Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

KKCZ tviter nalog..

KK Crvena zvezda mts spemio je iznenađenje za sve vlasnike sezonskih ulaznica (takmičarska sezona 2019/20) i vlasnike članskih karata kluba, pošto će svi oni biti u prilici da pogledaju prijateljsku utakmicu u nedelju protiv ekipe Mornara!

Link to comment

Kazu koji su bili danas da je Co smrsao i da je podelio par ludackih asista. Bolje od toga je da se Lorenco dopada ljudima i da ce izgleda biti dobar ubod.

Link to comment

Ja sam bio... Prvi utisak je derik braun... Sa kakvom lakocom igra covek. Milina za gledanje.

Lorenco je top pojacanje ako se po jutru dan poznaje. Dobro je gradjen, brz u driblingu, sjajan pregled igre, vodio ekipu ko zmaj.presnjom promenom je bacao cuvare po burek a deluje mi da ce njega pune tribine dodatno da dignu. Posle prvih ovacija koje je dobio, jos vise se primio :)

Gist skace, kuca, bije. On i odzo pod kosem deluju brutalno. Jos kad se kuzma oporavi (a bio na klupi u civilu, izgleda sasvim dobro)... Cak i jovanovic skroz dobar mada mu uloga 15. Igraca ne gine.

Dobric je bio starter, pa se tek u cetvrtoj vratio na parket. Covic igrao u drugoj pa se nije vracao zbog neke lakse povrede.

Deda standardno, borisa sasvim lepo. Nekako naneubedljiviji su bili djenka i bili, s tim da je djenka kidao u odbrani, a u drugom igrao i pleja kad se lorenco odmarao.

Zanimljiv je bio i lazic, koji je bio iznenadjujuce dobar. Konacno je igrao svoju igru - odlicna odbrana, stalno tu da kupi otpatke, dobra utrcavanja. Nije glumio prekaljenog sutera i odmah deluje znacajno bolje.

Stratosa nema potrebe ni pominjati. Najvazniji zacin tima.

Mornar uopste nije los tim, jos im fale nidam i bjelica, ali obrisali smo pod sa njima. Nije ovo reper za ozbiljniji nivo, ali za ovu fazu predsezone puno obecava ovaj tim...

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

Link to comment
On 5.9.2019. at 17:27, theanswer said:

 

ja idem u kinu i zaključujem ugovor sa mozzartom, ne bavim se trivijalnim stvarima

 

 

Толико је ваша да ни ви не тренирате у њој :D

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...