Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Just now, John Coltrane said:


U kom svetu (osim trolovanja) je povlacenje sa obe ruke sa ledja protivnickog igraca koji ispred sebe ima samo golmana = smešnom isključenju?!

 

 

 

Da se ovo desilo Barsi, napisao bi u jedinstvo stilu :laugh: Farsa. ajde sad nastavi sa razumevanjem fudbala, gde ne shvatas kako je moguce da se neki klub bori za pobedu, ako ne moze da udje u LE ili LS. 

Navijaci Junajteda su najgore paltjipitjke na forumu. 

Link to comment
4 minutes ago, Lancia said:

Da se ovo desilo Barsi, napisao bi u jedinstvo stilu :laugh: Farsa. ajde sad nastavi sa razumevanjem fudbala, gde ne shvatas kako je moguce da se neki klub bori za pobedu, ako ne moze da udje u LE ili LS. 

Navijaci Junajteda su najgore paltjipitjke na forumu. 


Ajd skokni i do Kalčo teme, pa na Strane lige, pa na SP, EP i onda opet istrgni još nešto iz konteksta pa nastavi sa lupetanjem. 
 

Nisam imao pojma da će te ovo “Farsa” toliko pogoditi :unsure:

Link to comment
3 minutes ago, John Coltrane said:


Ajd skokni i do Kalčo teme, pa na Strane lige, pa na SP, EP i onda opet istrgni još nešto iz konteksta pa nastavi sa lupetanjem. 
 

Nisam imao pojma da će te ovo “Farsa” toliko pogoditi :unsure:

Nemam potrebe da skoknem, znas i sam koliko zracis kvalitetom, sto bih ti ja pomagao svojim lupetanjem.

i ne pogadja mene nista, daleko bilo, ti se mene prozvao, sad kusaj.

Edited by Lancia
Link to comment
8 minutes ago, Lancia said:

Nemam potrebe da skoknem, znas i sam koliko zracis kvalitetom, sto bih ti ja pomagao svojim lupetanjem.

i ne pogadja mene nista, daleko bilo, ti se mene prozvao, sad kusaj.


Samo sam reagovao na tvoju opasku o “smešnom” isključenju. Ugodan nastavak večeri. 

Link to comment
3 minutes ago, radisa said:

:D

 

Što lažeš narod, kaži lepo, da navijaš za dvostrukog prvaka Evrope, najkuliji tim u UK... :D

S kim si, takav si :sleep:

e izvuce ti se Hull u Brodu danas, nisam ni znao da su toliko ljosnuli. 

2 minutes ago, Jumanji said:
5 minutes ago, Lancia said:
za Norwich

Dobro ok to danas, a inace?

Evo, ocinkario me Radisa. 

Link to comment
42 minutes ago, Lancia said:

S kim si, takav si :sleep:

e izvuce ti se Hull u Brodu danas, nisam ni znao da su toliko ljosnuli. 

Evo, ocinkario me Radisa. 

Da Hull je jako pao ove sezone, baš su loši... Ali, bilo bi super da se tvoji vrate u premier ligu, da ne bude više drugoligaša prvaka evrope...

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...