Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, Mark Rothko said:

Da, nokautirao je Topića na nekom treningu dole.

 

Ako je ovo istina ja sam sa njim završio. 

Ne znam Topića kakav je na treninzima i sl al živo me zanima povod tog udarca.

Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

 

Ako je ovo istina ja sam sa njim završio. 

Ne znam Topića kakav je na treninzima i sl al živo me zanima povod tog udarca.

 

 

Quote

Na treningu košarkaša Budućnosti reprezentativni bek slomio nos klupskom drugu

Obradović nokautirao Topića

Posle ukazane pomoći krilo Podgoričana pušten kući, ali će biti 15 dana van stroja

Saša Obradović i Milenko Topić su se potrudili da, sasvim neočekivano, samo nekoliko dana nakon osvajanja nacionalnog kupa, bura bezrazložno zahvati redove Budućnosti.

U četvrtak, na treningu, posle jednog naizgled običnog duela, došlo je do koškanja dvojice igrača, nakog čega je Obradović nekoliko puta udario u lice Topića i pri tom mu polomio nos. Ovaj incident šokirao je sve u Budućnosti, više baš zbog činjenice da bivši reprezentativci Obradović i Topić važe za igrače "hladne glave", odnosno prilično mirne sportiste.

- U momentu incidenta to jednostavno nisam bio ja. Nikada nisam želeo da povredim nekoga, naročito ne na ovakav način i ne Topića. Stidim se postupka, svestan njegove težine i spreman sam da snosim posledice - iskren je Obradović koji kao da još ne veruje da je učinio takav gest, naglašavajući da je svestan da će biti teško zaboravljen i oprošten, ali uz nadu da će mu saigrači pomoći.

- Ne verujem da će mi Milenko to oprostiti, ali želeo bih da on i ostali igrači pokušaju da me shvate i pomognu da izađem iz krize. Spremana sam da pomognem njima i klubu koliko to bude trebalo - kaže Obradović, demantujući navode pojedinih medija da je sporazumnih raskidom ugovora napustio redove šampiona i da je doputovao u Beograd.

- Još sam u Podgorici, i posle incidenta nisam pričao ni sa kim iz rukovodstva kluba, što zanči da nisam ni dobio sporazumni raskid. Ne znam ko je plasirao tu "informaciju" i ko to priželjkuje - zakučio je Obradović

Đ. Matić

 

spacer.gif
black.gif spacer.gif

Trener Bogdan Tanjević pokušava da objasni incident
Živci na žici

Nakon ukazane lekarske pomoći Milenko Topić je, zbog preloma nosne kosti, upućen na kućno lečenje i prema prvim nalazima lekara bar 15 dana neće biti u igračkom stroju.
- Sve se desilo nakon naivnih čarki, koje nisu ništa neobično na treninzima ne samo Budućnosti, već i ostalih klubova. Više bih voleo da igrači ne vole mene, ali da se obostrano poštuju...
Jasno je da su uzrok tanki nervi, jer su živci svih igrača prilično istrošeni. Icident je zaista bolan. Doveo nas je u nelagodnu situaciju jer ćemo u plej-ofu starovati bez Obradovića, Topića i povređenog Tomaševića - kaže trener Podgoričana Bogdan Tanjević.
- Topić sigurno neće igrati prve dve nedelje plej-ofa, a pitanje u kojoj formi će se vratiti. Što se Obradovića tiče, još nema zvaničnog stava kluba. Predat je disciplinskoj komisiji koja bi trebalo da zaseda do kraja nedelje.
Kakvu odluku očekujete?
- Ne želim da prejudiciram... - pokušava da smiri strasti Tanjević.
Ni Danilo Mitrović, direktor Budućnosti ne želi da iznosi stav pre nego što disciplinska komisija donese odluku.
- Obradović je predat disciplinskoj komiji. Jedino što mogu da kažem je da je za sada odstranjen iz prvog tima, i do odluke neće trenirati sa kolektivom - kaže Mitrović.

 

 

http://arhiva.glas-javnosti.rs/arhiva/2001/04/17/srpski/S01041606.shtml

Link to comment
1 hour ago, bradilko said:

radonjic je osvojio sa timom sa kojim bi i ti osvojio te titule iako nisi trener. sasa obradovic je opak trener i jedino sto nije cutko da aminuje sve covicu moze da propadne u zvezdi za razliku od radonjica koji je klimoglavac a to pitajte sve koji su radili sa njim. 

sad cete imati i sjajnog trenera i kao i obicno skupe igrace i mozda napravite nesto u evroligi jer ce mnogi po evropi smanjiti budzete sto sumnjam da ce biti slucaj u zvezdi jer kod vucica nema logike kao kod ovih iz future. vec kupuju igrace a ekonomija se raspada. primorska se povukla iz aba lige a ovi nasi rokaju drzavne i "sponzorske reket" pare kao ludi. 

