Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Preslikan City - Tot. Rezultat malo drugaciji ali to je to. Iz godine u godinu se ljudi zale na odnos suteva i golova, da broj i vrste povreda (tipa golman u prvom kolu hoce da degazira loptu, sjebe koleno i pauzira izmedju 6 i 8 nedelja i tako to), na to da klubovi traze previse para za igrace, da ti i budget od 200-300 miliona mali da dovedes 4-5 igraca za prvi tim...

 

1776550828_thinkingaboutbeingunlucky.thumb.png.c3aee6a2c7ffa008825897b5d3dc6b5d.png

Link to comment
2 hours ago, Meazza said:

Jel ima jos neko ovde da nije igrao taj menadzer ili samo ja?

Ja sam igrao neke 2006. kad sam kupio prvi komp. Htio da kupim mladog Toresa iz Atl a u dil da uvaljam Hajncea. Atletiko pristao, Tores pristao, ali Hajnce nece pa nece. Propadne transfer, sa Hajnceom potpisem novi petogodisnji ugovor i presaltam ga u U18 cijelo to vrijeme :fantom: Zapravo sam igrao mjesec-dva i skontam da mi oduzima previse vremena, pa batalio.

Link to comment

mene u novijim verzijama najvise nervira sto je konverzacija penala 50% iako mi je izvodjac (hazard) ima penal 19...

 

dobar pocetak, mogli smo vec dati dva gola.

Link to comment

Taman smo se kutarisali jednog Stoke-a, kad eto ti drugog još goreg. Imaju iste dresove. podjednako biju ko ludi, podjednako nemaju pojma.

Link to comment

dobar je Čelzi na juriš kad igraju Gegen Press u prvih 15 min. posle kad treba nešto organizovano da naprave, menje više ni oni sami ne znaju šta igraju

Link to comment

Sta je Lampard hteo nakon sto je izmenio dvojicu glavnih kreatora igre? Vilijan je bio stravicno los, jeste da je igrao malo, ali svaki potez mu je bio katastrofa.

 

Na kraju su hteli da napadnu, ali nisu imali cime, bacali vruc krompir jedni drugima.

Edited by Malvo
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...