Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Čekaj da stignu rezultati iz Brajtona ili ko je već pri dnu. Mislim da će ih nagovarati da se izlože riziku u community for the greater (local) good.

Link to comment

Sektaši, čitajući vesti o Werneru nabasao na zanimljiv podatak o vama™. Kaže, poslednji sektaš koji je dao 20+ golova u sezoni je bio...

 

 

...

 

 

...

 

 

... RVP 2012/13 :blink: 

 

Ne znam gde da proverim da li je to moguće tačno, pa reko' da pitam ovde?

 

Uh, izgleda da jeste. Gori od vas™ su Southampton (Lambert '13), Brighton (Murray '11), Wolves (Ebanks-Blake '09) i Prslin (Sheringham '05).

 

Ali ne brinite, izvadiće vas Rashers™ koji ove sezone ima već 19. Eto, a hteli ste da se ne odigra do kraja!

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Dao je Lukaku 30 golova u prvoj sezoni

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

u svim takmicenjima :fantom:

 

 

Link to comment
On 30.5.2020. at 19:58, Facundo Orellana said:

Ne, nego je mnogo je bolje da se lige sa 70% odigranih mečeva uopšte ne završe, već započne nova sezona, koja se možda neće završiti zbog drugog talasa.

 

au, da mi je neko pričo koliko na ppp ima ljudi koji podržavaju milionske biznise uglavnom građene sumnjivim novcima u ovom žrtvovanju mučenih radnika koje niko ništa ne pita... :isuse:

 

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

nije mi do zajebancije brate...znam da je ovo slobodan svet i da niko nije u obavezi da ima ispravna moralna načela, ali očekivao sam malo više od ovog mesta :sad:

Link to comment
12 hours ago, dragance said:

Neće. Rašo je sjebao ledja, teško da će biti od njega nešto i do kraja produžene sezone.

Raš je fit. Dogodine u Pristini 3x20 and counting..

Link to comment

Pratim i grizem nokte zbog promila sanse. Medjutim, Vudvord nema obicaj da zavrsava poslove na pocetku prelaznog roka, a neko rece na tviteru kako je vjerovatno neka reklama. A mozda je i buva, da ubrza Grilisa npr, kao i ova prica o Sterlingu

Link to comment
1 hour ago, ArleKino said:

Izgleda da Savle™ dolazi iz Atletica u United.

lik je pozapraćao svašta na Instagramu, između ostalog Liverpul i neke igrače, verovatno malo da zajebava medije pred transfer (gde god išao)

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...