Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

@porucnik vasic

 

mahrez odigrao 734 minuta više, preko osam punih utakmica. daleko, daleko, bliži saneovoj minutaži (143 min. više) nego toj vašoj rezervi od 70 milki. :happy:

 

što ulazite u frku kad znate ste pwnabilni? :fantom:

Link to comment
8 hours ago, Pokojni Ruxin said:

@porucnik vasic

 

mahrez odigrao 734 minuta više, preko osam punih utakmica. daleko, daleko, bliži saneovoj minutaži (143 min. više) nego toj vašoj rezervi od 70 milki. :happy:

 

što ulazite u frku kad znate ste pwnabilni? :fantom:

Јашта Кеита није био повређен док Марез јесте.:fantom:

8 hours ago, kipo said:

Sta vam moze ffp kad ste sve nasrije i mangale instant pokupovali tokom proteklih 10 god.

:happy:

Link to comment
19 hours ago, ArleKino said:

United navodno ponudio 70 miliona funti za Aubameyanga. Još 10 i neka ide. Juče je napunio 30 godina.

 

 

Nema ništa od toga, to bi , maltene, bio ceo budzet na igrača u tridesetim...

 

 

 

 

Link to comment
Just now, Pokojni Ruxin said:

loše si obavešten

 

btw produžili smo i zinchenka, jel postoji još neki startni bek u ligi plaćen 1.7m? :happy:

 

Hmmm najbolji desni bek nije plaćen ništa :fantom:

 

Link to comment
1 minute ago, Pokojni Ruxin said:

loše si obavešten

 

btw produžili smo i zinchenka, jel postoji još neki startni bek u ligi plaćen 1.7m? :happy:

 

Bellerin i Kolašinac nisu koštali ništa. :fantom:

Link to comment

to se ne računa, šta ste poleteli :fantom:

 

jel postoji još neki startni bek u ligi koji nije odgojen u klubu ili doveden bez ugovora plaćen 1.7m? Tako sam i mislio!

Link to comment

bro, ne znam kako da ti kažem ali mi smo iz nekog razloga odigrali mnogo više utakmica od vas ove sezone, tako da je cifra zapravo 30 u svim takmičenjima :happy:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
2 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

bro, ne znam kako da ti kažem ali mi smo iz nekog razloga odigrali mnogo više utakmica od vas ove sezone tako da je cifra zapravo 30 u svim takmičenjima :happy:

14 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

loše si obavešten

 

btw produžili smo i zinchenka, jel postoji još neki startni bek u ligi plaćen 1.7m? :happy:

 

Pa o čemu tačno pričaš, odluči se, pošto si promašio i ovo "startni bek" i ovo "u ligi" :lol:

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...