Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

3 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

On ako bude ulazio protiv Fenera pucamo. Valjda Tomić nije toliko sišao s uma.

 

Srce i zdrav razum mi kazu da je Davidovac odmarao protiv Primorske kako bi bio spreman da, zajedno sa Bilijem i Djenkom, izgura poziciju alternativnog pleja protiv Fenera ali poznavanje prirode i drustva u Srbiji upucuje na to da je Tomic izabrao da nista ne vidi od onoga sto smo svi videli protiv Panatinaikosa i da ce i dalje da pokusava od babe da napravi devojku. Pri tom znamo ko sedi na klupi Fenera, ne sumnjam da cemo s svinjcetom na parketu primiti kos iz svakog napada Fenera a svinjce ce biti pridavljeno u nasim napadima cim primi loptu i pokusa da povede napad.

 

Sad, ako je Tomic lud da se blamira pred 15.000 ljudi u hali kako bi dokazao nesto sto se ne moze dokazati, volja mu. Evroligaske ekipe su surove prema rekreativcima koji se sticajem okolnosti nadju u takmicenju kojem ne pripadaju, svinjce ce izgledati komicno na toj utakmici.

Link to comment

pustice ga verovatno 3-4- 5 minuta, eto ipak je odigrao nesto i zadovoljio potrebu svog oca i svoju, a opet nedovoljno da moze bas toliko da zasere da zbog njega izgubimo u punoj areni. verovatno ta neka logika i balansiranje. protiv pao-a je odigrao previse, pretpostavljam da je i tomic toga svestan. a ako i nije bio, dobio je na uvid ovaj klip, da se ceo internet smeje.

Edited by Nikodije
Link to comment

Mi ćemo s Fenerom verovatno igrati na loptu, a Nesretnik je sposoban da pokloni protivniku i dva poena po minutu. Tako da bi zaista morao neki neviđeni user da nas strefi da on vidi parketa a mi pobede.

Link to comment

Komentatori takodje ne smeju da budu objektivni glede njega, svaki put ignorisu zajeb (80%) i preteruju u pohvalama za bilo koju trojku, pogodjeno bacanje ili asistenciju, neko presece loptu, doda mu u kontri - ODLICNO COVIC, kao da je Teodosije. 

Ionako nam je raspored pakao, ne bi me cudilo da pocnemo EL sa 0-7, tek posle igramo s kesama™, pa da se menjaju stvari malo. 

 

Link to comment
4 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Mi ćemo s Fenerom verovatno igrati na loptu, a Nesretnik je sposoban da pokloni protivniku i dva poena po minutu. Tako da bi zaista morao neki neviđeni user da nas strefi da on vidi parketa a mi pobede.

Ako uzmemo da minut ima 60'' i da se u okviru jednog minuta može odigrati minimum 3 napada, malo je slaba procena o poklanjanju samo dva poena po minutu...realno je to mnogo više.

Link to comment
6 minutes ago, Plajvi said:

Komentatori takodje ne smeju da budu objektivni glede njega, svaki put ignorisu zajeb (80%) i preteruju u pohvalama za bilo koju trojku, pogodjeno bacanje ili asistenciju, neko presece loptu, doda mu u kontri - ODLICNO COVIC, kao da je Teodosije. 

Ionako nam je raspored pakao, ne bi me cudilo da pocnemo EL sa 0-7, tek posle igramo s kesama™, pa da se menjaju stvari malo. 

 

 

Ovo mi uzasno ide na nerve, par puta sam bas onako socno ispsovao Plavsica i Kuzmanovica tokom prethodne utakmice. Posebno mi je odvratno kad svinjce nesto zasere a ovi krenu sa "Braun nije razumeo", "Dobric nije uspeo da uhvati loptu" i slicno, kad god im svinjce uvali kosku. OK, neces da se zameras Covicu jer si picka ali onda cuti, bar nemoj da svaljujes krivicu za svinjcetove budalastine na druge igrace.

 

Za Lakija molba da napravi klip od svinjcetovih "dodavanja bez gledanja", ona najbolje opisuju svinjcetovo stanje svesti. Lik baca loptu samom igracu u kontri a trenutak pre toga okrene glavu na random stranu gde zive duse nema i onda je kao poslao pas bez gledanja, valjda da bi bilo atraktivnije. Ili kad konacno ubaci trojku sam kao duh na 25 razlike pa onda onako frajerski klima glavom prema publici, u fazonu "ala sam im ga zaprzio". To kurobecanje me mozda i vise nervira od njegove poslovicne nemoci, koliko moras da budes jadan pa da tako nesto uradis protivniku kojeg su tvoji saigraci satrli pre toga a da ti nisi doprineo nicim.

