Jump to content
Ros

KK Crvena Zvezda 2019/20

Recommended Posts

adasevic

Ja sam bio... Prvi utisak je derik braun... Sa kakvom lakocom igra covek. Milina za gledanje.

Lorenco je top pojacanje ako se po jutru dan poznaje. Dobro je gradjen, brz u driblingu, sjajan pregled igre, vodio ekipu ko zmaj.presnjom promenom je bacao cuvare po burek a deluje mi da ce njega pune tribine dodatno da dignu. Posle prvih ovacija koje je dobio, jos vise se primio :)

Gist skace, kuca, bije. On i odzo pod kosem deluju brutalno. Jos kad se kuzma oporavi (a bio na klupi u civilu, izgleda sasvim dobro)... Cak i jovanovic skroz dobar mada mu uloga 15. Igraca ne gine.

Dobric je bio starter, pa se tek u cetvrtoj vratio na parket. Covic igrao u drugoj pa se nije vracao zbog neke lakse povrede.

Deda standardno, borisa sasvim lepo. Nekako naneubedljiviji su bili djenka i bili, s tim da je djenka kidao u odbrani, a u drugom igrao i pleja kad se lorenco odmarao.

Zanimljiv je bio i lazic, koji je bio iznenadjujuce dobar. Konacno je igrao svoju igru - odlicna odbrana, stalno tu da kupi otpatke, dobra utrcavanja. Nije glumio prekaljenog sutera i odmah deluje znacajno bolje.

Stratosa nema potrebe ni pominjati. Najvazniji zacin tima.

Mornar uopste nije los tim, jos im fale nidam i bjelica, ali obrisali smo pod sa njima. Nije ovo reper za ozbiljniji nivo, ali za ovu fazu predsezone puno obecava ovaj tim...

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

Блок_64
On 5.9.2019. at 17:27, theanswer said:

ja idem u kinu i zaključujem ugovor sa mozzartom, ne bavim se trivijalnim stvarima

Толико је ваша да ни ви не тренирате у њој :D

Milosh76

Danas je na poziv našeg generalnog direktora Zvezdana Terzica gost na stadionu „Rajko Mitić“ bio predsednik košarkaškog kluba Nebojša Čović.

Dvojica čelnih ljudi fudbalskog i kosarkaskog kluba , u srdacnoj i prijateljskoj atmosferi razgovarali su o planovima za buducnost.

Pokrenut je citav niz pitanja, a Fudbalski klub Crvena zvezda odlučio je da ove sezone pomogne kosarkaskom klubu jednokratnom donacijom u iznosu od 300.000 evra.

Ros
1 minute ago, Milosh76 said:

Pokrenut je citav niz pitanja, a Fudbalski klub Crvena zvezda odlučio je da ove sezone pomogne kosarkaskom klubu jednokratnom donacijom u iznosu od 300.000 evra.

zar se tako trose drzavne pare?! 

Milosh76

Garant je dao 400.000 evra pa su njih dvojica podelili razliku...

Nikodije

porodica uspesnih.

ostaje pitanje cija ideja je ova donacija, posto bi terza cokiju dobrovoljno darivao samo kurac

Lord Stef
1 hour ago, Milosh76 said:

Garant je dao 400.000 evra pa su njih dvojica podelili razliku...

Lici na Del Bojev specijalan nacin podele profita :D

Nikola77
1 hour ago, Nikodije said:

porodica uspesnih.

ostaje pitanje cija ideja je ova donacija, posto bi terza cokiju dobrovoljno darivao samo kurac

Pa šta će čovek kad mi nemamo našeg ostoju, ovako čović mora da se javno ponižava i prosi od terze.:sleep:

Joe D

kakav je gospodin terza, odelo i patike za trcanje na bosu nogu.

simple red white
3 hours ago, Nikodije said:

porodica uspesnih.

Pravovremeni jedan poziv rešava sve...:D desilo se da su ga poslušali.

Edited by simple red white

dragance

Baš sam to tražio :lolol:

Shaq
9 hours ago, FPLS said:

spacer.png

:Hail:

aj u 50 maraka, da nisu ni stisnuli™ ruke jedan drugom..:fantom:

samo_opusteno
porodica uspesnih.

Mislim da je Terziceva jer je verovatno shvatio da je izgubio poverenje ljudi zbog cena paketa.