Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

24 minutes ago, Filozof manijak said:

Pa jel se ponavlja sezona ili ne? :fantom:

pa dali smo vam jednu sezone ficu fore. dosta je bilo :D

Link to comment
10 hours ago, ZSNj said:

Toliko raspredate o drugom pleju, domacem igracu..

zaboravljate da imamo jednog iskusnog domaceg igraca na toj poziciji koji ima ugovor i za sl sezonu :sleep:

 

Fića nam doneo prošlu Evroligu, a samim tim nam doneo i sledeću. Doneo nam je dve Evrolige, a neki ga i dalje vređaju.

Link to comment

Zapeli ste toliko za Radonjića, a na klupi je stručnjak koji bi doneo ABA ligu i top 8 EL Jasno je da nema potrebe da se bilo šta menja.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment

prodavacicama ljubavi sa severne tribine smeta kalinicev stav o kosovu, ali im je super vucic koji sprovodi ono sto kalinic govori.

Edited by Nikodije
Link to comment
11 hours ago, *edited by mod said:

Zapeli ste toliko za Radonjića, a na klupi je stručnjak koji bi doneo ABA ligu i top 8 EL Jasno je da nema potrebe da se bilo šta menja.

Sent from my H3213 using Tapatalk
 

 

Plus milion.

A još da je dotični selektirao i uigravao tim F4 bi bio sigurica.

Link to comment

Izgleda da su i Radonjic i Sasa Obradovic kontaktirani, dostupni i voljni da sednu na klupu, pa ostaje jos da Nebojsa presece. 

 

A suska se i da ce mali Miskovic biti prvo pojacanje, tako da mi smrdi na Obradovica. Verovatno neka kombina sa Zalizanim da resi buy out sa Monakom, a zauzvrat da udomimo malog prepotenka.

Link to comment

koji crni miskovic, gledao sam ga vise puta uzivo ove sezone, ne svidja mi se ni kao igrac, ni govor tela, a ne svidja mi se ni seljacko ponasanje njegovih rodtelja na utakmicama.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...