Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Teoretski, Thiago je tačno tip igrača kakav Flopari treba - kreativac sposoban da drži sredinu. Mogao bi da zameni bilo kog od startna tri veznjaka kad se igra protiv bunkeraša, preferably Wijnalduma. Klopp je pokušavao da u tu deep-lying playmaker ulogu uklopi Keitu i Liljanu, ali to baš nije išlo. 

 

Problem je u tome što Thiago ima već 29 godina a sigurno nije jeftin. Nisam siguran na kakav se budžet računa, glupo bi bilo da sve sprcaju na CM poziciju kad tu već igraju šestorica (plus odlazeći Lallana). 

 

Link to comment

fabinjo je meni iz nekog razloga zacementiran a kloppara se toliko lize za hendersonom u poslednje vreme da ja verujem da bi on jedino umesto djinija(s njim se valjda jos uvek natezu oko ugovora) mogao u 11. mislim da bi bilo suludo dovoditi takvog igraca ako se ne bi otarasli barem jednog od dvojca keita-djini.

iz onih razloga koje si pobrojao gore i ja bih bas voleo da ga gledam u nikeovom crvenom dresu. mozda neverovatno zvuci ali uz njegovu igru mislim da bi se ozbiljno apgrejdovali i mane i salah. 

Link to comment
15 hours ago, cvrlle said:

fabinjo je meni iz nekog razloga zacementiran a kloppara se toliko lize za hendersonom u poslednje vreme da ja verujem da bi on jedino umesto djinija(s njim se valjda jos uvek natezu oko ugovora) mogao u 11.

 

Fabinho je s pravom zacementiran. Wijnalduma bi bio grijeh svjetski riješiti se, ali krv se mora osvježiti, tim prije što ne znam baš koliko Keita, Ox i Lallana (mislim da mu ističe ugovor) mogu dati u sredini terena naredne sezone.

Link to comment
16 hours ago, Weenie Pooh said:

Teoretski, Thiago je tačno tip igrača kakav Flopari treba - kreativac sposoban da drži sredinu. Mogao bi da zameni bilo kog od startna tri veznjaka kad se igra protiv bunkeraša, preferably Wijnalduma. Klopp je pokušavao da u tu deep-lying playmaker ulogu uklopi Keitu i Liljanu, ali to baš nije išlo. 

 

Problem je u tome što Thiago ima već 29 godina a sigurno nije jeftin. Nisam siguran na kakav se budžet računa, glupo bi bilo da sve sprcaju na CM poziciju kad tu već igraju šestorica (plus odlazeći Lallana). 

 

Thiago bi usporio igru Liverpula, ima obicaj da se okrece u mestu s loptom, kao Xavi nekad. 

Link to comment

znači ako mu i propadne jedan keita od 70 miliona lako će se cimnuti šeici, ovaj ameri da kupe novog

 

eee :cry:

 

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
Thiago bi usporio igru Liverpula, ima obicaj da se okrece u mestu s loptom, kao Xavi nekad. 
Okreće se i Wijnaldum u mestu za sve pare, samo što posle toga obično pošalje pas od pet metara bočno ili unazad.

Pišu da su dogovoreni personal terms, a u Bayern šalju ponudu od... 30 miliona! Znači verovatno ništa od toga. Realno ne znam šta bi radili sa sedmim centralnim veznjakom...
Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

Okreće se i Wijnaldum...

Dobro, ja sam te upozorio, tvoje pare, tvoj tim :fantom: nemoj posle, nisi mi reko...

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...