Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

Slažem se da je imao jak početak, ali to bih pripisao svežini, iskustvu, odmoru preko leta, shodno činjenici da ne igra za reprezentaciju. Kako sezona odmiče sve je lošiji. Dao je u prvom kolu u Atini 22 pts protiv bivšeg tima, a posle 8 utakmica je na proseku 9.3 uz (za centra) katastrofalan šut iz igre 28/72

Link to comment

Juce mi je mozak pojeo, dovoljno volim sebe da ne gledam snimak i ne brojim koliko je pizdarija na obe strane terena napravio. Lose postavljanje u odbrani, alley-oop svako malo. U napadu se ispromasivao kao konj, jedno vreme je igrao i na 4. Na one dve banane sto je popio u jednom napadu i ona bacanja koja sam znao da ce promasiti sam poceo da vristim. 

Culo se u prenosu par puta to sto je harper rekao (i ja sam psovao, ali drugo nesto :laugh:), vikali su kojesta i Braunu kad je tapkao do besvesti, culo se i to. Dos'o narod da se izdrkava. :laugh:

Link to comment
 
Quote

 

Gavrilović: Bio sam ovde prošle sezone kao pomoćni trener. Pobedili smo dva plej-ofa bez Reglanda, a sa Čovićem uz ispomoć Berona. Mislili smo da sa istom kompozicijom možemo i ove sezone.

 

 

 

kakva dijabola, jel realno ovo?

pa nisi ti vodio te utakmice, i nije to taj partizan..

to ko kad bi neko rekao gledao sam kawija kako prosle godine ubacije po 30 pojena, sad cu i ja da udjem na teren i isto tako :facepalm:

Edited by Shaq
Link to comment

Odvratno je da likovi poput Gavrilovica, koji nemaju apsolutno nikakvih dodirnih tacaka sa profesijom kojom se bave, jako dobro žive od iste. Ubijedjen sam da bi i jebeni Snesko Milovanovic bolje vodio košarkašku ekipu protiv Asvela, nego ovaj ljomber. A sva odgovornost naravno ide Cokiju koji i postavlja takve poltroncine, da bi se njegov isprdak igrao košarke.

Link to comment
1 minute ago, renne said:

Mislio sam na 1.65
Pravi poklon za ovaj odnos snaga

Ja mislum da je zvezda favorit, tako da mi tih 2.42 deluje za nijansu bolje od 2.40.

Međutum nikad se ne kladim kada je večiti derbi jer pobednika odlučuje milion faktora. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...