Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

Braun je cista cetvorka. Nema veze sa 5.
@joe: naravno. Da je bio 2018, ne bi svakako bio kod nas. I u kubanu i u efesu je bio ubica. Ima 32 godine nije poznat po nekim povredama... Ozbiljno pojacanje. Tim pre sto je potpuno drugaciji igrac od borise na 4.

Bilo bi lepo da ostane i faje, jer je bas lik, al tesko posle ovog potpisa...

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Klub se ovom prilikom zahvaljuje Braunu zato što je čineći I razne finansijske ustupke iskazao veliku želju da igra za Crvenu zvezdu, i što je I sam istakao tokom pregovora da naš klub vidi kao odličnu organizaciju, koja želi da osvaja trofeje, i želi da bude konkurentan u Evroligi u sezoni 2019-2020..  

 

:Jova:

Link to comment
9 minutes ago, adasevic said:

Braun je cista cetvorka. Nema veze sa 5.
@joe: naravno. Da je bio 2018, ne bi svakako bio kod nas. I u kubanu i u efesu je bio ubica. Ima 32 godine nije poznat po nekim povredama... Ozbiljno pojacanje. Tim pre sto je potpuno drugaciji igrac od borise na 4.
 

ne kazem ja da nije ozbiljno pojacanje, ali nije on top cetvorka u ovom trenutku ista vise nego sto je Rivers top bek. a po meni je uvek i bio malo precenjen, narocito medju zvezdinim navijacima jer je imao tendenciju da nas napuni svaki put. 

 

 

Link to comment

@goranz 

mi potpisujemo ove sto niko nece, i sto nisu igrali po godinu dve dana, docim vi dovodite igrace koji su u fully tokom sezone :fantom:

Edited by Shaq
Link to comment
4 minutes ago, Shaq said:

@goranz 

mi potpisujemo ove sto niko nece, i sto nisu igrali po godinu dve dana, docim vi dovodite igrace koji su u fully tokom sezone :fantom:

 

Slažem se. Beron je imao jednostavan izbor, ili da negde služi kao kamen za kupus ili da igra u Zvezdi. 

Link to comment
2 minutes ago, Goranz said:

 

Slažem se. Beron je imao jednostavan izbor, ili da negde služi kao kamen za kupus ili da igra u Zvezdi. 

a koji to el klub bi ga hteo?:fantom:

Edited by Shaq
Link to comment
16 minutes ago, Joe D said:

ne kazem ja da nije ozbiljno pojacanje, ali nije on top cetvorka u ovom trenutku ista vise nego sto je Rivers top bek. a po meni je uvek i bio malo precenjen, narocito medju zvezdinim navijacima jer je imao tendenciju da nas napuni svaki put. 

 

 

 

Nije on mogao da zaboravi da igra kosarku, ono sto mene mnogo vise brine je to sto smo vec potpisali dva igraca za prvu petorku koji ne mogu da odbrane nista. Pri cemu Braun ne samo sto ne moze nego i nece. Bice da useremo ponekog kad nas krene sut ali i da slavimo kad god primimo manje od 80 poena.

Link to comment

Ne znam dal nece, ali nije bas da Braun ne moze nista da odbrani... 

 

Quote

On the defensive end, Brown has all of the characteristics of an eventual lockdown defender. Able to guard both forward slots, he appeals to NBA scouts because of his versatility on this end of the hardwood. Owning the quickness to stay in front of smaller defenders, while also possessing the length and strength to guard bigger players, he offers a large amount of intrigue on this end.

 

Ako potpisemo Kuzmica i nekog Jovicolikog pleja, sto pokusavamo, verujem da ce to biti ok i defanzivno.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...