Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

5 minutes ago, fandorin said:

   Mislim da je vreme za opipavanje pulsa na tržištu. Danga, Simke i Jaka se uveliko spominju, danas Gorislav pomenu i Jovića. Nedović je free agent, a od pre neki minut i Peno na deficitarnoj poziciji domaćeg pleja. Može li Peno na back up u EL Zvezdi? Baš sam ga malo gledao. 

 

Ne bi me zacudilo posle ovogodisnjeg iskustva da pokusamo sve domace sto je dostupno da pokupimo. Mada, mi to pokusavamo svake godine na pocetku ali obicno ostanemo kratki za par stotina hiljadarki evrica. Mada br. 2, tesko da je bilo sta od ovog realno dok ne vidimo ko ce nam biti trener sledece godine. Mada br. 3, vecina ovih igraca koji se pominju su tezak liability, sto se zdravlja tice. Jovic, Dangubic i Nedovic se verovatno vise ni sami ne secaju kada su poslednji put odigrali sezonu bez ozbiljnijhih povreda, Peno takodje izlazi iz teske povrede, a Simke ima sto godina.

Link to comment

Nije mi se svidelo ono sto sam video od Pena, mislim da bi prosao kao Radicevic. A i deklarisani je navijac KKP.

Jovic je SF, Nedovic ce nas verovatno ostaviti kao poslednju opciju ako ne nadje nesto bolje, a Danga je vec realan. Mislim da je on ovu sezonu izgurao bez povreda.

Link to comment

Na Danginoj poziciji imamo već ljudinu, Dobrića i Davidovca + Radanov. Vidim pominju se i Jaka, Avramović, Nedović, a tu je i Đenka. Valjda ne planiraju opet da natrpaju dve pozicije sa po 3-4 igrača, a na nekim drugim da imamo rupe, toliko su valjda naučili iz prošle sezone.

Vidim da je najava da će se ići na što veći broj domaćih igrača, al nadam se da to ne važi i za poziciju pleja, tu nemamo dobro domaće rešenje (ako ne računamo veliku četvorku, a oni su nedostupni) i tu mora da se ide sa dva Amera.

Link to comment

  Avramović je valjda dogovorio produžetak sa Estudijantesom (ili gde već igra). 

   Đenka i Panter su domaći, s tim što Đele ima i ugovor za sledeću sezonu. Kuzmić će se valjda spremiti, ima ciglo 4 meseca za to. Ristić se vraća sa pozajmice, Apić raskrstio sa Lokomotivom. Previše je to igrača, a premalo vrhunskog kvaliteta. 

Link to comment

Nema nikakvog govora o bilo kakvim Amerima, dosta njih diljem Evrope su zapalili ili će zapaliti kući, to se odnosi na one stonodradjuju ugovore sezona za sezonu. Izuzetak će biti oni koji su se odomaćili. Ostalo zaboravite. Neće niko imati previše  para u EL.

Link to comment

Jovića na pleja i da se šutamo u dupe od sreće, makar odigrao samo pola sezone zdrav.

Edited by dragance
Jebeni autocorrect
Link to comment

   Jović ima ugovor sa Himkijem. Navodno će probati i sa Uskokovićem. Plej je praktično nerešiva enigma ako su tako rigidni da ne mogu 2 stranca, iako ne kapiram zašto je tako. 

Link to comment
1 hour ago, fandorin said:

   Mislim da je vreme za opipavanje pulsa na tržištu. Danga, Simke i Jaka se uveliko spominju, danas Gorislav pomenu i Jovića. Nedović je free agent, a od pre neki minut i Peno na deficitarnoj poziciji domaćeg pleja. Može li Peno na back up u EL Zvezdi? Baš sam ga malo gledao. 

da si ga bar jednom gledao ne bi ti takav nonsens pao na pamet, ne moze biti back up ni u fmp-u..:fantom:

Link to comment
11 hours ago, fandorin said:

  Avramović je valjda dogovorio produžetak sa Estudijantesom (ili gde već igra). 

   Đenka i Panter su domaći, s tim što Đele ima i ugovor za sledeću sezonu. Kuzmić će se valjda spremiti, ima ciglo 4 meseca za to. Ristić se vraća sa pozajmice, Apić raskrstio sa Lokomotivom. Previše je to igrača, a premalo vrhunskog kvaliteta. 

 

Ristić,Apić,Kuzmić...:isuse:

A u slučaju povrede vreba drvce Jova.

Nemojmo zajebavati,moraće makar jedan centar koji ume da šutne sa udaljenosti veće od 50cm od koša.:fantom:

Link to comment
12 hours ago, Nikodije said:

Na Danginoj poziciji imamo već ljudinu, Dobrića i Davidovca + Radanov. Vidim pominju se i Jaka, Avramović, Nedović, a tu je i Đenka. Valjda ne planiraju opet da natrpaju dve pozicije sa po 3-4 igrača, a na nekim drugim da imamo rupe, toliko su valjda naučili iz prošle sezone.

Naravno da ce da natrpaju i naravno da nisu nista naucili iz prosle sezone. 

Link to comment

Toliko raspredate o drugom pleju, domacem igracu..

zaboravljate da imamo jednog iskusnog domaceg igraca na toj poziciji koji ima ugovor i za sl sezonu :sleep:

Link to comment
8 hours ago, ZSNj said:

Toliko raspredate o drugom pleju, domacem igracu..

zaboravljate da imamo jednog iskusnog domaceg igraca na toj poziciji koji ima ugovor i za sl sezonu :sleep:

jezik pregriz'o, dabogda

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...