Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

21 minutes ago, harper said:

 

Ti si ili malo priglup ili ne razumes kakve logicke veze ima to sto se bunim zbog recnika sipke i cinjenice da se taj recnik ovde zapatio.

 ne znam kako sam uopste napisao nesto na ovom topicu ... bejah ubedjen da je partizanova tema

 

imas report za priglup

Link to comment
2 minutes ago, cedo said:

 ne znam kako sam uopste napisao nesto na ovom topicu ... bejah ubedjen da je partizanova tema

 

imas report za priglup

 

Znaci, prozoves me bez ikakvog razloga osim sopstvenog bezobrazluka i to na topiku na koji si zalutao (sopstveno priznanje) a kad ti odgovorim onda me reportujes.

 

Imas report zato sto si glup i bezobrazan.

Link to comment
29 minutes ago, Ros said:

bolje ga nazivati refereeslayer... to se zna

 

btw. neverovatno je da neko ko je tukao sudiju kao kosarkaski funkcioner, kasnije postaje predsednik kosarkaske organizacije.

vec vidim kako se funkcije u vrhovnom sudu srbije pune dugogodisnjim stanovnicima zabele i sremske mitrovice 

 

Pokajanje je cudo.:D

Link to comment
10 minutes ago, harper said:

 

Znaci, prozoves me bez ikakvog razloga osim sopstvenog bezobrazluka i to na topiku na koji si zalutao (sopstveno priznanje) a kad ti odgovorim onda me reportujes.

 

Imas report zato sto si glup i bezobrazan.

 

ne znam koji ti je kurac ...

nisam ja pisao da su partizanovi sipkasi dosli na ppp i od tada se ne moze pratiti sport ... ti si

a ovde predvodis sipkase u kukumavcenju do te mere da mi je bilo nezgodno sto pobedismo sinoc

 

 

imas report i za glup i bezobrazan

 

 

Link to comment
1 minute ago, cedo said:

 

ne znam koji ti je kurac ...

nisam ja pisao da su partizanovi sipkasi dosli na ppp i od tada se ne moze pratiti sport ... ti si

a ovde predvodis sipkase u kukumavcenju do te mere da mi je bilo nezgodno sto pobedismo sinoc

 

 

imas report i za glup i bezobrazan

 

 

 

Gde sam ja napisao "partizanovi sipkasi" (uzgred, Partizan se pise velikim pocetnim slovom)?

 

Imas report zato sto si lazov.

Link to comment
Just now, harper said:

 

Gde sam ja napisao "partizanovi sipkasi" (uzgred, Partizan se pise velikim pocetnim slovom)?

 

Imas report zato sto si lazov.

 

ma bezi bre ... razocarao si me kao covek i komunista ™

Edited by cedo
Link to comment
1 hour ago, Ros said:

bolje ga nazivati refereeslayer... to se zna

 

btw. neverovatno je da neko ko je tukao sudiju kao kosarkaski funkcioner, kasnije postaje predsednik kosarkaske organizacije.

vec vidim kako se funkcije u vrhovnom sudu srbije pune dugogodisnjim stanovnicima zabele i sremske mitrovice 

 

Imao je veseli PSD pokušaj upliva i u ozbiljniji kriminal tokom privatizacije Knjaza Miloša, tu je srećom shvatio da mu je intelektualni plafon prebiti sudiju i nožakati se sa kumovima.

Postoje ljudi koji su ostvarili lepe funkcionerske karijere na krilima sportskog minulog rada. Neki su bili inteligentni, obrazovani i vispreni (to se posebno odnosi na KSJ), a neki su to postigli negujući autoritet koji im je donela sportska karijera. PSD-a od prvih deli kosmos, a od drugih galaksija. 

Ovde je naravno to problematično napisati, samo zato što postoji grupica kojoj je sva ta silna ljudska mizerija Predraga Saše inferioran argument pred činjenicom da je ovaj Grobar.

 

 

Link to comment

ovo jeste faul, povukao ga je za ruku, vidi se iz drugog ugla

 

ali faulovi u napadu Berona i Pantera su za oduzimanje dozvole za suđenje. i jedno i drugo su faulovi odbrane, ne sme tako da se čuva igrač bez lopte, mora da ima prostor da se kreće

 

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...