Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Sanco ce izgleda biti zavrsen, samo da se dogovore oko nacina isplate. To ce biti opaka navala za sledecih 7-8 god, sa Grinvudom koji moze da igra sve pozicije u napadu. :wub:  Međutim, ako puste da se neko domogne Deklana Rajsa prije njih, prave su budale. Svi štoperi i desni bekovi ovog svijeta ne mogu zamijeniti fantasticnog, mladog a iskusnog zadnjeg veznog koji zna s loptom.

 

 

Link to comment
23 hours ago, Azdaja said:

Uffff Kuki I Wilian pa da zaplesemo tu sambu. Primamo u najavi po tekmi 4 al dajemo 5 komada lagano 

 

Nema šanse da dovedemo obojicu. Mislim, ima, ali u tim nekim koncepcijama otpada, recimo, Ceballos koji se meni prilično sviđa kao igrač. Arteta robuje nekim minimalističkim momentima koji su nama običnim smrtnicima suludi, ali zapravo imaju smisla - on hoće da ima na tačno određenim pozicijama ljevake i/ili igrače koji su u stanju igrati lijevom nogom. Svaki raspoloživi sekund mora biti ušteđen tako što se ne dopuštaju stvari tipa prijem krivom nogom pa prebacivanje na drugu nogu. Zato Tierney igra lijevog stopera, a ako on ne može, onda raspali Kolašinac.

 

Ja bih bio zadovoljan i običnim valcerom kroz protivničke odbrane, ne mora biti samba. Neka 38 puta bude 2-1 za nas, meni ne smeta. :D

 

Malo je nezgodno da pravim rezime sezone, a još imamo naše™ Arape, Sektaše i Portugalce u Evropi tako da ćemo sačekati još malo.

Link to comment
1 hour ago, ArleKino said:

Tierney

 

Tierney ako bude igrao levog beka i ako ne bude povredjen, bice kao TAA pretprosle sezone. Moje misljenje

Link to comment
3 minutes ago, de Sisti said:

 

Tierney ako bude igrao levog beka i ako ne bude povredjen, bice kao TAA pretprosle sezone. Moje misljenje

 

Tierney je baš mašina, takvog potencijala na lijevom beku Arsenal nije imao od Colea.

  • +1 2
Link to comment

Pitanje za navijače Arsenala:

 

Uz Williana i jednog štopera,da li biste pre želeli kvalitetnog zadnjeg veznog ili npr. Kutinja?

 

Ne verujem da će Arteta dobiti novca za 4 dobra igrača pa zato pitam.

Edited by Milošica
Link to comment

Nisam neki navijac Arsrnala, ali da odgovorim :)

 

Arsenalu trebaju stoper, zadnji vezni box to box i plejmejker. Mozda je plejmejker i najpotrebniji jer su po broju stvorenih sansi pri dnu tabele. Igraci tipa Maddison, Grealish itd. 

 

evo i tabela da vidis

 

 

 

 

20200804_153304.jpg

Edited by de Sisti
Link to comment

koliko to štopera treba arsenalu? neki od nas još uvek pamte da su platili salibu 35m prošle godine, a tek treba da zaigra :fantom:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
9 minutes ago, Milošica said:

Pitanje za navijače Arsenala:

 

Uz Williana i jednog štopera,da li biste pre želeli kvalitetnog zadnjeg veznog ili npr. Kutinja?

 

Ne verujem da će Arteta dobiti novca za 4 dobra igrača pa zato pitam.

 

Jedan stoper je već tu, Saliba je došao.

 

Iskreno, Arsenal je toliko disbalansiran tim da je pravo pitanje odakle da se krene.

 

Vrhunski old-skul stoper tipa Koulibaly bi bio savršeno pojačanje no od te ljubavi nema ništa. Arsenal ima kvantitet u tom dijelu tima i bez prodaje jednog-dvojice nema trika da dovedemo još koga.

 

Vezni red je najgori dio tima. Što napisa de Sisti, Arsenal je grozomorno malo šansi stvarao, posebno kroz sredinu, a taj trend je započelo ono zalizano đubre Emery kojem se napadački šablon zasnivao na guranju lopte Kolašincu koji onda gađa napadače prizemnim centaršutevima. Ipak, ako moram da biram, radije bih Parteya nego Coutinha jer nam profil Parteya fali milion godina. Coutinha želim u Arsenalu od 2010.godine no to će ostati sanak pusti, osim ako Raul Santerzić i Kia Ramadchani nemaju neku shemu i tu.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...