pratis bolje cuti nego da se zajebavas upisima kako bismo bili konkurentni takvom timu sa rosterom koji bi bio za dva miliona jeftiniji od ovog koji smo napravili. Nasi najbolji igraci imaju vecu reputaciju od Partizanovih pojacanja ali su uglavnom igraci na zalasku karijere, Partizan ima odlican tim sastavljen od igraca u naponu snage.

 

Cujes, koga bih doveo. Kad vidim ovakve potcenjivacke postove na racun drugih timova napisane iz neznanja postaje mi jasno otkud price o blamiranju ako ne udjemo u Top 8, kuknjave na trenera i igrace ako se izgubi od dobrog tima i slicna mrsomudjenja.

 

:laugh:

 

cuj, doveo bi voldena i tomasa. i raspalog parahovskog, i mozlija koji je ceo zivot proveo u drugoj italijanskoj ligi. pitam se zasto tomic nije doveo sve njih, to su duplo jeftiniji igraci od zvezdinih.

ima partizan odlican tim, ali za ostatak aba boranije. a zvezda je svemirski brod za partizan.

Edited by Nikodije
Link to comment
1 minute ago, levi said:

 

sve je to ok, ali umesto koga? 

 

Nije to bitno, radi se o igracima istog ili slicnog kvaliteta kolegama iz naseg rostera. Volden je, ako se ne varam, bio MVP izraelskog prvenstva i nije nemoguce, cak je vrlo verovatno, da ce se pokazati bolje od Lorenca Brauna. Tomas je takodje odlicno igrao u Italiji, njega smo i mi hteli jos prosle godine ali nismo imali dovoljno para, Parahovski je bolji centar i od Kuzme i od Odza, mozda ukupno nije bolji od Kuzmica ali ovaj nas prakticno nije igrao dve godine. Peiners je u ovom trenutku bolji igrac i od Dobrica i od Davidovca. Za Gordica i Jaramaza valjda ne treba da objasnjavam, zna se ko nama igra drugog pleja. Zagorca bih uzeo za svaki slucaj jer je mlad domaci igrac, njega od ozbiljne kosarke odvaja samo manjak hrabrosti i samopouzdanja. Nije uopste stvar u tome koga bih ja doveo umesto koga, sezona jos nije pocela i ne znamo kako ce se ko pokazati od igraca, ali ovo potcenjivanje rostera Partizana je u krajnjoj liniji neukusno.

Link to comment
6 minutes ago, Nikodije said:

 

 

cuj, doveo bi voldena i tomasa. i raspalog parahovskog, i mozlija koji je ceo zivot proveo u drugoj italijanskoj ligi. pitam se zasto tomic nije doveo sve njih, to su duplo jeftiniji igraci od zvezdinih.

 

to isto veci deo evroligaskih ekipa moze da kaze za zvezdu.

Link to comment
9 minutes ago, Nikodije said:

 

:laugh:

 

cuj, doveo bi voldena i tomasa. i raspalog parahovskog, i mozlija koji je ceo zivot proveo u drugoj italijanskoj ligi. pitam se zasto tomic nije doveo sve njih, to su duplo jeftiniji igraci od zvezdinih.

ima partizan odlican tim, ali za ostatak aba boranije. a zvezda je svemirski brod za partizan.

 

Kao sto rekoh, ako vec ne znas pokrij se usima i cuti umesto sto se blamiras. Raspali Parahovski. Gde je i koliko igrao Kuzmic dok se Parahovski raspadao u Makabiju i Lietuvasu? Za Tomasa sam ti napisao zasto ga Tomic nije doveo, bio je preskup. A za Voldena cu te podsetiti na ovaj post kad bude zatrpavao Nebojsinog sina a.k.a pilota Zvezdinog svemirskog broda.

Link to comment
5 minutes ago, Joe D said:

to isto veci deo evroligaskih ekipa moze da kaze za zvezdu.

 

pa mozda ovi bas najjaci. alba, zalgiris, asvel, valensija, bajern, zenit... ne mogu

Link to comment
7 minutes ago, Joe D said:

to isto veci deo evroligaskih ekipa moze da kaze za zvezdu.

 

Nemoj tako, bice sramota ako se Zvezda ne poshiba za cetvrtfinale sa ovim svemirskim brodom od tima.:D

Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Kao sto rekoh, ako vec ne znas pokrij se usima i cuti umesto sto se blamiras. Raspali Parahovski. Gde je i koliko igrao Kuzmic dok se Parahovski raspadao u Makabiju i Lietuvasu? Za Tomasa sam ti napisao zasto ga Tomic nije doveo, bio je preskup. A za Voldena cu te podsetiti na ovaj post kad bude zatrpavao Nebojsinog sina a.k.a pilota Zvezdinog svemirskog broda.

 

daj bre covece ne lupaj gluposti, ako vec imas potrebu da vredjas. to sto si narcisodna pojava koja ne moze da izdrzi drugacije misljenje ne abolira te od odgovornosti za ponasanje na forumu i nacin komunikacije. cuj volden, tomas i mozli. jebote nisi cuo za njih dok ih partizan nije doveo. za parahovskog si mozda cuo, kao sto si cuo za madagaskar. i ti ces da mi kazes da ne pratim kosarku. ajde bezi bre

Link to comment

.

