Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

Nebojsa bi verovatno probao sa Jovanovicem da smo izduvali za EL, ovako cisto sumnjam da ce se kockati.

 

Radonjic je sada zaista zicer i jedino logicno resenje, cini mi se i da ga na RSB izmedju redova najavljuju.

Ne bi se on tako otvoreno nudio i najavljivao povratak da su tu odnosi previse zatrovani. 

 

Ocekujem solidnu rekonstrukciju uz veliki broj povratnika (Dangubic, Blazic/Nedovic, Simon, Mitrovic) i odlazak svih stranaca osim Djenke.

Dobri stari gud difens & tranzisn ofens, uz pokusaj da se Kuz restaurira, pa dokle doguramo. 

Link to comment
10 minutes ago, FPLS said:

Nebojsa bi verovatno probao sa Jovanovicem da smo izduvali za EL, ovako cisto sumnjam da ce se kockati.

 

Radonjic je sada zaista zicer i jedino logicno resenje, cini mi se i da ga na RSB izmedju redova najavljuju.

Ne bi se on tako otvoreno nudio i najavljivao povratak da su tu odnosi previse zatrovani. 

 

Ocekujem solidnu rekonstrukciju uz veliki broj povratnika (Dangubic, Blazic/Nedovic, Simon, Mitrovic) i odlazak svih stranaca osim Djenke.

Dobri stari gud difens & tranzisn ofens, uz pokusaj da se Kuz restaurira, pa dokle doguramo. 

 

To ako nadjemo nekog novog Lorenza sa srpskim pasosem na kecu, posto ce ovaj u Atinu.

Link to comment
30 minutes ago, FPLS said:

Nebojsa bi verovatno probao sa Jovanovicem da smo izduvali za EL, ovako cisto sumnjam da ce se kockati.

 

Radonjic je sada zaista zicer i jedino logicno resenje, cini mi se i da ga na RSB izmedju redova najavljuju.

Ne bi se on tako otvoreno nudio i najavljivao povratak da su tu odnosi previse zatrovani. 

 

Ocekujem solidnu rekonstrukciju uz veliki broj povratnika (Dangubic, Blazic/Nedovic, Simon, Mitrovic) i odlazak svih stranaca osim Djenke.

Dobri stari gud difens & tranzisn ofens, uz pokusaj da se Kuz restaurira, pa dokle doguramo. 

   Bez stranaca ne možemo da osvojimo ništa. Ne mi, nijedan klub u Evropi to ne može. 

   Pantera bih zadržao na keca, kad već Bili ide. Pa još 2 pleja, četvorka i petica. Da se ne zaluđujemo sa Mitrovićem. Simketa će poštena, ciganska inteligencija pljuvati grđe nego ikada. 

Link to comment
4 hours ago, Joe D said:

kuku, sa kad krenu svi da nadoknadjuju izgubljeno vreme za merenje patki, najebasmo ko zuti. 

pa vidis da se vec vitla na sve strane

jbt vecini ljudi nije ni potrebno takicenje i utakmice, citajuci postove stekene se utisak da je bitno iskljucivo premeriti

Link to comment
1 minute ago, Apollo Creed said:

Super je ovo da je včć uleteo Đorđetu sa kešom:kecman:...ni Virtus nije mogao da iskešira više...sirotinja:sad:

 

Hajde njemu ali vecini klubova ABA lige, da bi glasali za ponistenje sezone. Da je neki drugi forumas mislio bih da se zajebava.

Link to comment
1 hour ago, fandorin said:

   Bez stranaca ne možemo da osvojimo ništa. Ne mi, nijedan klub u Evropi to ne može. 

   Pantera bih zadržao na keca, kad već Bili ide. Pa još 2 pleja, četvorka i petica. Da se ne zaluđujemo sa Mitrovićem. Simketa će poštena, ciganska inteligencija pljuvati grđe nego ikada. 

 

Bice svakako stranaca, ali ne pun kamion kao ove sezone, nego verovatno trojica-cetvorica. Barem tako najavljuje Vesna na RSB.

Pantera bih i ja ostavio. Ima i pasos, ali skeptican sam, posebno ako Radonjic bude trener. Lorenzo, Lukas, Bili, Perper, Gist i Odzo su vec vidjeni za odlazak.

Sto se povratnika tice, nadam se Dangi, a cenim da i po jedan od dvojaca Simon/Mitar i Nedovic/Blazic ne gine.

 

Nesto ovako ocekujem:

Amer, Avramovic

Nedovic, Djenka, Lazic

Danga, Davidovac

Amer (4/5), Kuridza, Simon (Mitrovic)

Kuzmic, Svinjac

 

Peskire dodaju Uskokovic, Radanov i Ristic.

 

Mislim da nema vise strpljenja za Borisu, a za Dobrica se pominje neki odlazak u Italiju... 

Link to comment
7 hours ago, Ros said:

zvanicno potvrdjeno. b92 neka jede govna sto numu™ da koriste euroleague.net

 

Ali zato umu™ druge stvari.

 

 

Link to comment
7 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Ali zato umu™ druge stvari.

 

 

 

Upecatljivije bi bilo da je Tegi imao ovaj lajn, ali i ovako nista ne fali za kompletan utisak :ajde:

Link to comment

Bolje Ristic nego Stime i Ojo, od ove dvojice mi proradi stitna svaki put, Ristica mogu da trpim jos koju godinu. :D 

Samo ne Mitrovic, k'o boga vas molim. Fin, gotivan i super lik verovatno (takav sam utisak stekao iz pojavljivanja u medijima), ali nije on materijal za EL. Apsolutno ni u ludilu da bude legit opcija na 4, videli smo to vec. Bolje 1 mamojeb, 1 mesar (MJK) i neko dete. 

Bili, Perper i Lorenco ce mnogo nedostajati, zgotivio sam ih k'o rodjene, iako Lorenco nije uz'o trofej nijedan. 

Sta je s Borisom vise? Kako stvari stoje ispasce novi Tejic. 

I Dobrica mi je zao, nikad i nije imao narocito prostora da podivlja, imam utisak da bi bio najbolji strelac ABA da je igrao bilo gde druge umesto kod nas.

Dangubica bih docekao oberucke, uvek mi je bio gotivan igrac, vrlo bitan sastojak u svim osvojenim trofejima dok je bio tu. Smem da se kladim da bi Alimpije uzeo i ABA 2018 da se nije povredio po stoti put.  

Link to comment

Mi smo na jednog Dangubica bili do osvajanja ABA lige i pored cirkusa od sastava i trenera sa kojim smo picili te godine, onda kad je bio satro povredjen celu sezonu, citaj nije hteo da igra, barem sam ja takav utisak stekao, tako da... Onako kolokvijalno mi se bas dopada kao igrac mada mislim da je morao da dogura daleko vise.

Kad smo vec kod domacih daj Kalinu pa nek ide zivot

Link to comment

   Mislim da je vreme za opipavanje pulsa na tržištu. Danga, Simke i Jaka se uveliko spominju, danas Gorislav pomenu i Jovića. Nedović je free agent, a od pre neki minut i Peno na deficitarnoj poziciji domaćeg pleja. Može li Peno na back up u EL Zvezdi? Baš sam ga malo gledao. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...