Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Ajde Ruxo budi kulov, jer si najprecizniji statisticar ovde a provjerljivo je pa nema prevare; daj procenat povecanja plate jednom Nasriju kad je presao kod arapa iz Arsenala. Nasri je bio u punoj snazi i, kao i vecina vasih akvizicija protekle decenije, dupe mu je zinulo za pare. Dakle, pocevsi sa njim, digli ste plate u nebo i digli ste cijene igracima u nebo. Pa zbog vas se ffp i jeste uveo. PObijedili ste ga, to skidam kapu, ali niste nista manje djubrad.

Link to comment

@dillinger

oke, verujem ti za kuna 

 

ali mi bila poenta nije bila da siti ne dovodi afirmisane igrače, nego da odavno ne pravimo transfere poput reala, barse, psž-a, ako smo ih ikad i pravili...pa čak i 1 junajted ima dosta više high-profile signings u pepovoj eri (di maria je služio da ukaže na to, a i da ukaže da time nisu dobili previše :) )

 

zato ne razumem kad se siti optužuje da je sjebao tržište, a junajted doveo pogbu za 120m godinu dana pošto smo mi kdb-a platili 60m. možda eventualno tržište bekova :lolol:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
4 minutes ago, kipo said:

Ajde Ruxo budi kulov, jer si najprecizniji statisticar ovde a provjerljivo je pa nema prevare; daj procenat povecanja plate jednom Nasriju kad je presao kod arapa iz Arsenala. Nasri je bio u punoj snazi i, kao i vecina vasih akvizicija protekle decenije, dupe mu je zinulo za pare. Dakle, pocevsi sa njim, digli ste plate u nebo i digli ste cijene igracima u nebo. Pa zbog vas se ffp i jeste uveo. PObijedili ste ga, to skidam kapu, ali niste nista manje djubrad.

 

druže za cene igrača sam odgovorio u prethodnom postu, a slobodan si izguglati ko ima veći wage bill u gradu mančesteru. hint: nismo mi

ne znam dal je siti ikad plaćao najveće plate na svetu, ali ako i jeste to baš odavno nije slučaj.

 

 

edit - btw siti je bio vlasnik najvećeg transfera na svetu ravno 0 puta u svojoj istoriji. junajted nešto više

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Čisto podsećanje, Junajted je od Roja Kina dvaput napravio najplaćenijeg igrača PL, prvi put sa 50K, a posle sa 100K. Runiju koji se već poveliko raspadao su 2014 dali 300, a ne treba zaboraviti ni bravurozni potpis Aleksisa za 350 u januaru 2018. Ja iz te vizure ne bi baš kukao mnogo na inflaciju plata pošto su istoj i te kako doprineli...

Link to comment

Nakon De Brujnea i Salaha me ne čudi što Čelzi propušta i Akea. Kao da je na jednoj od najdeficitarnijih pozicija u klubu moguće birati od dvadesetak dobrih štopera, pa se igrač sa niskom povratnom klauzulom olako propušta.

Link to comment
6 hours ago, Pokojni Ruxin said:

 

druže za cene igrača sam odgovorio u prethodnom postu, a slobodan si izguglati ko ima veći wage bill u gradu mančesteru. hint: nismo mi

ne znam dal je siti ikad plaćao najveće plate na svetu, ali ako i jeste to baš odavno nije slučaj.

 

 

edit - btw siti je bio vlasnik najvećeg transfera na svetu ravno 0 puta u svojoj istoriji. junajted nešto više

Dobro, Junajted je podavno klub koji pravi pare, ime i velicina. Naravno da ce svake druge sezone kupiti veliko ime, i naravno da moze dati platu (sto meni licno jeste sit). Siti je pak klub koga su arapi uzeli da naprave instant uspjeh iskljucivo pumpanjem novca punu deceniju. Nazalost, uspjeli su i to najbolje govori gdje je fudbal danas. Ne mijesaj babe i zabe. Siti danas kako radi i posluje nesto sasvim drugo. Svi ti igraci koji su dosli prvih par godina su dosli iskljucivo za novcem koji nigdje drugdje ne bi dobili+ vecina ih nije htjela odmah doci u taj novonastali vorteks. Ta tranzicija od Adebajora do KDB je poplocana novcem.

Link to comment

Koliko je simpatično ovo prepucavanje simpatizera Sekte sa 1 simpatizerom Sitija :D

Podseća me na ljubomorisanje bogate aristokratske familije, koja je zagazila u dekadenciju,  spram bogatih skorojevića zato što troše sopstvene  novce :jerry:

Link to comment

Izvinjavam se što prekidam ovu bitnu i nadsve zanimljivu raspravu "ko troši više u Mančesteru" ali eto......malo utehe za sirotinju, Majkl Antonio izabran za igrača meseca Jula. Prvi u istoriji i verovatno jedini sa tom laskavom titulom.

Link to comment
3 hours ago, John Coltrane said:

Rezervni štoper za 40milki£. 
Klasičan Citi, ne znam što dalje tupite?

 

Kome će to Ake biti rezerva, Otamendiju ili Stounsari?

Link to comment

Garsija, to je onaj što ga je Ederson poslao u bolnicu? :lol: 

 

Koulibaly će pre kod vas nego kod njih.

 

Dunk the Lunk, thick as a castle wall... uopšte nije tako loš za engleskog štopera. Mogao bi da vam postane klupska legenda u rangu 1 Garija Kejhila.

Link to comment

Junajted ima prava da troši, a Siti nema.:rolf:

Lepo je filozof opisao situaciju. Valjda i skorojevići imaju pravo da troše, a ne samo aristokratija koja se 1990-ih uzdigla nakon 20 godina tavorenja. Kamo sreće da je više skorojevića u nekim ligama, bile bi kompetitivnije, kada je već srednji ešalon evropskih klubova potonuo u prosečnost. Njih je prvo aristokratija ugušila.

 

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

Dunk the Lunk, thick as a castle wall... uopšte nije tako loš za engleskog štopera. Mogao bi da vam postane klupska legenda u rangu 1 Garija Kejhila.

 

Je li ono Dunk one neke godine zabio 4 autogola? Mogli ste vala i vi da ga dovedete kao hommage Carragheru, a i da liga bude zanimljivija iduće sezone.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...