Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

6 minutes ago, San Epifanio said:

Pusti Rukso VAR. Vazno je da su se Kun i Pep pomirili

Sergio Aguero Smile GIF by Manchester City 

 

Nije VAR ništa kriv Pepari što njegovi dekadentni bogataši ne mogu da daju 3 gola iz 30 šuteva, a mogu da prime 2 iz 3.

Link to comment
3 minutes ago, renne said:

Najavili su da neće prikazivati

 

Mogli bi tako i utakmice da igraju bez publike i bez kamera, samo nam saopšte rezultat i strelce da znamo za kladžu.

Link to comment
Just now, 189- said:

uini cestitke na tituli.

 

Pa nije još gotovo, slavimo u ponedeljak ako Špirituš Šantoš uzme bar bod Sektašima. 

Link to comment
12 minutes ago, 189- said:

uini cestitke na tituli.

+1

11 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Mogli bi tako i utakmice da igraju bez publike i bez kamera, samo nam saopšte rezultat i strelce da znamo za kladžu.

+1

Link to comment
24 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

lepo sam ja pričao da će ovaj var da ispadne na težak fejl...na šta bre ovo liči?

 

A kad si to pricao? Nesto se ne secam.

Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

Pa nisu baš govno ako se sport zove foot ball, da se neki golovi koji odlučuju titule i prvenstva daju/asistiraju rukama

 

Ironija je u tome sto su ispali iz CL na gol rukom, nakon vara.

Link to comment

Meazza, ali nova pravila o igri rukom su stupila na snagu tek od ove sezone...verovatno Ljorenteov gol jedan od razloga za to

Link to comment

Nova pravila meni smetaju za penale, ne za ponistavanje golova. Samo kazem da je ironija kako je ispalo.

 

A gol Totte nije ponisten zbog starih pravila nego zato sto nije pusten snimak iz ugla iz kojeg se vidi sta se desilo. I ja da sam sudija posle Vara ne bih ponistio onaj gol jer ne bih video ruku. Iz svih drugih uglova se vidi, samo iz onog nije moglo. 

Edited by Meazza
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...