Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

2 minutes ago, Блок_64 said:

 

 

Ok.Nabroj nam sve te igrace koji su prosli kroz taj sistem ( ne treba da mi objasnjavas sta je zvezdin sistem) i dostigli sve te evropske visine u poslednjih 5 godina.

 

Posle toga mozemo dalje da pricamo o sistemu i unistavanju talenata.

 

Svi koji su u poslednjih pet godina igrali za Zvezdu ili druge klubove u Evroligi i Evrokupu. Sta ima da ti ih nabrajam, znas ih i sam.

Link to comment

 Borisa,Guduric,Dobric,Davidovac.Mislim da je to taj spisak.Svi dosli u seniore iste sezone.

Edited by Блок_64
Link to comment
3 minutes ago, Блок_64 said:

 Borisa,Guduric,Dobric,Davidovac.Mislim da je to taj spisak.Svi dosli u seniore iste sezone.

 

OK, to je manje-vise to, ne secam se da li Rebic i Tejic spadaju u tih pet godina i koje je godiste Dangubic. Sad ja tebe da pitam, posto si krenuo s propitivanjem, da nabrojis igrace iz Srbije koje je Zvezda zaustavila da naprave veliku karijeru a oni su posle u drugim klubovima dokazali svojim igrama da ih je klub upropastio.

 

Samo se fokusiraj na predmet rasprave, da ne bismo zavrsili u nekoj opstoj kuknjavi o "nasoj deci" i zlim strancima koji im zauzimaju mesto. Da se odmah razumemo, ja mislim da se kod nas u Srbiji jako lose radi s mladim igracima, da ima mnogo korupcije i protekcionizma, da nam opasno skripi prelazak igraca iz juniorske u seniorsku konkurenciju i da Zvezda, kao sistem sa dva kluba, ima svoj proporcionalan udeo u celom tom galimatijasu. Ne moram ni da pratim juniorsku kosarku da bih to znao, znam u kakvoj drzavi zivim. Dakle, oko toga se slazem s tobom i o tome ne moras nista da pises. Samo se fokusiraj na tezu na koju sam odgovarao, da je Zvezda sampion u unistavanju mladih igraca i odgovori mi na pitanje iz prvog pasusa. Meni je vec malo pun kurac tog pausalnog grobarskog serendanja da je srpska kosarka propala jer oni nisu prvi u drzavi, ne moram to da citam i na ovom topiku.

Link to comment

Dangubic nije zvezdino dete,igrao ako se dobro secam za Hemofarm,pa megu i iz mege kod nas.

Guduric je u FMP dosao u zavrsnoj sezoni juniora iz Priboja

Dobric dosao u Juniore Zvezde iz Mladenovca

Davidovac doveden iz seniora Vrsca

 

Evo to je prvi deo odgovora sto se tice mladjih kategorija.Dakle mi smo od svih njih napravili mozda Marka Tejica i tu se krug zavrsava.

 

13 minutes ago, harper said:

Sad ja tebe da pitam, posto si krenuo s propitivanjem, da nabrojis igrace iz Srbije koje je Zvezda zaustavila da naprave veliku karijeru a oni su posle u drugim klubovima dokazali svojim igrama da ih je klub upropastio.

 

Recimo Vladimir Micov iz nekih ranijih godina.Iz neke skorije buducnosti nijedan jer mi nijednog igraca nismo proizveli.

Link to comment
2 minutes ago, Блок_64 said:

Dangubic nije zvezdino dete,igrao ako se dobro secam za Hemofarm,pa megu i iz mege kod nas.

Guduric je u FMP dosao u zavrsnoj sezoni juniora iz Priboja

Dobric dosao u Juniore Zvezde iz Mladenovca

Davidovac doveden iz seniora Vrsca

 

z neke skorije buducnosti nijedan jer mi nijednog igraca nismo proizveli.

 

Znaci niko nikada nije napravio nijednog igraca ako taj igrac nije od kadeta igrao u istom klubu. U tom slucaju se slazem, sve smo ih upropastili.

Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Znaci niko nikada nije napravio nijednog igraca ako taj igrac nije od kadeta igrao u istom klubu. U tom slucaju se slazem, sve smo ih upropastili.

 

 

Ok,Ajde ovako

 

od recimo 2015 godine prvaci Srbije u svim mogucim i nemogucim mladjim kategorijama su Zvezda i kkp.Mi i oni proizveli slovima i brojem nula seniorskih igraca koji su karijeru poceli kod nas.Svaki put se vratimo na isto,a to je da zvezda godisnje dovede 30 klinaca iz cele Srbije po generaciji u Zvezdu .Neki od tih klinaca dolaze iz R.Srpske neki iz Crne Gore.

Nekima od te dece se zaposljavaju roditelji u Bgd-u i daju stanovi deci dok treneriju.......i na sve to rezultat nula.

To je sistem koji ti kazes da imamo a ja ti tvrdim da nemamo.

 

I na kraju da ne dosadjujemo ljudima vise.Ni kkp nije bolji.Bas danas je 100 i kusur decaka u Futogu rodjenih 2006,2007,2008 godine imalo probni trening.

Neki od njih 100 se pakuju za Bgd.

Vidis sve smo pokupili mi i oni a igrace prave neki drugi godinama unazad.

  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, Блок_64 said:

 

 

Ok,Ajde ovako

 

od recimo 2015 godine prvaci Srbije u svim mogucim i nemogucim mladjim kategorijama su Zvezda i kkp.Mi i oni proizveli slovima i brojem nula seniorskih igraca koji su karijeru poceli kod nas.Svaki put se vratimo na isto,a to je da zvezda godisnje dovede 30 klinaca iz cele Srbije po generaciji u Zvezdu .Neki od tih klinaca dolaze iz R.Srpske neki iz Crne Gore.

Nekima od te dece se zaposljavaju roditelji u Bgd-u i daju stanovi deci dok treneriju.......i na sve to rezultat nula.

To je sistem koji ti kazes da imamo a ja ti tvrdim da nemamo.

 

I na kraju da ne dosadjujemo ljudima vise.Ni kkp nije bolji.Bas danas je 100 i kusur decaka u Futogu rodjenih 2006,2007,2008 godine imalo probni trening.

Neki od njih 100 se pakuju za Bgd.

Vidis sve smo pokupili mi i oni a igrace prave neki drugi godinama unazad.

 

To je drugo, na ovo nemam sta da dodam.

Link to comment
1 hour ago, levi said:

još jedan koji je propao u Zvezdinom sistemu. a sad šalje Llulla po burek. teška priča

 

Apic se ne racuna, dosao je iz Vrsca. Ti koji nisu propali uvek imaju stavku u karijeri zbog koje necemo racunati da su bili deo Zvezdinog sistema. Racunaju se samo ovi koji su rodjeni na Malom Kalemegdanu i nisu mrdnuli dalje od Zeleznika, za sve ostale je uvek zasluzan neko drugi.

Link to comment

izgleda dolazi Radanov opet, da propadne do kraja

 

Quote

Pričao sam malo i sa novim trenerom Sašom Obradovićem. fenomenalno je što ću raditi sa takvim trenerom i unapred se radujem svemu što nas čeka. Znam da ću moći mnogo da naučim i da napredujem", rekao je Radanov

 

 

 

Edited by levi
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...