Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, Nikodije said:

kazu™ da je kalina blizu.

jbt koliko bi to bilo super, em je izvanredan igrac, em bi rasterao sipkase

Prije bi oni otjerali njega.

Link to comment
5 minutes ago, BWA said:

Prije bi oni otjerali njega.

 

Da, kao sto su oterali Omica. Covic ume da bude zadrt i gadan kad mu se neko suprotstavi. Ne kazem da hoce, samo kazem da nikakav scenario tu nije potpuno izvestan.

Link to comment

verovatno samo tebi nije :D

 

 

sto se kaline tice, cisto sumnjam dok je covic vucic u klubu

Edited by pbg12345
Link to comment
13 minutes ago, pbg12345 said:

verovatno samo tebi nije :D

 

 

sto se kaline tice, cisto sumnjam dok je covic vucic u klubu

Ti se zajebavaš?! Razumem ja lične afinitete prema Ra, meni bi uvek bio dobrodošao, ali Saša je trener sa puno više iskustva i uspeha.

Link to comment

Saša nikad ni jednu ekipu nije utegao kao Radonja Zvezdu

 

da ne bude zabune, drag mi je Obradović, drag mi je i Mitrović trfojeni kapiten, zato sam ga spomenuo

 

ali Radonja i Kalina su malo ozbiljnija priča. dolaskom Obradovića, partizanu su ostavljena otvorena vrata da proba još jednom. zato su i odlučili da nastave sa ovim napucanim timom. imaju kontinuitet sa trenerom, sad će grunuti još veću gomilu para, a imaće i boljeg trenera. a Aba ligu po pravilu osvaja tim koji ima najboljeg trenera u ligi :dry:

 

 

 

Edited by levi
Link to comment

iskustvo u godinama je isto, obojica su treneri od 2005, s tim sto je ra proveo 7 sezona u evroligi,  a sale mozda jednu. pride, ra ima titula u jednoj sezoni koliko sale u karijeri  :) a i poznaje  ludilo sistem kod covica, za razliku od saleta.

svejedno, sale je ozbiljna faca u svakom smislu, puna podrska

Edited by Nikodije
Link to comment

Jel se Saša Obradović onomad kao igrač vratio u Zvezdu kao veliko pojačanje, povredio se i nije igrao celu sezonu i kada se oporavio prešao u Budućnost?

Link to comment
Just now, dragance said:

Nije gore nego najveća zvezda crveno belih: Vlade Divac.

Uh, kako vas je on odradio za one 2-3 odigrane utakmice.

Link to comment

750k maraka, uz dug iz Beobanke koji je skoro doveo do bankrota, da pokojni Djindjic nije intervenisao.

 

edit: 390k eura po ondašnjem kursu

Edited by dragance
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...