 

 

Ma vidi ti, imaćemo skuplji tim 🤪

Limar vrti lovu samo tako, Kavački klan pere novac bez problema, teraju se kompanije da kupuju besna kola od istih, dok junaci (nikom ponikoše) kenjaju po forumu.

Link to comment

Radonjić klimoglavac, a jedino kod njega Filip Čović nema ni minut u Zvezdinom dresu, kod svih drugih trenera je igrao. 

Link to comment
5 minutes ago, dragance said:

Ma vidi ti, imaćemo skuplji tim 🤪

Limar vrti lovu samo tako, Kavački klan pere novac bez problema, teraju se kompanije da kupuju besna kola od istih, dok junaci (nikom ponikoše) kenjaju po forumu.

ajde odjeb gglavo. nauci nesto a ne samo resavska skola. 

2 minutes ago, Nikodije said:

Radonjić klimoglavac, a jedino kod njega Filip Čović nema ni minut u Zvezdinom dresu, kod svih drugih trenera je igrao. 

slabo ti znas tvog radonju..

Link to comment
3 minutes ago, bradilko said:

ajde odjeb gglavo. nauci nesto a ne samo resavska skola. 

slabo ti znas tvog radonju..

E moj glavonjo, junačino.

Link to comment
8 minutes ago, dragance said:

Ma vidi ti, imaćemo skuplji tim 🤪

Limar vrti lovu samo tako, Kavački klan pere novac bez problema, teraju se kompanije da kupuju besna kola od istih, dok junaci (nikom ponikoše) kenjaju po forumu.

Ovo je malo konfuzno.

Je li to Ostoja povezan sa Kavčanima ili aludiraš na Bokana?

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

deluje mi da si u ful navijackom modu, pa ne znam koliko ima smisla odgovarati

ali ajd

 

ama bas po svakom takmicarskom poredjenju, radonja je bolji trener

vise titula, daleko vise

vise el sezona, daleko vise

ostvario kontinuitet u klubu i podigao na visi nivo

njegov najjaci tim ikad je bolji od obradovicevog

itd

 

My two cents (nevezano za celu raspravu) definitivno ide celavom. Radonja je sve te titule uzimao sa favoritima, a celavi nikad nije vodio bas izrazitog favorita, mozda Albu kad je vodio, ali to je bilo zlatno vreme Bamberga. A ironije li tu Bundesligu je uzeo sa tamo-nekim Kelnom :D

Nemam pojma, kad je bila ona prica oko selektora, bio sam sasvim ok sa tim da cjelavi2 dodje kao zamena cjelavom1. A da je dosao Radonja pljuvao bih okolo sve redom.

Link to comment
5 minutes ago, goofs said:

 

My two cents (nevezano za celu raspravu) definitivno ide celavom. Radonja je sve te titule uzimao sa favoritima, a celavi nikad nije vodio bas izrazitog favorita, mozda Albu kad je vodio, ali to je bilo zlatno vreme Bamberga. A ironije li tu Bundesligu je uzeo sa tamo-nekim Kelnom :D

Nemam pojma, kad je bila ona prica oko selektora, bio sam sasvim ok sa tim da cjelavi2 dodje kao zamena cjelavom1. A da je dosao Radonja pljuvao bih okolo sve redom.

 

Da, dobijao ga je Trinkijeri sa Bambergom, a Sale kao pravi ratnik sigurno pamti to i čeka revanš. 

Link to comment
1 hour ago, bradilko said:

cus pljujem radonjica. pa njega pratim jos kad je poceo da trenira futuru. i kod njih je bio dugo ali zacudo nije nikad uzeo aba ligu. kako to? imao je kontinuitet, morachu i nista. 

evo i u bavarskoj je dobio otkaz. 

 

Ma to sto je popio otkaz nema nikakve veze sa time kakav je trener, bajern ce da ode na visi nivo kad se otarasi pesica. 
 

tim radonja, ako moram da se izjasnim. 

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment
7 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Ma to sto je popio otkaz nema nikakve veze sa time kakav je trener, bajern ce da ode na visi nivo kad se otarasi pesica. 
 

 

isto kao i u slucaju djordjevica ali su razni potrcali da seire. 

radonjic je bolji jer zna kako ce sa predsednicima klubova. zna aba pricu bolje od obradovica i zato mu je data prilika da dugo vodi klubove. 

 

Link to comment

Obradović je po trenerskom pedigreu bliži Trifunoviću nego Radonji. I Trifa je dobar trener i posvećen, i Obradović je dobar trener i veliki radnik i sve. Ali Radonja je Itudis za obojicu

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...