Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

'bem ti coronu.

sad bi redjali :ziga: zou, beronu i gistu posle razvaljivanja milogoraca u moraci, i pulenovoj trojci za brejk, na 0.3 sekundi do kraja 

Link to comment

https://www.euroleague.net/news/i/aie9o3hgf4hl7aeu/join-billy-baron-for-billygym-live-on-euroleague-instagram-starting-tuesday

 

Quote

 

Join Billy Baron for #BillyGym, live on EuroLeague Instagram starting Tuesday!

 

Baron will host a daily show combining workouts, fan chats and special guest interviews that fans can follow live at 18:00 CET on the EuroLeague Instagram channel

 

 

 

 

 

 

Edited by levi
Link to comment

92099654_10157727165703725_8429255570489

 

AKCIJA -50% POPUST NA NIKE REPLIKE !!!

Nike edition KK Crvena zvezda replika dresa, sada sa svim obeležjima (GRB, EVROLIGA ZNAK, MTS, NIKE SWOOSH logo, NIKE label) po akcijskoj ceni od samo 3.990,00 rsd! Ne propustite priliku i naručite na vreme. Količina NIKE replika je ograničena.

Akcija traje do isteka zaliha.

Link to comment

Одгледах синоћ и јутрос са ужитком три текме из 2015/16 - Реал, Химки, Бајерн.

 

Шта значи организованост и систем који је Радоња тада успоставио. Онако скраћена ротација, без повријеђених Митровића и Дангубића, шилбовани Мекел и онај манијак Настић, са клупе нам опције Реба Беба, мртви Тејић, Штимара и малољетни Бориша. Плус несрећни Рајан Томпсон, човјек који се борио као лав на паркету али коша убости није знао никако.

 

Али Јовић је био немогуће добар, Цирбес је изгледао као најбољи центар Европе тад, Лазић је био свуда, Квинсара луди трпао. Па онда са клупе улази неки балавац Гудура са мудима до пода. Па еуфорија кад се блудни син Маркус вратио ...

 

Буквално сам се подсјетио тог осјећаја, лудило.

Link to comment

Jovic nesto pizdi i Radonja ga tera u svlacionicu negde sredinom trece cetvrtine protiv Reala, gubili smo ako se dobro secam desetak. I da smo ispusili to vec bi imali skor 2-5 i kraj.

Rebojica i Gudura su igrali do kraja i okrenusmo. Miler razbijao tad. 

Rebojica zalepio bananu onom mlohavom Todorovicu protiv Himkija + u nastavku napada izvukao nesportsku. Pa ono u Minhenu kad smo sve jebeno pogodili sto smo bacili. Ta sezona je neobjasnjiva, kad je pocinjalo hvatali smo se za glavu gde Jovic da bude prvi plej, poradjali smo sezonu pre sve kad je igrao, a drugi plej ne moze da prenese loptu. Protiv Strazbura smo tamo vodili 20 razlike i prosuli. Ovde nas je Bajern u zadnjoj cetvrtini imao na desetak razlike i okrenemo.  :smiley_hail: 

Gudura najbolji bio te prve sezone kad je bio nepoznat svima, gomila clutch momenata, trojki, ulaza, kucanja. Posle je bivao sve skrnaviji kako je vreme islo i kad su provalili dribling™ svi.

Dosao sam nesto drugo da prilozim. :laugh:
 





1:37:52, svi stura u svlacionicu, cak i sudije, samo Milenka bole paja. :smiley_hail: Veci od zivota.

Link to comment

Плус је тешко повриједио два саиграча на тренинзима - Дангуба и Митровић, ако се не варам

Link to comment

Nastic. :D Ne secam se da li je on povredio Mitrovica ili se Mitrovic sam povredio, stalno je bio sjeban nesto. A Dangubicu je sjebao kuk na treningu ako se ne varam, bio je ovaj out jedno 3-4 meseca sigurno. Pa su onda pristigli Kvinsi i Simon a nastavka se rado secamo. :wub:

Link to comment

dangubic je svake sezone imao nekog nastica™, ne znam da li je jednu godinu izgurao bez teze povrede.

ali svejedno bih voleo da se vrati na leto, pretpostavljam da cemo ubuduce smanjiti broj stranaca, pa se danga i simon namecu kao prvi kandidati za povratak.

Edited by Nikodije
Link to comment

Danga je od porcelana...ima najuže skočne zglobove i kolena mislim od svih belaca koji su zaigrali EL...na zagrejavanju nestvarno izgleda sa kojom lakoćom mu se telo odvaja sa parketa prilikom zakucavanja...što se retko da videti u igri sem u čistim kontrama. Njegova i dalje najjača strana je odbrana 1 na 1...van reketa...nešto skoka iz drugog plana jer mu je masa ostala ista. Imam osećaj da se kod Radonje nije vidno apgrejdovao...ne znam kako mu je prošla ova uloga u Španiji.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...