Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

3 minutes ago, BWA said:

Uh, kako vas je on odradio za one 2-3 odigrane utakmice.

 

Što odradio, dobili smo Žalgiris sa njim, evropskog prvaka te sezone. A ako misliš na pare, ni to nije problem, to je pokriveno marketingom i excel tabelama Voje Stojakovića. 

Link to comment
16 minutes ago, Mark Rothko said:

Jel se Saša Obradović onomad kao igrač vratio u Zvezdu kao veliko pojačanje, povredio se i nije igrao celu sezonu i kada se oporavio prešao u Budućnost?

bio sam ubedjen da nije odigrao nijednu utakmicu za zvezdu te sezone

medjutim ona fotka na temi kk partizan me opet odvela u bespuca tekstova milosa jovanovica koji je iskopao neku tekmu zvezde sledece leto sa reprezentacijom severne koreje :D

tu je obradovic debitovao u tom drugom mandatu i ujedno odigrao poslednju tekmu za zvezdu :hail:

Link to comment
19 minutes ago, levi said:

nije, to je bio drugi Saša Obradović

 

 

Izgleda da si pogrešio, ovaj je. 

Odigrao samo jednu utakmicu te sezone i kada su svi očekivali da će ostati, on zapalio za Podgoricu. Ovi su tada napravili odličnu ekipu Rakočević, Milojević, Obradović, Topić, Tomašević...

Link to comment
2 minutes ago, dragance said:

Milo nije škrt. I Dujan se upecao posle za repku.

 

 

 

Nije bio škrt tih predreferendumskih godina kada je preko sporta hteo da promoviše državu i dovlačio košarkaše iz Srbije. Dulence je u to vreme valjda bio selektor Srbije i Crne Gore, tek kasnije samostalne Crne Gore, pa posle i savetnik selektoru Dejanu Radonjiću.

Link to comment
13 minutes ago, Mark Rothko said:

 

 

Izgleda da si pogrešio, ovaj je. 

Odigrao samo jednu utakmicu te sezone i kada su svi očekivali da će ostati, on zapalio za Podgoricu. Ovi su tada napravili odličnu ekipu Rakočević, Milojević, Obradović, Topić, Tomašević...

 

Jao, pa ti u stvari misliš na onog Sala Obradovića što vas je jebao back to back, 93. i 94. Što ne kažeš odmah.

Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

Jao, pa ti u stvari misliš na onog Sala Obradovića što vas je jebao back to back, 93. i 94. Što ne kažeš odmah.

Slabo ste vi nas jebavali tih godina, 93 i 94 su izuzeci koji potvrđuju pravilo da ... znaš već.

Vaš meteorski uspon počinje od dolaska legende na čelo kluba.

Edited by BWA
Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

Jao, pa ti u stvari misliš na onog Sala Obradovića što vas je jebao back to back, 93. i 94. Što ne kažeš odmah.

 

 

E, taj :D (izgleda da si nešto ljut). 

Doduše, Partizan je tada imao skromnu ekipu koja se tek gradila. To je bio period izmešu dva F4, onog u Istanbulu koji je Partizan osvojio i u Barseloni 98.

 

Možda ne bi u karijeri toliko napredovao da ga godinu pre "jebanja" nije trenirao jedan veliki trener -

 

Wim6iV7.png?1

 

 

Link to comment
31 minutes ago, Mark Rothko said:

 

 

Izgleda da si pogrešio, ovaj je. 

Odigrao samo jednu utakmicu te sezone i kada su svi očekivali da će ostati, on zapalio za Podgoricu. Ovi su tada napravili odličnu ekipu Rakočević, Milojević, Obradović, Topić, Tomašević...

taj potez i kasnije nabadanje topica mi je ogadilo obradovica

zato sam verovatno i previse subjektivan kad mi se cini da je radonjic daleko bolja opcija, da nisu cak ni ista kategorija u trenerskom svetu

 

buducnost je tih godina bas sipala

pocevsi od one sezone kad je muta bio trener a vujosevic nekakav savetnik

u nekom trenutku su okupili sve sto valja od domacih igraca, bez ovih najvecih zvezda

rezultati u evropi im nisu bili ni blizu individualnog kvaliteta igraca koje su imali tih godina

Edited by pbg12345
Link to comment

Pola repstacije je bilo tamo, Scepanovic, Obradovic, Miloje, Rakoc, Tomas, Topic, Cabarkapa, ne secam se ko jos od repstativaca. Pa onda oni manje glamurozni tipa Brkic, Boskovic, Topalovic, Kuzmanovic, i na kraju domaci Vukcevic (onaj sto je pegl'o komsiju), Radonja, Pajovic, Ceranic, Radunovic, Sekulic. 

Bili su ogavni i antipaticni do jaja. 

Link to comment
1 minute ago, Plajvi said:

Pola repstacije je bilo tamo, Scepanovic, Obradovic, Miloje, Rakoc, Tomas, Topic, Cabarkapa, ne secam se ko jos od repstativaca. Pa onda oni manje glamurozni tipa Brkic, Boskovic, Topalovic, Kuzmanovic, i na kraju domaci Vukcevic (onaj sto je pegl'o komsiju), Radonja, Pajovic, Ceranic, Radunovic, Sekulic. 

Bili su ogavni i antipaticni do jaja. 

o da :D 

Link to comment
13 minutes ago, pbg12345 said:

taj potez i kasnije nabadanje topica mi je ogadilo obradovica

zato sam verovatno i previse subjektivan kad mi se cini da je radonjic daleko bolja opcija, da nisu cak ni ista kategorija u trenerskom svetu

 

buducnost je tih godina bas sipala

pocevsi od one sezone kad je muta bio trener a vujosevic nekakav savetnik

u nekom trenutku su okupili sve sto valja od domacih igraca, bez ovih najvecih zvezda

rezultati u evropi im nisu bili ni blizu individualnog kvaliteta igraca koje su imali tih godina

 

 

Da, nokautirao je Topića na nekom treningu dole.

Posle Mute tereneri im bili Tanjević, Ruso, Vlada Đurović, a kasnije, posle te dominacije u domaćem prvenstvu, trenirao ih neki Slovenac.

Link to comment

mislim da im treneri i jesu razlog zbog kog nisu imali uspeha napolju

odnosno uprava koja se mesala u struku i dovodila trenere na koje mogu vrsiti uticaj

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...