Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Ja potpuno razumem što gledaju sopstveni interes i opstanak, ali eto, simptomatično je da niko drugi nema tih problema, osim njih. I to baš sada :lol:

 

 

Link to comment

Dajem im benefit of a doubt, fudbaleri često i jesu solidno glupi, ali jbg, nije da nije čudno™ baš oni, baš sada.

 

Mada ne vidim kako bi to realno moglo da utiče na dalje odigravanje, jer ako se sve dogovore, naravno da će bar dve, dve i po nedelje pred prvu utakmicu, svi biti testirani i da će biti u karantinu i da praktično neće biti moguće da se bilo ko zarazi.

 

Link to comment
9 minutes ago, 189- said:

 

možda je na temu zabrinutosti mogao da se obrati svom saigraču koji je u međuvremenu išao na žurku :fantom:

 

Edited by copkillah
Link to comment

A be, ja napisah da svi cekaju nemacku da krene pa da se vode time. I ovde imaju suluda pravila tipa: nema tusiranja, nema jedne flasice za vodu, gol se slavi dodirima kopacki ili laktovima, nema nepotrebnog priblizavanja igračima etc etc mislim sta ce da im rade, da im posalju vucica da im odrzi govor o distanciranju?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment

ovo za tuširanje i flašicu za vodu je razumno, što se tiče slavlja, kontam da i to igrači mogu da prihvate

 

ali dosta toga pada kada se budu izvodili korneri... jedino da uvedu pravilo tri korne penal :Jova:

Link to comment

Ce vidiml u subotu Cvajtu a u nedelju Bundes. Ima bude krljanje da zabrani Mutti Merkel fudbal zauvek (zamisli da *stereotip* likovima koji veo zivot igraju fudbal, navikli na cimanje, guranje, psovanje, klizece a pri tome prilicno razmaženi plus ne dovoljno edukovani *ovo je stereotip* kazes: ajd batice iskuliraj sa man to man marking, corona. Jeste. [emoji1787]

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...