Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

Ma dobro, nisu incidenti strani nasim kosarkaskim pregaocima. Neko nokautira, neko drzi vrata dok drugi tuce sudiju, neko davi, neko cak i ubije... bilo je svega.

Edited by pantelia
slovo
Link to comment
Quote

mislim da im treneri i jesu razlog zbog kog nisu imali uspeha napolju

odnosno uprava koja se mesala u struku i dovodila trenere na koje mogu vrsiti uticaj

 

Tanjević je odličan trener, ali je došao u vreme kada je Muta već upropastio onaj odlični sastav. Od bivših igrača Zvezde igrao je za njih i Milutin Aleksić. Imao je taj, čini mi se, jednu ludačku sezonu u Zvezdi.

 

 

17 minutes ago, pantelia said:

Ma dobro, nisu incidenti strani nasim kosarkaskim pregaocima. Neko nokautira, neko drzi vrata dok drugi tuce sudiju, neko davi, neko cak i ubije... bilo je svega.

 

 

Optužba je da je taj pregaoc naručio ubistvo, ali ni to još uvek nije dokazano. 

Ovo ostalo - tuče, davljenje, štatijaznam... to se dešava svakodnevno u sportu. Evo Obradović i Topić će biti zajedno na klupi Zvezde.

Edited by Mark Rothko
Link to comment

da, ali tanjevic je bio nesto kratko, verovatno je bas to razlog

 

ko je narucio ubistvo, propustio sam to

mislio sam da se asocira na zoca i saobracajku

Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

iskustvo u godinama je isto, obojica su treneri od 2005, s tim sto je ra proveo 7 sezona u evroligi,  a sale mozda jednu. pride, ra ima titula u jednoj sezoni koliko sale u karijeri  :) a i poznaje  ludilo sistem kod covica, za razliku od saleta.

svejedno, sale je ozbiljna faca u svakom smislu, puna podrska

radonjic je osvojio sa timom sa kojim bi i ti osvojio te titule iako nisi trener. sasa obradovic je opak trener i jedino sto nije cutko da aminuje sve covicu moze da propadne u zvezdi za razliku od radonjica koji je klimoglavac a to pitajte sve koji su radili sa njim. 

sad cete imati i sjajnog trenera i kao i obicno skupe igrace i mozda napravite nesto u evroligi jer ce mnogi po evropi smanjiti budzete sto sumnjam da ce biti slucaj u zvezdi jer kod vucica nema logike kao kod ovih iz future. vec kupuju igrace a ekonomija se raspada. primorska se povukla iz aba lige a ovi nasi rokaju drzavne i "sponzorske reket" pare kao ludi. 

 

 

Link to comment
3 minutes ago, bradilko said:

radonjic je osvojio sa timom sa kojim bi i ti osvojio te titule iako nisi trener. sasa obradovic je opak trener i jedino sto nije cutko da aminuje sve covicu moze da propadne u zvezdi za razliku od radonjica koji je klimoglavac a to pitajte sve koji su radili sa njim. 

sad cete imati i sjajnog trenera i kao i obicno skupe igrace i mozda napravite nesto u evroligi jer ce mnogi po evropi smanjiti budzete sto sumnjam da ce biti slucaj u zvezdi jer kod vucica nema logike kao kod ovih iz future. vec kupuju igrace a ekonomija se raspada. primorska se povukla iz aba lige a ovi nasi rokaju drzavne i "sponzorske reket" pare kao ludi. 

 

 

deluje mi da si u ful navijackom modu, pa ne znam koliko ima smisla odgovarati

ali ajd

 

ama bas po svakom takmicarskom poredjenju, radonja je bolji trener

vise titula, daleko vise

vise el sezona, daleko vise

ostvario kontinuitet u klubu i podigao na visi nivo

njegov najjaci tim ikad je bolji od obradovicevog

itd

 

 

Link to comment
8 minutes ago, bradilko said:

radonjic je osvojio sa timom sa kojim bi i ti osvojio te titule iako nisi trener.

 

Bez ikakve dileme bi svako sa ovog foruma uzeo te titule. Fuck, smem se čak usuditi da kažem da bi ih i Šakota uzeo.

Link to comment
6 minutes ago, MiddleClass said:

Cim grobari pljuju Radonju i velicaju celavog znam kako smo prosli...

cus pljujem radonjica. pa njega pratim jos kad je poceo da trenira futuru. i kod njih je bio dugo ali zacudo nije nikad uzeo aba ligu. kako to? imao je kontinuitet, morachu i nista. 

evo i u bavarskoj je dobio otkaz. 

 

Link to comment
2 minutes ago, bradilko said:

cus pljujem radonjica. pa njega pratim jos kad je poceo da trenira futuru. i kod njih je bio dugo ali zacudo nije nikad uzeo aba ligu. kako to? imao je kontinuitet, morachu i nista. 

evo i u bavarskoj je dobio otkaz. 

 

Trener bez rominga.

Ćelavi je ozbiljan trener.

 

Edited by BWA
Link to comment
45 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Bez ikakve dileme bi svako sa ovog foruma uzeo te titule. Fuck, smem se čak usuditi da kažem da bi ih i Šakota uzeo.

 

Bajić ne bi.:sad:

Link to comment
cus pljujem radonjica. pa njega pratim jos kad je poceo da trenira futuru. i kod njih je bio dugo ali zacudo nije nikad uzeo aba ligu. kako to? imao je kontinuitet, morachu i nista. 
evo i u bavarskoj je dobio otkaz. 
 

U Bavarskoj je uzeo 2 titule, u ovoj sezoni je bio bez poraza i uzeo bi i trecu. U EL je prosle godine imao 14-16 sto je najbolji skor Bajerna ikad. Podbacio je jedino ove sezone u EL i to tako sto su gomilu utakmica ispustali na kraju.
Bolji od Obradovica za klasu plus ima konekciju sa publikom. Obradovic antipatican i tesko da ce se primiti kod navijaca.
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...