Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

15 minutes ago, levi said:

prošli put je sam podneo ostavku i otišao

 

a Vukoičić je bio trener

 

 

 

da, a inace covic je odigrao celu sezonu 11/12 kod karija koji je jeo govna kako je ovaj divan decko, mnogo lepo vaspitan, i kako svi treba da ga ostave na miru.

poceo je sezonu 12/13 pa dao ostavku, vratio se pred kraj sezone 17/18, odigrao celu 18/19, igrace ovu, i minimum jos sledecu jer toliko ima ugovor. dakle 4 cele sezone, 2 je zakacio po malo, ukupno se prozeo kroz 6 sezona. malo ipak previse.

Link to comment

Btw, dok je Svinjče bilo na terenu, prajtično svi napadi Pao-a išli su na njega.

Biće da niko od trenera u EL timovima nije bolećiv na papkare.

Link to comment

Tomić je govorio i o statusu Ognjena Kuzmića…

Počeo je da trenira sa ekipom i to sve ide na bolje. Ne mogu da vam kažem tačno kada će to biti, ali biće uskoro – rekao je Tomić.

 

ovo je do jaja

Link to comment

Bas.

 

Normalan™ covek ne bi oci otvorio posle onog, ovaj je prava konjina. :) Odzo i Kuzmic, name a more powerful duo.

Je l' igrao on ista u Realu prosle godine, ili je cele dve sezone i bukvalno propustio?

Link to comment
22 minutes ago, Plajvi said:

Bas.

 

Normalan™ covek ne bi oci otvorio posle onog, ovaj je prava konjina. :) Odzo i Kuzmic, name a more powerful duo.

Je l' igrao on ista u Realu prosle godine, ili je cele dve sezone i bukvalno propustio?

Vrlo malo. Prve sezone 4 u ACB i 2 u Evroligi, druge sezone 7 u ACB i 5 u Evroligi. Povreda, jebiga.

Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

 

vratio se pred kraj sezone 17/18

Tu su iskoristili šansu da ga vrate na mala vrata u Zvezdu za donaću ligu posle poraza u ABA i šilbovanja nekolio igrača. Oči javnosti nisu bile uprte u domaću košarku u tom trenutku zbog razočarenja jer nije izborena Evroliga i činjenice da je Partizan bio slab. Alimpije je bio dobar sa Filipom, a i pritisnut uza zid posle neuspeha protiv na papiru slabije Budućnosti.

Link to comment
5 hours ago, Nikodije said:

pustice ga verovatno 3-4- 5 minuta, eto ipak je odigrao nesto i zadovoljio potrebu svog oca i svoju, a opet nedovoljno da moze bas toliko da zasere da zbog njega izgubimo u punoj areni. verovatno ta neka logika i balansiranje. protiv pao-a je odigrao previse, pretpostavljam da je i tomic toga svestan. a ako i nije bio, dobio je na uvid ovaj klip, da se ceo internet smeje.

 

Ne bi bilo lose da ga pusti tih 4-5 minuta negde u prvom poluvremenu pri tesnom rezultatu pa da najebemo kao sto cemo najebati s njim na parketu ali sa dovoljno vremena da se vratimo u utakmicu. Bez nekog veceg odijuma u hali tesko da ce se ista promeniti u statusu te umisljene budaletine i stavu njegovog oca, od kojeg je i nasledio gen umisljene budaletine. Meni je stvarno nejasno sta goni coveka da se blamira na nacin na koji se svinjce blamiralo u Atini. Filip nije glup covek, nije i da ne zna kosarku, on bi trebalo odlicno da zna da jednostavno nema kvalitet ni blizu ovog nivoa takmicenja. Gledajuci ovaj Lakijev klip podsetio sam se na neke detalje te utakmice koje sam jako zeleo da zaboravim ali ono sto nisam zaboravio je onaj ocajnicki pogled prema klupi s porukom "menjaj me, kad te lepo molim" nakon sto mu je Fredet pljasnuo onu trojku za 14 razlike. Onakvu nemoc jednog igraca, pokazanu onako eksplicitno, ne secam se da sam ikada video. Sta li je on mislio da ce da se desi kad izadje na parket protiv Rajsa, Fredeta i Kalatesa stvarno mi nije jasno.

Link to comment

Ovako je pucala odbrana i one sezone kad je Stime dosao umesto debelog, svaki napad bar dvojica sami na promaji. Samo sto su Kvinsi, Kinsi, Cirbi i Gudura punili k'o sumanuti pa se nadomestilo. 

Link to comment
19 hours ago, Plajvi said:

Ovako je pucala odbrana i one sezone kad je Stime dosao umesto debelog, svaki napad bar dvojica sami na promaji. Samo sto su Kvinsi, Kinsi, Cirbi i Gudura punili k'o sumanuti pa se nadomestilo. 

 

Stimac je svoju jezivu sporost u odbrani bar nadoknadjivao kosevima iz pika i skokovima u napadu, ne ide on u istu recenicu sa ovim retardom koji je u medijima proglasen za X faktor plej-ofa ABA lige i zbog toga nas odrao za 300 hiljada evrica, koliko mu tata daje godisnje da nas zajebava i smeje nam se u facu. Da se retard ne preziva Covic 300 hiljada evra tesko da bi zaradio za celu karijeru ali, eto, kod nas ce zaraditi za godinu dana. A vi cigani seruckajte po forumu, ko vas jebe, gazda je sina obezbedio.

 

Jebem ga kad ne mogu da budem kao Petovic vec cu u 19:00 sharp da se zakucam ispred TV-a i da se nadam necemu, nekih sedam-osam minuta ce to nadanje da potraje, a onda ce Tomic da uvede budalu preko koje ce nas Zoc upropastiti za tih nekoliko minuta koliko svinjce bude djuskalo. Tacno znam sta ce da se desi i opet cu da gledam. To je kad je covek glup, niko njemu ne moze da pokida zivce koliko moze sam sebi.

Link to comment

Koliko mi secanje seze, imamo 1 pobedu - onda kad je Djenka dao svoje i Kuzmic banana u zadnjem napadu, sve ostalo u BG smo izgubili tipa u 1/4. Ocekujem to isto i danas. :D

Link to comment
Just now, Plajvi said:

Koliko mi secanje seze, imamo 1 pobedu - onda kad je Djenka dao svoje i Kuzmic banana u zadnjem napadu, sve ostalo u BG smo izgubili tipa u 1/4. Ocekujem to isto i danas. :D

 

Nisu jos ekipe uigrane, na neko ludilo i publiku mozda izvucemo nesto, mada je realno da zavrsi sa nekih -10 i to tako sto ce Zoc da nas drzi u kontroli sve vreme na nekih 12-15 razlike. Mnogo bi nam znacilo da Veseli ne igra, cim ga je Obradovic doveo rovitog u Beograd verovatno ni on nema previse poverenja u reket svog tima. Protiv Reala su Kalina i Vilijams imali velike minute zajedno na pozicijama 4 i 5. Sto se nas tice, da bacimo sve sto imamo u odbrani na Slukasa, Nanda, Diksona i da Faje i Braun ne ustupe Vilijamsu a napred cemo ionako individualno, pa sta nam Bog da. Obradovic ce sigurno mnogo da preuzima, zato je vazno da brzo prepoznajemo i koristimo mis-meceve kojih ce biti.

 

Osnovni preduslov za bilo kakav rezultat, naravno, je da Svinjce ne odigra ni sekund i da se Gist pazi faulova, jer ce Odzo verovatno opet ekspresno da ispuca pet svojih.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...