Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

13 minutes ago, kipo said:

Pratim i grizem nokte zbog promila sanse. Medjutim, Vudvord nema obicaj da zavrsava poslove na pocetku prelaznog roka, a neko rece na tviteru kako je vjerovatno neka reklama. A mozda je i buva, da ubrza Grilisa npr, kao i ova prica o Sterlingu

 

Navodno je on sam najavio za, valjda, sutra da će obznaniti gdje će igrati naredne sezone. Zapratio neke junajtedlije™, obrisao Atletico sa profila ili tako već kažu.

Link to comment
1 hour ago, ArleKino said:

 

Navodno je on sam najavio za, valjda, sutra da će obznaniti gdje će igrati naredne sezone. Zapratio neke junajtedlije™, obrisao Atletico sa profila ili tako već kažu.

 

Zapratio Pogbu i Bruna, Mančester Junajted, ali i Liverpul, Čelsi i Man Siti. Dakle prelazi u Barsu :lol:

Link to comment

Koliko sam skapirao, dečko troluje, na kraju će napisati "prelazim tu i tu, al na igrici"... Čovek ima jedan od najdužih ugovora u fudbalu i pozamašnu otkupnu klauzulu.

Link to comment

Sve se češće dešava da transfer bude dogovoren pre prelaznog roka, sam prozor™ je praktično formalnost za potpisivanje, posebno sad kad je ovako nejasno izmešten.

Link to comment

Matic je produzio jos godinu, a onda bi mogao Rajs npr. A Saul ima smisla jedino ako Pogba ide, sto bi generalno bio najbolji posao. Ali ne vjerujem, pricalo bi se vec nesto..

Link to comment

Bogami, mislim da bi se lepo uklopio kod Klopare jer imaš trojicu bitnih koji su 30+ 

 

Mada je moguće da troluje tj da je nešto sasvim deseto, tipa prelazi iz Najkija u adidas i slično

 

Link to comment

Osnovao čovek akademiju za klince i zbog toga ono "new club". Moša, kao što je i bilo za očekivati.

Edited by Mindaugas Žukauskas
Link to comment

Par sajtova je objavilo (uključujući i Bild) da je Verner ide u Čelsi, a ne u Liverpul. Ako ga je Liverpul zaista želeo svih 100%, bio bih vrlo iznenađen da je neko uspeo da ga preotme. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...