Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

34 minutes ago, copkillah said:

Samo da se javim da sam izašao iz sramotne tamnice i da se zahvalim svima na čestitkama :happy:

 

 

Zar si bio u tamnici?

Link to comment
13 hours ago, 189- said:

hehe. antonio napravio decu rudigeru i christensenu. sramota. nadam se da havertz zna igrati stopera, levog beka i golmana

Kao sto sam vec pisao, Rudiger je prosecan stoper, a Christensen ne bi imao mesto ni u Partizanu. Dok je on u timu besmisleno je ocekivati bilo kakve rezultate, pogledati samo reakciju kod 3.gola. I zaista da sklone vise ovu prevaru Kepu nema smisla vise. Ako bude mesto za LS potpuna premija. Pojacanja u odbrani ako hoce bolju i konkurentniju narednu sezonu 

Link to comment
5 minutes ago, dragance said:

Zar si bio u tamnici?

Da, zamisli, javnu ličnost narkomana nazvao narkomanom :lol:

 

Ali nema veze, dobar sam čovek pa praštam :happy: 

Link to comment

fudbalskog trenera ekipe koja im je uzela kup ako se na varam, tako da ipak nešto manje dostojanstveno :sleep:

 

dobrodošao svakako, ne dobija svaki dan čelsi sitija :thumbsup:

Link to comment
8 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

fudbalskog trenera ekipe koja im je uzela kup ako se na varam, tako da ipak nešto manje dostojanstveno :sleep:

 

dobrodošao svakako, ne dobija svaki dan čelsi sitija :thumbsup:

Baš lep djv momenat od tebe, umesto da kažeš da sam sportski izrazio nadu da će publika da prestane da vređa tog uživaoca zabranjenih supstanci :fantom:

Hvala za dobrodošlicu, čujemo se za špalir! 

Link to comment

jel si video da su se neki ovde kao pitali dal će biti špalira? dal će pep i siti biti gospoda, lololol, kakvo pitanje :lolol:

Link to comment

realno bih i ja ustao da tapšem ispred tv-a, ali ne pratim iz moralnih razloga. vi ste tapšali prethodne 2 godine pa ne vidim da vam pala kruna sa glave, šta fali....

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Al ovaj Viško smara sa svojom interpretacijom fudbalskih pravila. Druže, komentariši fudbalsku utakmicu.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...