Link to comment

Najgore od svega je sto ce po narodnom predanju i narednih 20 godina on i samo on biti zasluzan sto smo dobili polufinale proletos. 

Refresh my memory, kako smo ga se prvi put kurtalisali? Je l' tad Pesic bio trener?

Link to comment
2 minutes ago, Plajvi said:

Najgore od svega je sto ce po narodnom predanju i narednih 20 godina on i samo on biti zasluzan sto smo dobili polufinale proletos. 

Refresh my memory, kako smo ga se prvi put kurtalisali? Je l' tad Pesic bio trener?

 

Jeste. Dr Covic Nebojsa nije bio toliko siguran u klubu tada pa je morao da izlazi u susret na raznim stranama, plus je tada njegov retardirani sin stajao na putu veoma talentovanom mladom igracu, sada je neprikosnoveni gazda pa mu se jednostavno jebe za to ko sta misli o ovome. Ide mu u prilog nekoliko stvari: 1. to sto Tomic zaista misli da svinjce uopste nije toliko los igrac, 2. to sto ga saigraci prilicno vole i 3. to sto na tribinama nema nikakvog gundjanja na svinjcetov racun, pa moze da proglasi ovakve klipove kao licnu pizmu pojedinaca koji ne dolaze u halu pa i nemaju pravo da pricaju o kosarkasima. Dok svinjceta ne izvizdi cela hala ili bar njen veci deo, od njegovog odlaska iz tima nema nista. Cak i tada je pitanje koliko ce se Covici i Tomic zainatiti, izgleda da je dr Nebojsa ispeglao odnose sa Najdebilnijima nakon onog sukoba oko Omica.

 

Po mom misljenju, ako vec mora da bude u nekom rosteru najbolji je scenario da sedi u Zvezdi i ne pojavljuje se na utakmicama, neka bude zadovoljan time sto ga tata debelo placa za ova blamiranja, jebo ga on. Los scenario bi bio da se vrati u FMP i tamo sjebe ono sto je Jovanovic poceo dobro da radi s tom ekipom. Naravno, najbolje bi bilo da ga tata zaposli kao neko levo smetalo u klubu i da zavrsi karijeru juce ali svi znamo da se to nece desiti.

Link to comment

To je taj mindset, najzasluzniji gradjani - Filip Covic, Filip Stojkovic, Vujadin Savic, itd. Retko sta crpi coveku vise energije od objasnjavanja da je potreban plej spieler koji ce moci da daje mleka protiv Reala, Barse, Fenera, CSKA i ostalih zvinjedeti, a ne protiv fakin onakvog Partizana.  Vise se i ne secam doprinosa mu protiv Buducnosti, ali nije mnogo ni vazno, to nije ni bila kosarka. 

Najbolja opcija je da tata kupi jos jedan klub pa da on pika tamo. 

 

6 minutes ago, harper said:

 

Jeste. Dr Covic Nebojsa nije bio toliko siguran u klubu tada pa je morao da izlazi u susret na raznim stranama, plus je tada njegov retardirani sin stajao na putu veoma talentovanom mladom igracu, sada je neprikosnoveni gazda pa mu se jednostavno jebe za to ko sta misli o ovome. Ide mu u prilog nekoliko stvari: 1. to sto Tomic zaista misli da svinjce uopste nije toliko los igrac, 2. to sto ga saigraci prilicno vole i 3. to sto na tribinama nema nikakvog gundjanja na svinjcetov racun, pa moze da proglasi ovakve klipove kao licnu pizmu pojedinaca koji ne dolaze u halu pa i nemaju pravo da pricaju o kosarkasima. Dok svinjceta ne izvizdi cela hala ili bar njen veci deo, od njegovog odlaska iz tima nema nista. Cak i tada je pitanje koliko ce se Covici i Tomic zainatiti, izgleda da je dr Nebojsa ispeglao odnose sa Najdebilnijima nakon onog sukoba oko Omica.

 

Po mom misljenju, ako vec mora da bude u nekom rosteru najbolji je scenario da sedi u Zvezdi i ne pojavljuje se na utakmicama, neka bude zadovoljan time sto ga tata debelo placa za ova blamiranja, jebo ga on. Los scenario bi bio da se vrati u FMP i tamo sjebe ono sto je Jovanovic poceo dobro da radi s tom ekipom. Naravno, najbolje bi bilo da ga tata zaposli kao neko levo smetalo u klubu i da zavrsi karijeru juce ali svi znamo da se to nece desiti.


Nece njemu carsija™ menjati rezervnog pleja. 

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...