Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

koliko golova smo primili?

 

3b4b4d55cd51272030c363ab981e47ef.png

 

hehe. antonio napravio decu rudigeru i christensenu. sramota. nadam se da havertz zna igrati stopera, levog beka i golmana

Link to comment

Vaistinu, jel ste kupili nekog stopera ili all attack?

 

Danas gledao statistiku, Abraham ima najvise big chances missed ne cudi sto dovodite Wernera ali ova odbrana je uzas.

Link to comment

jedini stoper koji je bio spominjan do sada je declan rice, koji je vise dm nego stoper. sto je zanimljivo jer vec imamo jednog takvog igraca - ampadua, koji je sada na pozajmici u leipzigu. nama treba jedan jebac od igraca koji ce postrojiti sve ove mediokritete nazad, ali nema takvog igraca koji je slobodan i dovoljno jeftin da bude razmatran za pojacanje.

osim njega chilwell, ali leicester trazi 80 miliona pa su tu kao stali pregovori.

 

jorginho evo cetvrtu utakmicu ne igra, ne znam zbog cega, ne bi me cudilo da je prodat.

Link to comment
6 minutes ago, 189- said:

jedini stoper koji je bio spominjan do sada je declan rice

On ce zamijeniti Mataru 2022. :sleep: Nego, bas skoro gledam, Rajs je ponikao u Celsiju? 

Link to comment
2 minutes ago, 189- said:

nama treba jedan jebac od igraca koji ce postrojiti sve ove mediokritete nazad, ali nema takvog igraca koji je slobodan i dovoljno jeftin da bude razmatran za pojacanje.

 

Thiago Silva? Ima 35 godina, Arsenal ga ganja, ali eto... :D

Link to comment
3 minutes ago, kipo said:

On ce zamijeniti Mataru 2022. :sleep: Nego, bas skoro gledam, Rajs je ponikao u Celsiju? 

 

Vaistinu. Otpustili njega, Nketiaha i Brewstera kao 14-godišnjake. Za jednog su se provereno zajebali.

Link to comment
5 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Vaistinu. Otpustili njega, Nketiaha i Brewstera kao 14-godišnjake. Za jednog su se provereno zajebali.

Pogresi covek. Rajs je bogotac, ne znam za igraca njegovih godina na poziciji defanzivnog veznog da je tako siguran, ima pas i cita igru. 

Link to comment
12 minutes ago, ArleKino said:

 

Thiago Silva? Ima 35 godina, Arsenal ga ganja, ali eto... :D

nisam razmisljao o njemu, sigurno bi i dalje bio najbolji u odbrani. mada ne znam u kakvom je stanju sada.

 

sto se tice ovih klinaca, da su ostali sigurno ne bi ispali ovakvi igraci vec sada. mi smo i proslog leta prodali redana herthi, koji je bio kao veliki talenta. videcemo sta ce biti od njega.

Link to comment
11 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Otpustili njega, Nketiaha i Brewstera kao 14-godišnjake. Za jednog su se provereno zajebali.

 

Jeste, evo Brewster zabio već 6 golova na 12 utakmica za 1 Swansea :sleep: 

 

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...