Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Fred trckara kao na treningu i pogledom prati Kantvela.

Nikad mi nece biti jasne ove rotacije, i u redovnom stanju. Brate ako hoces da ispadnes izvedi decu i cao, a ne ovako - izvedes treci tim pa onda kao daj vedete da vade kestenje iz vatre.

Link to comment
21 minutes ago, kipo said:

Kazem za format zavrsetka sezone. Svakih 3 dana utakmica, igraci nikakvi, pa jos produzeci..


Na Lanciju sam mislio :happy:

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:


Na Lanciju sam mislio :happy:

Cak i kad mi je dosadno, ostavim komentar koji ima smisla. Junajted se do smesnog iskljucenja nije video na terenu protiv strasnog Norwicha. a sad da vidimo tvoj doprinos iz dosade:

3 hours ago, John Coltrane said:

Farsa :laugh:

 

 

Link to comment
2 hours ago, Budja said:

Pitanje za Ruxu i Vinija.

 

Jer postoji sansa da Rodzersara ispusi za Ligu Sampiona?

 

imaju vrlo zeznut raspored do kraja, a ovaj idiotski isforsiran lažni nastavak sezone očigledno dosta više odgovara čelsiju i junajtedu. pošto se igra svaki drugi dan koliko vidim, a rodžersara nije ni približno u mogućnosti da menja između kola koliko inferiorniji menadžeri i zadrži ikakvu razinu

 

 

ukratko ne jer brendan :fantom:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
28 minutes ago, Lancia said:

Cak i kad mi je dosadno, ostavim komentar koji ima smisla. Junajted se do smesnog iskljucenja nije video na terenu protiv strasnog Norwicha. a sad da vidimo tvoj doprinos iz dosade:

 


U kom svetu (osim trolovanja) je povlacenje sa obe ruke sa ledja protivnickog igraca koji ispred sebe ima samo golmana = smešnom isključenju?!

 

 

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...