3 minutes ago, Nikodije said:

 

pa mozda ovi bas najjaci. alba, zalgiris, asvel, valensija, bajern, zenit... ne mogu

nabrojao si 6. ima ih jos 11. to je veci deo. a nisam bas ni siguran da zalgiris i bajern pripadaju tu. 

Link to comment
Just now, Joe D said:

.

nabrojao si 6. ima ih jos 11. to je veci deo. a nisam bas ni siguran da zalgiris i bajern pripadaju tu. 

 

pa tih 6 su tu negde sa nama, a ja verujem da bismo mogli da budemo bolji od svih 6. samim tim nismo predaleko od borbe za 8. ima tu jos nekoliko timova koji nisu impresivni - makabi, olimpijakos, armani...

Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

 

u odnosu na ono sto je potrebno da bi se vladalo domacim i regionalnim takmicenjima, sto znaci da su potrebe vece. 8 skupih stranaca, od kojih se komotno moglo bez barem dvojice. 16 igraca u rosteru, a u timu moze biti 12, a tokom jedne utakmice uglavnom ne participira vise od 10-11. dakle njih petorica ce igrati nikad, ili cekati kls. dakle, ovaj tim nije pravljen za domace i regionalne terene, vec da bude konkurentan u evropi, i ne znam zasto je sramota reci da je top 8 cilj ovog tima. ako planiraju da se bore za 17. mesto u evroligi i domace trofeje, to je moglo sa dva miliona dolara jeftinijim timom.

Mislio si 15 ali to je mali problem, imaš 34 kola regularnog dela EL, moguće do verovatno da se prođe dalje što je dodatnih bar 2 utakmice, na to dodaj ABA ligu 22 kola, plej of, zatim KLS dođemo do sgurno preko 70 utakmica za toje potreban veći broj igrača.

Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

daj bre covece ne lupaj gluposti, ako vec imas potrebu da vredjas. to sto si narcisodna pojava koja ne moze da izdrzi drugacije misljenje ne abolira te od odgovornosti za ponasanje na forumu i nacin komunikacije. cuj volden, tomas i mozli. jebote nisi cuo za njih dok ih partizan nije doveo. za parahovskog si mozda cuo, kao sto si cuo za madagaskar. i ti ces da mi kazes da ne pratim kosarku. ajde bezi bre

 

Ne vredjam te, samo ti objasnjavam da nemas pojma, kao sto nemas pojma ni o cemu, i da stoga lupas gluposti. Po treci put ti kazem da smo Tomasa hteli jos prosle godine da dovedemo ali je tada bio preskup pa je Tomic iskopao Fajea iz grcke lige. Volden i Parahovski nisu nepoznati igraci za bilo koga ko od kosarke ne gleda samo Zvezdu u Evroligi, tako da to sto ti nisi cuo za njih ne znaci da i drugi nisu. Pitao si me nesto, odgovorio sam ti, to sto bi ti da ismejes taj odgovor tako sto ces od dobih igraca da napravis dunstere kako bi pokazao neku besmislenu poentu je irelevantno. Zvezda ima bolji tim od Partizana ali ne mnogo, na nasoj strani je pre svega igracko iskustvo nekolicine isluzenih igraca. To ce se videti vec na prvim utakmicama protiv njih. Pri cemu Partizan jos nije doveo beka-startera, bice oni jos bolji. A to koga ce da dovedu dovoljno je da shvatis ako vidis s kim pokusavaju da se dogovore.

 

Ono sto mi poslovicno ide na kurac je bahatost vecine navijaca Zvezde koju oni sticu tako sto se medjusobno lupaju po ledjima na RSB-u pa onda dodju ovde da seru. Mi imamo tim sa mnogo upitnika i Tomic ce imati veliki posao da te upitnike izbrise. Prvi plej nam nije igrao u Evropi, drugi plej nam je rekreativac, prva dvojka je do juce coskarila u Himkiju, druga nikada nije igrala Evroligu, prva trojka nam je igrac od 34 godine, prva petica ima godinu-dve manje, druga petica nije igrala dve godine i izlazi iz serije povreda, prva cetvorka nije igrala kosarku godinu dana. To moze na sve strane da ode. Pricati o ovom Zvezdinom timu kao necemu sto nuzno mora da se pobije za cetvrtfinale Evrolige jer za to ima kvalitet je besmisleno lupetanje. I to je cinjenica a ne vredjanje.

Link to comment
8 minutes ago, Joe D said:

samo sam se pozvao na logiku koju primenjujes u slucaju partizana. ni svi ti igraci ne bi bili kod nas da je neko bogatiji hteo da ih plati, pa opet projektujes neka osma mesta.

 

projektujem™ konkurentnost u borbi za 8, mislim da bi to trebalo da bude moguce sa ovako iskusnim i kvalitetnim timom.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...