Jump to content
IGNORED

U-21 Italy 2019


Mark Rothko

Recommended Posts

  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • levi

    42

  • renne

    42

  • John Coltrane

    32

  • Mark Rothko

    18

ovo nije bilo ni blizu, šta je gledao sudija

 

i Aca koji ne sme da izgovori da nije ofsajd. pravi naprednjački komentar. mada možda i ne zna

 

 

Edited by levi
Link to comment

Ovo je jedna od najgorih partija fudbala koje sam skoro video, pre svega od nasih, ali ni Austrijanci nisu nista bolji. U poredjenju sa jucerasnje dve utakmice, nebo i zemlja. Radonjic, Lukic i Pantic ipak najgori, ne zna se ko je od koga gluplji a umisljeniji. Nekako mi odskace Lukic sa govorom tela "dodaj mi, dodaj mi, zasto mi ne dodas" i momentalnim dodavanjem unazad najblizem stoperu, dok se Acika cudi kako Lukic nije vise ukljucen u igru.

Link to comment

Igramo sa tri mrtva puvala iza Jovica i naravno da nista nismo uradili. Zivkovic propao, Radonjic standardno igra kao debil, Pantic ne moze duel da dobije kao da ima 14 godina. Fali nam Grujic mnogo u sredini a ne igra iz ko zna kojih besmislenih razloga, standardna nasa prica da sami osakatimo sopstveni tim bez ikakvih razloga. Lukic, Pantic i Masovic ne mogu ovo da iznesu, bukvalno nista nisu uspeli da organizuju. Bogosavac je smesan igrac.

Link to comment

Da budem potpuno iskren, više sam popizdeo na samog sebe, jer sam se probudio u pola noći da pogledam ovu nebulozu od igre, nego što me je iznerviralo mlohavo izdanje naših (sm)orlića... Nazad u carstvo snova...

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment

Šta očekivati kad retardi ne zovu Grujića, našeg najboljog veznog koji igra neki kurac u top ligi. Srpska posla. Živković ne igra godinu dana i sada bi on trebao nešto da uradi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...